Lekarze Głowno

lekarz Jacek Lambert

Kardiolog

Swoboda
95-015 Głowno

Niestety Pan Doktor nie jest zainteresowany pacjentem. Wykonal wprawdzie samo badanie usg serca jednak na informację o utrzymującym sie znacznie podwyższonym ciśnieniu niestety zareagowal slowami "przepraszam ale kolejny pacjent juz czeka zapraszam na kolejną wizytę". Człowiek czuje się jak intruz. Nie polecam.

dr n. med. Mirosław Bira

Swoboda
95-015 Głowno

Zaznaczam pozytywną opinię, ale nie te najwyższą, ponieważ moim zdaniem mógłby nieco więcej czasu poświęcać pacjentowi. Być może to jednak znak czasów,że lekarze są tak bardzo zaganiani. Po doświadczeniach z zerwaniem więzadła krzyżowego i próbami najpierw stwierdzenia co się właściwie stało a potem leczenia/ rekonstrukcji u różnych specjalistów uważam, że lepiej znależć sobie solidnego lekarza i mu zaufać zamiast gonić za znanymi profesorami,którzy kompletnie nie mają czasu dla pacjenta. Jestem ...

lek. dent. Małgorzata Kulczycka-Długosz

Gabinet Dermat.tel.602 276 728
Wyspiańskiego 8
95-015 Głowno

Nie oceniam umiejętności. Ale na ostatniej wizycie poczułam się jak intruz. Po pół roku zapytałam o postępy i dalszy plan leczenia dziecka. Pani doktor była oburzona i na wszystkie pytania odpowiadała: mówiłam to na początku! Ale 200 zł miesięcznie za 5 minut wizyty miło się przytula.
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Bożena Góralczyk

Głowno

Pani Doktor prowadziła moją ciążę i wszystko zakończyło się powodzeniem. Bardzo polecam, świetnie podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone, przy badaniu bardzo delikatna (nie odczuwa się żadnego dyskomfortu). Najlepszy ginekolog w moją życie, jestem bardzo zadowolona! Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Tetiana

lekarz Marta Rabsztyńska-Lisicka

Anestezjolog

95-015 Głowno

Mądra, ciepła, empatyczna i z dużym poczuciem humoru. Nie da sobie wciskać kitu i bardzo dobrze. Często w biegu.
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Krzysztof Lewandowski

Pulmonolog, Internista

Zakopiańska 15
95-015 Głowno

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek. Przeprowadził wnikliwą analizę i zebrał wywiad. Odpowiadał na wszystkie zadane pytania. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Klaudia

Grazyna Pietrzykowska

Dermatolog

95-015 Głowno

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor, przyjmuje pacjentów od niechcenia, nie zagłębia się w problemy z którymi przychodzi pacjent, rzuca niepotrzebnymi uwagami, przepisuje chyba pierwsze lepsze maści ktore przyjdą do głowy. Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas, nerwy i swoją skórę to omijajcie tego lekarza
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Ewa Dębska

Gabinet Lekarski
95-015 Głowno

Pani Doktor...słaba wiedzą, wysuwanie teorii bez pokrycia, zupełny brak empatii do pacjenta, jak i rodziny. Najlepiej niech nikt o nic nie pyta, bo pani doktor się denerwuje i robi się nie miła. Nie polecam i nie pozdrawiam. Omijać z daleka. Ps. Najwyższy Czas na emeryturę, bo przez takich ludzi cierpią pacjenci, rodziny i współpracownicy.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Piotr Widawski

95-015 Głowno

Nie mam pojęcia dlaczego takie opinie. Od dawna chodzę do Pana doktora i zawsze wszystko super. Nigdy nie ma problemu z receptą czy badaniami.
Opinia dodana przez: Dorota
Pan doktor przyjął nas na sorze gdzie dziecko trafiło ze złamana ręka w nadgarstku nasady kości promieniowej założył gips przy czym nie nastawił ręki i nie zauważył że doszło do złuszczenia nie wysłał nas do czmp bo nie widział takiej potrzeby a pytałam i ten stwierdził że sytuacja tego nie wymaga. Dostaliśmy skierowanie do poradni za 5-7 dni. Poszłam następnego dnia do poradni czy nas przyjmą z uprzejmości pan doktora ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Andrzej Banaszewski

95-015 Głowno

Po raz pierwszy trafiłam do pana doktora,ponieważ mój lekarz przestal przyjmować w ramach narodowego funduszu zdrowia.Niestety niezbyt miło wspominam tą wizytę i rozmowę z doktorem.Nie wspominając już,że dostałam skierowanie na usg w innej placówce mimo iż u pana doktora w gabinecie jest usg a pan doktor podobno ma odpowiednie kwalifikacje by je wykonywać. Niestety po pierwszej wizycie jestem na nie.Nie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marek Nalewajko

Ginekolog, Ginekolog położnik

Głowno

Dzięki panu doktorowi wychowuję niepełnosprawną córkę-roślinę.Dziecko urodziło się w ciężkiej zamartwicy z 1 pkt Apgara, bo jako ordynator łódzkiego szpitala -lipiec 1999 r. nie podjął na czas decyzji o wykonaniu cesarskiego cięcia.Pozdrawiam panie doktorze,

lekarz Grzegorz Klejny

Oś. Kopernika blok 13 m.
95-015 Głowno

Nie polecam. Totalna ignorancja. Przy typowych objawach covid dostalem skierowanie do okulisty i antybiotyk na nerki.

lekarz Maciej Łukaszek

95-015 Głowno

Myślę, że decydując się na wizytę u tego „lekarza” w późniejszym czasie może pojawić się niechęć do innych ginekologów. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza. Płacimy składki, a na wizycie na NFZ zostałam potraktowana jak intruz, niechciany gość. Z wielka łaską odpowiadano na moje pytania. To jest jakiś absurd, jestem pełna podziwu ze ten pan jeszcze pracuje w swoim zawodzie. Było mi bardzo ciężko zaufać innemu lekarzowi, ...

lekarz Tomasz Muszyński

95-015 Głowno

najgorszy lekarz jakiego miałam okazję poznać. "leczył" moją córkę. jest chora na epilepsje z napadami ogólnionymi przy tym zdarza się gorączka -jedyne na co się wysilił to stwierdzenie, że córka jest ma infekcje i jest wychudzona. Jeszcze jak powiedziałam że córka jest chora na w/w i że występuje gorączka nazwał mnie kłamczuchą .W mojej ocenie nie nadaje się na lekarza. Tylko udaje być nim :-/
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Michał Spychalski