Lekarze Gastroenterolog dziecięcy

Gastroenterolog dziecięcy

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Pani doktor po prostu zna się na rzeczy. Poświęciła mi i mojej córce bardzo dużo czasu i dzięki niej szybko dowiedzieliśmy się, co było nie tak. Naprawdę można jej zaufać, tak jak inni jestem jej niezmiernie wdzięczna za to, że ulżyła cierpienia mojemu dziecku i teraz wszystko jest ok. Otrzymałam wszelkie informacje dot. opieki nad dzieckiem z chorobą jelit i wykorzystuję je w praktyce. Pozdrawiam serdecznie panią doktor i dziękuję.
Opinia dodana przez: Marlena H

lekarz Ireneusz Marciniak

ROKMED
Rycerska 5
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam. Jeszcze nigdy nikt tak mnie słownie nie upokorzył, podejście jak za czasów PRL. To, że nie znalazł przyczyny, to nie znaczy, że może prowadzić rozmowę na moje tematy prywatne, brak kultury i profesjonalizmu.
Opinia dodana przez: M. K.

lekarz Jadwiga Gniady

Evita
Kraków

Pani Doktor lekarz z powołania. Świetny specjalista. Cierpliwa, serdeczna, z indywidualnym podejściem do pacjenta.

dr n. med. Czesław Świątczak

godziny przyjec
Sieroca 21
85-132 Bydgoszcz

Zdecydowanie nie polecam. Mimo że samo badanie u doktora jest do zniesienia to diagnoza i dokładność badania to dramat...mogłem to wywnioskować po samym czasie badania które znosiłem dobrze a trwało zaledwie 10 może maksymalnie 15 sekund ale postanowiłem zaufać doktorowi że wszystko jest ok .. Ogólnie była to moja druga wizyta u doktora w ciągu dwóch lat... po gastroskopii usłyszałem że żołądek mam w idealnym stanie i on nie ma ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Janusz Romanowski

Internista, Gastroenterolog

ENDOMED JANUSZ ROMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Diamentowa 39
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i świetny lekarz. ON leczy i przejmuje się pacjentem!

dr n. med. Jarosław Drabko

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Wyniki USG wykazały u mnie potrzebę przeprowadzenia dokładnych badań dróg żółciowych. Jako osoba szczególnie wrażliwa i mało odporna na ból byłam zdecydowana na badanie rezonansem magnetycznym jednak za namową doktora Jarosława Drabko postanowiłam poddać się badaniu endoskopowemu EUS. Okazało się to bardzo dobrą decyzją ponieważ badanie endoskopowe EUS doktor Jarosław Drabko wykonał w taki sposób że zarówno podczas jak i po badaniu nie odczułam ani bólu ani dyskomfortu jakich się ...

dr n. med. Jerzy Żurakowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Krucza 47a lok. 2a
00-509 Warszawa

Dobry fachowiec pomógł dużo osobom z mojego otoczenia, doskonały diagnosta.Lekarz godny polecenia. Jako specjalista potrafi wskazać drogę leczenia jeżeli schorzenie wymaga wizyty u innego lekarza.

lekarz Marek Kujawiak

Internista, Gastroenterolog

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Pan Doktor to złoto, dokładnie wszystko wytłumaczył, odpowiadał na pytania. Kolonoskopię przeprowadził w sposób magiczny. Miałam już wcześniej u innych lekarzy 2 razy wykonywana kolonoskopię i tylko do połowy z powodu ogromnego bolu nie mogłam dokonczyc badan. Przed badaniem bardzo się bałam ze i tym razem nie da się dokonczyc badania. U Pana Doktora było całkiem inaczej, nadal pozostaje w szoku, do końca zrobił badanie, bol był do wytrzymania, Pan ...
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Stanisława Pięcińska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wiedza i kompetencja Pani doktor są imponujące. Profesjonalizm,kompleksowe i życzliwe podejście do pacjenta wzbudzają zaufanie i zasługują na najwyższe uznanie.

dr hab. n. med. Urszula Grzybowska-Chlebowczyk

Gastroenterolog, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniały człowiek i specjalista. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pani doktor ma dużo cierpliwości również do rodziców (a sama wiem, że bywałam męcząca). Dlatego serdecznie Panią doktor polecam.

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Wspaniały człowiek. Leczył mnie od 11 do 22 roku życia. Polecam serdecznie kierować się do niego z każdym problemem gastrologicznym u dziecka.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Dariusz Sołowiej

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej w dniu dzisiejszym przez Pana doktora kolonoskopii. Badanie przeprowadzone w szpitalu MSWiA w Kielcach na NFZ, można powiedzieć prawie bezboleśnie. Lekarz godny polecenia. Grażyna Z. Dziękuję serdecznie:)
Opinia dodana przez: Grazia
NAJLEPSZY LEKARZ GASTROLOG,NIKT TAK SPRAWNIE,SZYBKO,DELIKATNIE NIE ZROBIŁ GASTROSKOPII ,A MIAŁAM KILKA.DOBRY FACHOWIEC W TEMACIE UKŁADU POKARMOWEGO,CALY PERSONEL PRZYJAZNY PACJENTOM ,POLECAM ,TYM BOJĄCYM SIĘ GASTROSKOPII.
Opinia dodana przez: JANINA, I ERZY

lek. med. Antoni Gugulski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Iwona Ignyś

Za Cytadelą 22
61-655 Poznań

Dr Ignyś spełniła moje oczekiwania. Nie mam zdania co do jej uprzejmości, bądź nieuprzejmości, bo zajmowała się moją chorobą, przebadała nie marnując czasu swojego i mojego na głaskanie po głowie. Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych wizytach i 15 różnych badaniach za które i tak musiałam płacić sama, wysłuchała wszystko co mam do powiedzenia i nie traktowała mnie jak osobę która zmyśla, co przyniosło poprawną diagnozę.

lekarz Piotr Wiśniewski

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Bardzo dobry kontakt z doktorem świetnie tłumaczy i opisuje chorobę i jeszcze lepiej leczy bardzo profesjonalny w tym co robi przy tym skromny pomógł mi wyjść z choroby takich lekarzy jest już coraz mniej.
Opinia dodana przez: Piotr Sulewski

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gil

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Świetny fachowiec z ogromną wiedzą i doswiadczeniem. Ze zwykłego badania brzucha czyta "jak z książki". Nie szafuje bez potrzeby inwazyjnymi badaniami, ale jak tylko są jakiekolwiek wątpliwości to natychmiast je zleca. Jak bada, to kompleksowo. Widzi pacjenta jako całość, z innymi jego schorzeniami, a także konstrukcją psychiczną. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach, że ktoś o niego naprawdę się troszczy. Ciepły i sympatyczny, chociaż denerwuje go nieszanowanie jego ...

lekarz Stanisława Zbarańska

Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet
Lublin

Bardzo dokładna, skupiona na pacjencie i jego problemie, przy tym niezwykle sympatyczna. Wizyty przebiegają w sposób przyjemny i bardzo pozytywny, Pani doktor wzbudza taki niezwykły wewnętrzny spokój. Wielkie podziękowania dla Pani dr Zbarańskiej za opiekę i życzliwość.

dr n. med. Dorota Mańkowska

klinika ul.Przybyszewskiego 49
Poznań

Świetna specjalistka wrażliwa i obdarzona niebywałą empatią. Ogromna wiedza i kultura osobista. Wspaniała jako lekarz i człowiek. Polecam