Lekarze Ciechanów

lekarz Marcin Ujazdowski

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
Powstańców Wlkp 2
06-400 Ciechanów

TO jest lekarz z powołania zna się na tym co robi uprzejmy ma podejście do pacjentów wysłucha odpowie na każde pytanie godny polecenia

lekarz Jan Bocianiak

Onkolog, Internista

Poli Gojawiczyńskiej 14
06-400 Ciechanów

Pan doktor pomógł mojemu ojcu gdzie w Warszawie już spisywali go na straty i chcieli wysłać do hospicjum. Doktor zaproponował nowe leczenie i mój ojciec miał szanse przeżyć jeszcze trzy lata a nie tygodni w hospicjum. Doktor jest bardzo empatyczny, jednocześnie bardzo konkretny, wyjaśnia każdy etap leczenia, naprawdę polecam, jak do onkologa to tylko tego, wybitny specjalista.
Opinia dodana przez: Alek

Elżbieta Niemeczek

Ortodonta, Stomatolog

Ciechanów

Bardzo dobry specjalista,profesjonalne podejście do pacjenta.A co wzbudziło moje największe zaufanie przy pierwszej wizycie -to czystość i sterylność,polecam panią stomatolog.

lekarz Witold Raciborski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Wyjątkowo życzliwy, lekarz. bardzo dokładnie omawia badanie i interpretuje wyniki. Duża empatia dla pacjenta. Byłem zadowolony z konsultacji i badania USG.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Janina Małowiecka

Chirurg dziecięcy

Ciechanów

Pani doktor jest wspaniałym chirurgiem dziecięcym. Konkretnym, rzeczoewym, uprzejmym z niespotykanym, wspaniałym podejściem do dzieci. do tego jej fachowość uratowała życie juz moich dwóch synów. a do tego jest bardzo uczciwa

lekarz Bartosz Kowalski

Sikorskiego 13/30
06-400 Ciechanów

Tragedia... Nie polecam. Nie znam jego kompetencji... nie mnie to oceniać bo się na medycynie nie znam. Ale ten Pan powinien nauczyć się przede wszystkim zasad dobrego wychowania. Jeszcze nikt nigdy tak mnie źle nie potraktował jak ten Pan. Celowo używam słowa "Pan" bo na miano lekarza według mnie nie zasługuje. Bo lekarz ma ratować zdrowie człowieka. Przysięgał to przecież. A teraz wytłumaczę dlaczego... Coś nagle zaczęło mi się dziać ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Robert Oczkowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "AMA-DENT" filia 1
Ściegiennego 10
06-400 Ciechanów

Człowiek legenda. Trudny zabieg to dla doktora fraszka. Jestem bardzo wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzenie zabiegu jak i opiekę po nim. Pan doktor zaraża opanowaniem, uspokaja i sprowadza na ziemię. Słowem- człowiek legenda. Bardzo doświadczony klinicysta. Rozpoznania trafne w 100%. Empatyczny i superprofesjonalny.
Opinia dodana przez: LB

lekarz Piotr Stryjek

06-400 Ciechanów

Doktor Stryjek jest z całą pewnością lekarzem kompetentnym, a że introwertyk, cóż, taka jego uroda. Wolę jednak lekarza takiego, który wszystko przeanalizuje w swojej głowie niż tego, który plecie rodzicom 3 po 3, a rodzice później podłączeni do mr Googla zaczynają tworzyć rozmaite historie na temat chorób swoich dzieci. Spotkałem się z tym niejednokrotnie.

lekarz Katarzyna Grądzka

06-400 Ciechanów

Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób dla mnie zrozumiały. Wyszłam uspokojona z gabinetu. jest osobą konkretną, nie patyczkuje się z pacjentem - udziela rzeczowych informacji. Prowadzę u niej ciążę i jestem zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alicja Karwowska

Pediatra, Pulmonolog

06-400 Ciechanów

Polecam, kompetentna, ma podejście do dzieci, od 8 lat leczę u niej córkę na astmę

lekarz Ewa Piesiewicz-Grzonkowska

Ośrodek Diagnostyczno-Terapeutyczny
Niechodzka 14a
06-400 Ciechanów

Mądra, rzeczowa i sympatyczna Pani doktor. Dzięki wdrożonemu leczeniu u dziecka nastąpiła diametralna trwała poprawa stanu zdrowia, więc mogę z czystym sumieniem polecić tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Alina Ostaszewska

Chirurg dziecięcy

06-400 Ciechanów

Bardzo miła ,profesjonalne podejście do pacjentów.Polecam

lek. dent. Michał Zmorzyński

Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "AMA-DENT"
Małgorzacka 9
06-400 Ciechanów

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dokładny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie. Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ważne by wszyscy tacy byli :) życzę doktorowi samych sukcesów i dużo Łask Bożych :)

lekarz Marcin Rulka

Sikorskiego 14/3
06-400 Ciechanów

Pan doktor operował mojego męża stopę.Uraz był nieprawdopodobnie ciężki.Stopa doszczętnie zmiażdżona.Groziła amputacji.Ten wspaniały doktor wraz ze swoim asystentem ,którego jeszcze nie znam nazwiska ale prawdopodobnie jest to Jakub Miąskiewicz stanęli na wysokości zadania za co z całego serca dziękuję.! Gdy ich spotkam ucałuję ich ręce,które czynią cuda❤
Opinia dodana przez: Danuta marko

lekarz Jolanta Kozar

Szwanke 24
06-400 Ciechanów

Byłam 3 razy u tej dr - za każdym razem wychodziłam "zielona" - nic nie wytłumaczy, gada tak jakbym to ja miała się znać na wszystkim, wręcz swoją "uprzejmością" wygania z gabinetu, taka na fochu babka, a te jej kompetencje to też dla mnie wątpliwa sprawa ... Chyba leci na tym, że jakimś cudem jest ordynatorem czy tam z-pcą ordynatora OD. Polecam wybierać innego lekarza wybierać.

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Tomasz Lachowicz

Niemcewicza 12
06-400 Ciechanów

Bardzo fajny lekarz , miły , przyjemny ,pełen profesjonalizm, pomoże doradzić,pomoże każdemu

lekarz Dorota Sznilik

Pediatra, Wizyty domowe

06-400 Ciechanów

Leczymy się u Pani doktor kilka lat, bardzo dobre podejście do dzieci, trafnie postawiona diagnoza. Pani doktor zawsze odbiera telefon, ewentualnie jak nie może to oddzwania, nawet w święta, jeżeli jest taka potrzeba. Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Leszek Szcząchor

Lekarz rodzinny

Sławomir Brzozowski NZOZ 'Medicus'
Spółdzielcza 2
06-400 Ciechanów

Godny polecenia lekarz. Poprawna diagnoza i dobór leków oraz wysoka kultura osobista. Lekarza cechuje duża empatia. Z całą stanowczością mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Mateusz Ł.

lekarz Agnieszka Marciszewska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gwardii Ludowej 23
Ciechanów

Jest to lekarz, któremu nie trzeba przypominać o kanonie etycznym obowiązujący lekarza z przykazaniem Hipokratesa na czele.
Opinia dodana przez: kaczka0