Lekarze Puławy

lek. dent. Małgorzata Szymanek

Gabinet Stomatologiczny
Krasickiego 3
24-100 Puławy

Byłam dwa razy,super podejście do pacjenta,a także dzieci.

lekarz Magdalena Gromysz

Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna
Centralna 16
24-100 Puławy

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

lek. dent. Renata Jaskólska-Jarzynka

Gabinet stomatologiczny "RENIDENT" Lek.stom.Renata Jaskólska-Jarzynka dentysta Puławy,stomatolog puławy
Piaskowa 1 D
24-100 Puławy

Pierwszy raz trafiłem na takiego specjalistę.Robiłem u Dr Renaty Jaskólskiej licówki - zrobione z ogromnym wyczuciem estetyki tak, że wyglądają bardzo naturalnie. Wyglądają pięknie! Pani doktor stosuje najnowsze technologie, dzięki którym ratuje mi zęby wobec których inni nie podjęli się już leczenia - zwątpiłem już czy można je uratować, a jednak tak. Wszystko bez bólu i stresu. Profesjonalnie podane znieczulenie - nie czułem kiedy! Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi wszystko ...

lekarz Barbara Zarychta

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest zaangażowana w to, co robi, pomocna, życzliwa, kompetentna. Mam poważne problemy ze zdrowiem, od razu zleciła badania, gastroskopię, umówiła do specjalisty. Jestem pani doktor bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grażyna Bartyzel-Maciąg

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Bardzo miła Pani doktor. Kompetentna, z doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie. Badam się u Niej od dawna.

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Karaś

Internista, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

Jan Zieliński

Laryngolog

Szpital w Puławach
24-100 Puławy

Bardzo dobry specjalista,szczerze polecam!!! dokładny,cierpliwy,uprzejmy,kompetentny,skuteczny,doświadczony.
Opinia dodana przez: kassia

lekarz Piotr Kawa

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Jestem pełen uznania dla talentu i uprzejmości Pana Piotra. Moja 76 letnia Mama bardzo bała się operacji zaćmy i wymiany soczewki, ale Pan Piotr jest nie tylko świetnym okulistą, ale również człowiekiem, który ma niesamowite podejście do starszych pacjentów. Operacja udała się genialnie. Mama po zdjęciu następnego dnia opatrunku jest szczęśliwa. Widzi bardzo dobrze. Było to jej marzeniem, a Pan Piotr je spełnił. Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają lekarzy z ...

lek. dent. Hanna Roszak

"PRIMA-MED" Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Czerkies
ulica Lubelska 25
24-100 Puławy

...............................................................................................................................................................................................................................................
Rewelacja!! Wczoraj miałem usunięty kamień z moczowodu a dziś już w domu i wszystko ok!! Polecam, polecam, polecam

lekarz Mariusz Kusz

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nr 1
al. Partyzantów 17
24-100 Puławy

Serdecznie polecam Pana doktora. Super podejście do dzieci, duże zaangażowanie. Pediatra godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paulina

mgr Agata Potapska-Skwara

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pracownia Badań Psychologicznych
Eustachiewicza 3
24-100 Puławy

U mojego dziecka Pani doktor postawiła hipotezę autyzmu. Zostaliśmy skierowani do lublina, diagnoza się potwierdziła.

lek. stom. Artur Bubeła

Stomatolog, Implantolog

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

lekarz Barbara Momont

Reumatolog

Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO- RELAX Jolanta Potapska
ul. Zielona 28 A
24-100 Puławy

.. .a poza tym.... piękna kobieta i aż miło wejść do gabinetu pani doktor i być przywitanym pięknym uśmiechem

lek. dent. Piotr Jasiński

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Szczegółowo omawia i tłumaczy przyczyny choroby i indywidualne ustawia schemat postępowania. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Violetta Kruczkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Terapii Rodzinnej Violetta Kruczkowska
ul. Lubelska 20 A, gabinet 306 (wejście obok ZUS-u)
24-100 Puławy

Pani psychoterapeutka pokazała mi wiele praktycznych rozwiązań w sytuacjach konfliktowych i w przyszłości przyczyni się to do łatwiejszego rozwiązywania problemów w mojej rodzinie.

lekarz Maria Bis-Głuchowska

ul. Józefa Bema 6/28
24-100 Puławy

Profesjonalne podejście do małego pacjenta, widać że lubi swoją pracę i się na niej zna. Godna polecenia.

lekarz Jeremi Sawa

ul. Józefa Bema 6/28

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Polecam, najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Warto do Niego pójść. Profesjonalista, bardzo dobrze dobrał mi leki. Jest bardzo miły a zarazem rzeczowy.