Lekarze Gastrolog

lekarz Janusz Kruszelnicki

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Super Doktor, mądrzejszy od Profesorów w dziedzinie angiologii i chorób naczyń krwionośnych !!! Ja sie o tym przekonalem na sobie. Dr Janusz Kruszelnicki wyleczył mnie z takiej własnie choroby, gdy Profesorowie z tej dziedziny z Wroclawia mi nie pomogli. Ja mam 74 lata i nie piszę na "polecenie" tylko z wlasnego serca i rozumu. Mój nr telefonu: 696 757 620. Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Tadeusz Pawełas

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

Dymitr Sorokin

Gabinet lekarski

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Badanie należące do bardzo nieprzyjemnych i krępujących wykonuje z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: H.J

lekarz Wiesław Bartelik

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, który pracuje na co dzień w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Redłowie.Fachowiec najwyższej klasy , bardzo miły i uprzejmy.W związku z tym ,że to moja kolejna kolonoskopia , więc mam skalę porównawczą w stosunku do poprzednich badań i mogę potwierdzić skalę fachowości Pana Doktora . Serdecznie polecam pacjentom nawet z dalekich stron 20.08.2020.r
Opinia dodana przez: tadeusz r.

lekarz Sławomir Krzemiński

ul. Bolesława Limanowskiego 1A/4
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, cierpliwy, świetne podejście do pacjenta.Nie szczędzi czasu na wywiad. Beata
Opinia dodana przez: Beata
Ja skorzystałam z porady dr Klincewicza w ramach NFZ. Pan Doktor nie jest wylewny, stąd może różne opinie, ja natomiast akurat lubię takich lekarzy, zwłaszcza przy krępujących badaniach. Pan Doktor po pierwszej wizycie skierował mnie na badanie diagnostyczne, w dniu badania zostałam też poza kolejnością przyjęta w poradni. Uzyskałam pełną informacje co do swojego stanu. Dlatego z czystym sumieniem oceniam ten kontakt bardzo dobrze. Inna rzecz, że od dnia rejestracji ...
Opinia dodana przez: anna

Witold Gerke

Internista, Gastrolog

Świetny specjalista (tak twierdzą lekarze) i człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Małgorzata Ławniczak

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Polecam p.Doktor zajęła się bardzo ale to bardzo profesjonalnie jest miła i sympatyczna osoba .polecam Aneta
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Piotr Drobiński

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog

Pan Doktor nie pasuje do stereotypu polskiego lekarza. Jego podejście do pacjenta jest nietypowe jak na nasze krajowe realia. Profesjonalizm pod każdą postacią. Jego styl przyjmowania pacjentów dla niektórych może wydać się kontrowersyjny - jak dla mnie wielki pozytyw. Można zauważyć duszę artysty. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Wojciech Kosikowski

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Pan Doktor bardzo sprawnie wykonuje badania endoskopowe a nietypowa budowa anatomiczna pacjenta nie jest dla niego przeszkodą nie do pokonania. W przystępny sposób i konkretnie przekazuje pacjentowi niezbędne informacje. Polecam lekarza, który moim zdaniem urodził się z endoskopem w dłoniach.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Bobiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Ostrołęka

Doktor Bobiński to wspaniały zaangażowany Lekarz z powołania. Bardzo pomógł mojemu mężowi z zapaleniem uchyłków. Nie zlekceważył problemu. Dzięki Doktorowi stan męża uległ szybkiej poprawie. Dziękujemy Doktorze
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Maciej Wróblewski

Gastrolog dziecięcy

żmudzka 11
Poznań

Cudowny lekarz i człowiek! Zawsze trafne diagnozy.Konkretnie i w punkt. Tylko On potrafi postawić moje dziecko szybko na nogi i ma dla nas anielską cierpliwość . Nigdy nie zostawił nas bez pomocy. Bez Doktora, jego opieki ,podejścia, doświadczenia i kompetencji byśmy zginęli.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Janina Zahradnik-Bilska

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Polecam w 100 %.Super lekarz z prawdziwego powołania .Bardzo miła i kompetentna osoba . Mam już za sobą kilka wizyt polecam

lekarz Paweł Małuch

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista i człowiek z poczuciem humoru, co rozładowuje napięcie i stres w gabinecie. Poleciłam go przyjaciółce, gdyż borykała się z problemami gastrologicznymi i była również bardzo zadowolona

lekarz Artur Sołtysiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

ul. Mickiewicza 39
89-600 Chojnice

Inni lekarze powinni uczyć się od Pana kultury i umiejętności zawodowych. Bardzo konkretny lekarz. Zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kolonoskopia była wykonana przez doktora Majchrzaka bez znieczulenia. Prawie nie bolało. Ewentualny łagodny ból w końcówce badania wynikał raczej z wzdęcia z powodu tłoczonego powietrza niezbędnego w badaniu. Gdy powietrze po jakimś czasie po badaniu zeszło, umiarkowane dolegliwości ustały. Pan doktor jest spokojny i łagodny. Udziela wyjaśnień, gdy pacjenta coś interesuje. Ale nie przechwala się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bez pośpiechu lecz sprawnie "robi swoje". Mam nadzieję, że skutecznie:)
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jolanta Miszczak

Gastrolog, Internista

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

A co tu komentować? :) Pierwszy raz byłem u gastrologa - z wielkimi obawami. Obawy zostały, ale już wiem, że jestem we właściwych rękach. Fachowość (jak się później okazało w konfrontacji z badaniami),zainteresowanie pacjentem, punktualność - oto cechy Pani Doktor.

dr n. med. Maciej Kierzkiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.