Lekarze Brodnica

dr n. med. Marek Chudański

Wiejska 2 lok. 1
Brodnica

Najlepszy chirurg w okolicy. Lata doświadczenia, pewna ręka i fach. Znakomity specjalista. Kompleksowe podejście do pacjenta, dogodne terminy wizyt i przede wszystkim wiedza oraz wspomniane doświadczenie.

lekarz Grzegorz Horszczaruk

al. Leśna 1a
87-300 Brodnica

Polecam tego lekarza. Zawsze jest uprzejmy przez rozpoczęciem badań zawsze pyta o samopoczucie i wszelkie wątpliwości. Zawsze do wszystkiego podchodzi ze spokojem. Przed każdą wykonywana czynnością tłumaczy co będzie wykonywał i w jakim celu jest to robione.
Opinia dodana przez: A.kraw

lekarz Janusz Porębski

Przychodnia Rodzinna
18 Stycznia 36 b
87-300 Brodnica

Polecam, najlepszy lekarz w miescie moim skromnym zdaniem
To bardzo dobry kompetentny lekarz ,Pan doktor własną praca pokazuje swoją wartość nie próżna dyskusja.
Opinia dodana przez: Alicja

Tomasz Małkiewicz

ul. Piwna Brodnica
87-300 Brodnica

Z całego serca polecam doktora Tomasza do prowadzenia ciąży. Niczego nie lekceważy, uważnie słucha, nie stresuje i przede wszystkim się troszczy. Pod koniec ciąży zdecydowałam się na poród w Iławie gdzie doktor jest ordynatorem, ze względu na traumę po poprzednim bardzo długim porodzie i to był strzał w 10! Poród wywoływany, po 6 godzinach od podania preparatu dziecko było już na świecie a doktor został przy porodzie po godzinach pracy ...
Opinia dodana przez: Klaudia
Bardzo mily lekarz chodze do niego z corka i zawsze nam pomogl bardzo mily i usmiechniety do dzieci pamieta wszystkich swoich pacientow po imieniu lekarz godny polecenis
Opinia dodana przez: Dominika
ASSAS SDF SDF ASDF ASDF SDFSDFSD FSDAF SDF .SDF .SDF ,SDF SDF .SDF, SDF SADF SD FSD FASDFSDF JH GFHJ FGHFDG FG SDG SDF .

lekarz Jadwiga Bartoszewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

Kościelna 4
87-300 Brodnica

Juz na samym początku musiałam na panią doktor czekać 20 minut w gabinecie. Następnie podczas badania zaczęła oceniać moje usta zwracając się do mnie "dziewczyno". Mało tego pani doktor nie potrafi zaradzić na żaden problem, a przy pierwszej wizyce jako mloda dziewczyna pani doktor powiedziala podczas badania, że "ona wie kiedy boli". Bardzo nie polecam.

lekarz Krzysztof Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam
Opinia dodana przez: Damian

dr Iwona Małkiewicz

Brodnica

Nie polecam tej Pani. Przyszłam z problemem niereguralnego cyklu miesiączkowego i ten tzw. Lekarz - bardzo niemiła, ordynarna, opryskliwa Pani ograniczyła się tylko do pobrania cytologii , nie widzac żadnego problemu. D,iś byłam u innej Pani doltor dostałam leki na wyregulowanie cyklu. Ta kobieta powinna ustąpić miejsca kadrze wyspecjalizownej, bo ta Pani wied,ą nie grzeszy, tragedia
Opinia dodana przez: GOSIA

lekarz Krzysztof Mitura

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

NZOZ "Praktyka Rodzinna - Mój Lekarz"
Kopernika 2
87-300 Brodnica

Pojawiłem się u pana doktora w celu dokonania drobnego zabiegu kciuka, zapytałem, czy będę w stanie później prowadzić auto, na co p. dr zareagował skrajnie prześmiewczo i niegrzecznie. Wyraziłem zdziwienie, gdyż byłem przekonany, że zabieg będzie naprawdę prosty, na co usłyszałem- takie filipińskie metody może pan stosować u siebie w Toruniu. Do zabiegu nie doszło, nie wiem więc, jakim lekarzem jest pan Mitura, za to wiem na pewno, że jest ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Hanna Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brodnica

Podpisuję się pod tymi wpisami, na temat tej osoby cisną się niecenzuralne słowa!!! Szkoda, że jest możliwość oceny od 1 do 5, bo ja daję duży MINUS przed 10.
Opinia dodana przez: JA

lekarz Andrzej Bojko

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy
ulica Wiejska 9
87-300 Brodnica

Chciałabym napisać dokładnie to co myśle na temat tego lekarzyny ale powstrzymam mój siarczysty jezyk. Drogi Panie, skoro nie ma Pan powołania do wykonywania zawodu i meczy się pan w pracy, niech pan idzie sprzątać ulice! Chociaż... tam również wymagana jest empatia i profesjonalizm. Jestem zszokowana Pana miernoscią i brakiem zrozumieni, szacunku do pacjentek
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Renata Żenkiewicz

Neurolog

ulica Wyspiańskiego 11A
87-300 Brodnica

Radzę trzymać się z dala od tego lekarza. Kompetencje zerowe. Pewnie stąd wynika brak kolejek do Pani lekarz. O jakiejkolwiek pomocy można zapomnieć. Pani Żenkiewicz wręcz odradza jakichkolwiek badań. Usposobienie do pacjentów też ma sobie wiele do życzenia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jolanta Dutkowska-Pac

Dermatolog

Poradnia Chirurgiczna
Ogrodowa 2a
87-300 Brodnica

Krótko i na temat. Brak słów na Pania dr PRACUJE MOIM ZDANIEM ZA KARĘ! Byłem dzisiaj i szybko wyszedłem z kabinetu.

lekarz Zofia Adamowska-Wruk

Kościelna 4