Lekarze Bieruń

lekarz Ryszard Soczówka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Familia-Med" sp. z.o.o
Warszawska 258c lok. 4
43-155 Bieruń

Niestety zawiodłam się i przeniosłam do innego lekarza. Brak skierowań do specjalistów i na badania to norma. Dziecko cały czas chorowało, a jak się potem okazało, potrzebowało tylko wizyty u laryngologa i zabiegu!!! Straciłam rok.... ale teraz już jestem mądrzejsza przy 2 dziecku i innym lekarzu!!! Nie polecam. Jest dużo bardziej kompetentnych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać i odpowiadać rzeczowo na pytania.

lekarz Barbara Węgrzyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" Janusz Fijoł, Barbara Węgrzyn s.c.
ulica Wawelska 35
43-155 Bieruń

Cóż mogę powiedzieć, od progu gabinetu oberwało mi się o to że nie zdążyłam ściągnąć płaszcza....Nie zrobiłam tego,poniewaz Panie z rejestracji kazały mi już wchodzić.Osluchanie ekspresowe i najlepiej jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Gdybym miała wybór już nie poszłabym do tej Pani doktor.

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog

Alergomed Laryngologia i Alergologia dr Wojciech Kaniuk
Adama 13
Bieruń

Leczyłem u Pana doktora problem drożności nosa (państwowo nie prywatnie) w przychodni w Tychach . Dokonał diagnozy po czym przepisał mi lekarstwa a ja udałem się do apteki po ich zakup. Tu niespodzianka. Pani aptekarka powiedziała mi że te leki dawno zostały wycofane. Poszedłem do pięciu innych aptek i usłyszałem to samo i że można zastosować leki zamienne. Wróciłem do Pana Doktora i powiedziałem że tych leków nie da się ...
Opinia dodana przez: Anonimowy pacjent

lekarz Barbara Rutka

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa "FAMILIA-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
43-150 Bieruń

Witam. Pani doktor ma sporo ocen negatywnych. Trafiłam tu z polecenia i chciałam się przekonać czy to prawda. Ja dzisiaj byłam na wizycie po raz pierwszy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze pani doktor czyta po nazwisku w kolejności zgodnie z umówioną godziną. Po drugie fachowy wywiad, cierpliwość w wytłumaczeniu kwestii leczenia i leków. A po trzecie naprawdę bardzo miła rozmowa. Nie ma problemu z wypisaniem skierowań na badania czy ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Artur Drożdż

Internista, Hipertensjolog

43-150 Bieruń

byłam pierwszy raz po pobycie w szpitalu u pana doktora Drożdża,jestem bardzo zadowolona z wizyty i sposobu z jakim pan doktor mnie biedną pacjentkę traktował.Pełen empatii i cierpliwości nasz Uzdrawiacz!!!!!!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Leszek Kryczek

Granitowa 16
43155 Bieruń

Nieuprzejmy, brak empatii w stosunku do pacjenta, niezależnie czy ma pacjent 80 czy mniej lat, masz wrażenie, że jesteś intruzem na wizycie, nie polecam

lekarz Magdalena Drozdek

Psychiatra

43-150 Bieruń

Chodzę do Pani Doktor od 01.2015 r. do chwili obecnej. Polecam wizyty u Tej Specjalistki. Profesjonalizm, wiedza, elastyczność, cierpliwość i empatia oraz nieprzepisywanie, niezmuszanie na siłę do zażywania leków, które powodują znaczne działania nieporządane. No i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta. Również w gabinecie panuje raczej miła i przyjazna atmosfera. Do tego z pewnego powodu ja nie jestem łatwym pacjentem... - łagodnie rzecz ujmując : i niejeden psychiatra ...
Opinia dodana przez: Krzysiek P.Z.

lekarz Janusz Fijoł

ulica Wawelska 35
43-155 Bieruń

Pan doktor miły jest bardzo, ale jeżeli chodzi o leczenie no to sorry, ale fervexem i rutinoscorbinem większości przypadków chorób się nie wyleczy... i niestety przez takie leczenie nie jeden pacjent przegrał swoje życie... przykre, ale prawdziwe.
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Jakub Liberski

NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6
43-150 Bieruń

Nikomu nie polecam. Operacja a właściwie prosty zabieg usunięcia śruby z kolana zakończył się partactwem, odłamki kości stykają się z więzadłami powodując obrzęk i stan zapalny. Niemożność normalnego funkcjonowania. Ból. Kolano do reoperacji. Zabieg prywatny. Nie polecam i nigdy nie skorzystam z jego usług!!!

lekarz Maria Garbus

Granitowa 16
43155 Bieruń

Tragedia! Ta Pani nie nadaje się do leczenia muchy. Pani Doktor myśli że jest najlepsza, zero empatii i nic dziwnego że nie ma pacjentów hee. Pani nie jest kompetentna, stwierdzona choroba kilka lat temu, a Pani myśli że ktoś do niej przyszedł posciemniac. Gdzie jest kierownik lub dytektor przychodni? To raz dwa, jeśli ta Pani nadal będzie tak postępować z pacjentami to trafi kiedyś na kogoś kto jej powie kilka ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Katarzyna Kowacz

Dermatolog

43-155 Bieruń

Poszłam do tej pani w celu leczenia grzybicy paznokci. Pani doktor rzuciła okiem i stwierdziła, że to nie jest grzybica, chociaż inny lekarz nie miał w tej spawie wątpliwości. Zostały mi przepisane leki na wzmocnienie paznokci. Szkoda czasu na wizytę u tej pani. Bardzo denerwujące jest to, że za nasze pieniądze tego typu lekarze leczą w państwowych przychodniach!

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

43-150 Bieruń

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy. Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Magdalena Biernacka

Dermatolog

43-155 Bieruń

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak oburzającym podejściem do pacjenta. Nie polecam nikomu. Najgorsza lekarka dermatolog z jaką miałam kontakt. Dwa razy doprowadziła mnie do płaczu. Zero empatii. Ktoś taki powinien zmienić zawód bo nie nadaje się do pracy z ludźmi. Wywiadu nie przeprowadza, leczy metodą prób i błędów. Na zmiany skórne zerka z odległości dwóch metrów. Pacjent jest dla niej obojętny, a w dodatku zmęczona swoją pracą za ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sebastian Kulski

Rynek 13

lekarz Ewa Wach

Anestezjolog

NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6

ulica Justyny Budzyńskiej 20

lekarz Andrzej Kempny

Rehabilitant

lekarz Urszula Wadas-Hapeta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lecznictwa Ambulatoryjnego "ESCULAP"
Warszawska 177