Lekarze Foniatra

lekarz Anna Wrzosek

ul. Piastowska
Gdańsk

Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Agata Skorek

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Sosnowiec
Jana Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Cudowny, wspaniały lekarz i człowiek. Przez wiele lat mnie leczyła i wcale nie prywatnie, ale z NFZ-etu. Profesjonalna, cierpliwa, serdeczna i życzliwa. Dziękuję Pani Doktor za leczenie i pomoc. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Maryla

lekarz Dorota Gigiel

Laryngolog, Foniatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Kompetentna,uprzejma i dokładnie zajmujaca sie problemem pacjęta. Dzięki pani doktor moje dziecko ma dzisiaj słuch w 100% a miała poważne problemy. Dziękuję i polecam wszystkim pacjętom.
Opinia dodana przez: dagmara

dr n. med. Barbara Dąbrowska-Szmulik

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Czytam te opinie po wizycie u Pani doktor w przychodni. Uważam, że wszystkie<prawie> chyba są napisane przez pacjentów przyjmowanych prywatnie. W przychodni Pani pokazuje gdzie ma pacjentów. Jest bardzo nie miła, brak szacunku do pacjenta. Mam wrażenie, że powinna już iść na emeryturę. Nie ma kontaktu z pacjentem.
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Irena Leśniewska

Foniatra

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

W mojej opinii Pani Doktor Leśniewska to najbardziej oddany pacjentom specjalista, do jakiego trafiłam. Przeprowadza dokładny wywiad, wykonuje badania w sposób delikatny, tłumacząc co robi. Jest ukierunkowana na POMOC, robi wszystko, żeby pacjent wyszedł z gabinetu z wiedzą, co ma dalej zrobić. Pomimo tego, że z mojej strony wyszło małe zamieszanie związane z posiadanymi skierowaniami - Pani Doktor cierpliwie sprawę załatwiła na moją korzyść. Zdecydowanie jest to lekarz, któremu warto ...
Opinia dodana przez: Agata

Arkadiusz Mikulski

Morelowa 16
Koszalin

Spełnił moje oczekiwania (wykluczył guzki śpiewacze, którymi straszyły mnie +specjalistki+ z mojego miejsca zamieszkania). Kompetentny. Uprzejmy - wpuszcza pacjenta przed sobą do gabinetu. Poświęcił mi (chyba) więcej czasu niż było na mnie przwidziane. Wszystko wytłumaczył, wyjaśnił oraz zaprezentował zdjęcia krtani. Wzbudza zaufanie - przy rozmowie patrzy w oczy. Polecam wszystkim. a do tego jak piszą wszyscy miły, sympatyczny i przystojny...

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

FONAMED
Kościuszki 20 lok. 1
80-858 Gdańsk

Choć generalnie nie mam złych doświadczeń ze służbą zdrowia, to chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli jak Pani doktor.

lekarz Izabela Kwaśniewska

ul. Kaczkowskiego 53
97-400 Bełchatów

Szukałam długi czas lekarza laryngologa który by pomógł na terenie całej Łodzi - byłam u 6 - nikt nie był w stanie mnie wyleczyć a choroba postępowała, w internecie znalazłam namiary na Panią doktor - i udało się pół roku leczenia i wszystko w najlepszym porządku - bardzo polecam .

lekarz Maria Szewczyk

Foniatra, Laryngolog

spec.ZOZ:"SANUS"
Majkowska 13a(teren "MEDIX")
62-800 Kalisz

Bardzo gorąco polecam panią doktor Szewczyk. Jest osobą kompetentną i rzetelną a przy tym bardzo ciepłą i uprzejmą. Pani doktor potrafi podnieść na duchu i zarazić optymizmem. Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się pokrzepiony i wzmocniony psychicznie. Bardzo fachowo i profesjonalnie a zarazem, co ważne, w sposób bardzo przystępny pani doktor opisała budowę mojego gardła i krtani. Poświęciła mi dużo czasu i spokojnie poinformowała o stanie mojego zdrowia. Oferując ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Halina Więckowska

Laryngolog, Audiolog

Prosta 2/14 lok. 78
Warszawa

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Barbara Jarzemska

Karłowicza
Bydgoszcz

Lekarz otwarty na pacjenta, z dobrym podejściem do pacjenta, bardzo wnikliwy, z pewnością godny polecenia.

dr n. med. Regina Gieroba

Foniatra

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani Doktor jest bardzo niedelikatna. Przeprowadzone badanie było nieprzyjemne. Całkowicie nie polecam wizyt !
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Małgorzata Nowaczyńska

Audiolog, Foniatra

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Z czystym sumieniem polecą Panią doktor. Antybiotyki przepisuje tylko kiedy to konieczne, przed przepisaniem wykonuje wymaz z gardła. W ciągu dwóch wizyt zrobiła więcej niż po 6 wizytach u lekarza rodzinnego, który przepisywał nietrafione antybiotyki lub leki przeciwhistaminowe i sterydy na alergię, której nie mam. Ma nieszablonowe podejście do każdego pacjenta. Przede mną jeszcze długa droga do pełnego wyzdrowienia, ale zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Ewa Niebudek-Bogusz

Eterowa 6
91-502 Łódź

Bardzo polecam. Pani Profesor bardzo mi pomogła. Szukała przyczyn moich dolegliwości. Nie zlekceważyła początkowych objawów. Bardzo zaangażowana i skuteczna.
Opinia dodana przez: Iwona Gosik

lekarz Sławomir Laufer

Centrum Medyczne ESKULAP
Jana III Sobieskiego 19A
58-260 Bielawa

Bardzo potrzebowałam tego badania bo miałam kłopoty z krtanią i ...zawiodłam się,na lekarzu.Nie dość,ze samo badanie jest bardzo nie przyjemne to jeszcze lekarz jest bardzo nie przyjemny.Krzyczał na mnie i kazał otwierać oczy.Przyszłam badać krtań nie oczy więc to moja sprawa czy mam je przy badaniu otwarte czy zamknięte...moja sprawa czy mam skurczone nogi w tym momencie czy nie!Jak tak można.Myślałam,że wyrwie mi język i chyba z 6 razy mi ...
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Alicja Sekula

Audiolog, Foniatra

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Zostałem fatalnie potraktowany od samego początku, przyszedłem na oddział gdzie pani "doktor" jest ordynatorem ze skierowaniem pilnym, zostałem skrzyczany pomimo, że miałem silne nudności i zawroty głowy, po całym tygodniu czekania zwolnił się dla mnie termin. Po jednodniowym pobycie w szpitalu zostałem wypisany, ponieważ w ich badaniach nic nie wyszło, na koniec zostałem chamsko pouczony, że powinienem udać się do psychiatry bo nie mam ŻADNYCH schorzeń LARYNGOLOGICZNYCH to słowa pani ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Szufnarowska

NMP 14
59-220 Legnica

Pani doktor jest osobą miła i umie podejsc do pacjeta.Ja polecam Pania doktor jako lekarza foniatrę i otolaryngologa .
Opinia dodana przez: auha

lekarz Marek Zatoński

Gminny Ośrodek Zdrowia w Olszynie
ulica Wolności 21
59-830 Olszyna

Bardzo ciężko ocenić mi Pana doktora, ponieważ jest bardzo uprzejmy, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia, jednak nie przeprowadził żadnych badań oprócz badania słuchu. Nie skierował mnie też na inne badania, zarzucam więc brak odpowiedniej kompetencji i kompleksowego podejścia.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Beata Paradowska

Laryngolog, Foniatra

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Kompletny brak informacji i zainteresowania na temat planowego przyjęcia na oddział laryngologii w szpitalu przy Unii Lubelskiej,odwlekanie bez końca-zabieg usunięcie polipów z nosa.Niech pani doktor się zdecyduje gdzie chce pracować bo w szpitalu jest chyba tylko poro aby zachęcić do prywatnych zabiegów.odpowiadając tym z prywatnych zabiegów to wiedzcie ,że za takie pieniądze to powinna opiekować się wami u was w domu a nie, przjmować na dyżurze w szpitalu bo zabiera ...

dr n. med. Anna Dąbrowska

Foniatra, Audiolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Profil jest zdublowany. Polecam doktor Dabrowską, to jedna z najwybitniejszych lekarzy w Szczecinie a nawet i Polsce. Wstyd, że Medincus szczeciński pozwolił jej odejść.
Opinia dodana przez: p