Lekarze Jelenia Góra

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Katarzyna Siedlar-Najjar

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Szukałam dobrego stomatologa i teraz juz wiem, że dobrze trafiłam. Kontakt do gabinetu dostałam od koleżanki z pracy, która również jest bardzo zadowolona z obsługi i rozsądnej ceny. POLECAM

mgr Katarzyna Wiśniewska

Fizjoterapeuta, Masażysta

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

lekarz Maciej Dworski

58-506 Jelenia Góra

Lekarz dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru mimo miliona pacjentów, rana zagoiła się bezproblemowo. Polecam.

lekarz Hanna Ćwichuła

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Każdego traktuje uważnie - kiedy widzi możliwości - pomaga. Jeśli konieczny specjalista - od razu kieruje. Wysyła cyklicznie na badania. I zawsze jest dostępna. Duży szacunek dla Pani Doktor. Pozdrawiamy serdecznie Dorota H. z Rodziną
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Magdalena Mazerska

al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Profesjonalizm,zaangażowanie.No i cała walizka empatii i cierpliwości dla pacjenta.A bywają rózni pacjenci.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Maciej Bogusiak

Goduszyńska 68/4
58-500 Jelenia Góra

Dobre podejście do choroby i pacjenta, lekarz na spokojnie i rzeczowo tłumaczy jak zwalczyć chorobę, warto wspomnieć iż p.Maciej operuje techniką TATME ( laparoskopowa operacja raka odbytnicy).
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Anna Wawrzycka-Kaflik

Dermatolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Spokój opanowanie i konkrety. Dużo informacji na temat leczenia. Krótkie terminy i punktualność. Erecepta na telefon przy kontynuacji kuracji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Sokalska-Suszka

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

to cudo a nie lekarz polecam wszystkim pacjetom

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26

lekarz Anita Berlińska-Rzemińska

pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Jan Dziewięcki

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Najlepszy stomatolog na świecie ! Doświadczony ratujący zęby, ale też potrafi wyrwać na miejscu robi RTG, bez ceremonii i horrendalnych kosztów. Do doktora Dziewięckiego można iść z zaufaniem i spokojem. Niestety gabinet w Jeleniej Górze już nie funkcjonuje :(
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Bartosz Radojewski

58-506 Jelenia Góra

Prawdziwy lekarz z powołania byłam ze swoim 80 letnim tatą , ma bardzo dobre podejście do pacjenta , bardzo dobrze tłumaczy i mówi jak postępować z chorobą .Przemiły człowiek . Widać ,że fachowiec , godny polecenia .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Sebastian Fidler

Onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

mieszkańcy jeleniej nie dopuście do tego aby taki onkolog opuścił nasz rejon jest to wspaniały lekarz życzliwy dla pacjenta a zarazem konkretny co dalej on leczy a nie chowa mam 53;lata ale pierwszy raz spotkałem się z taką opieką medyczną

lekarz Agnieszka Piekarska

Szkolna 8/9/7
58-500 Jelenia Góra

Jako okulista dziecięcy, Pani dr Agnieszka Piekarska, wprost wspaniale podchodzi do leczenia zeza u najmłodszych pacjentów. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Pietrowska

Internista, Onkolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Do administratora Proszę o zmianę numeru telefonu i e-mail ---są blednę. Dotucza innego gabinetu lekarskiego

lekarz Andrzej Janczyszyn

Malinowa 69
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Bardzo cierpliwy. Bardzo miła wizyta. Spokojnie mnie wysłuchał. Bardzo trafnie przepisła lekarstwa, które mi pomogły. Mogę go spokojnie polecić.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Kordian Zatwarnicki

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Bardzo uprzejmy, dociekliwy i staranny lekarz. Poświęca dużo uwagi pacjentowi. Uważny i mądry. Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Jestem pod opieką Pana Doktora już od pół roku na 1 wizycie byłam w listopadzie ubiegłego roku z powodu silnego bólu ucha środkowego i wycieków pan doktor dokładnie zbadał osłuchał wszystko tak jak należy jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora wszystko wyjaśnia jest sympatyczny miły oraz otwarty do rozmów jeżeli jest taka potrzeba to bez problemu daje skierowania na badania lub do specjalisty przede wszystkim potrafi nawiązać świetny ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jerzy Łobodziński

Internista, Reumatolog

ulica J.Kiepury 6/1
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena