Lekarze Wadowice

lekarz Krzysztof Łoboda

34-100 Wadowice

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam

lekarz Marek Słuszniak

ulica Bałysa 16A
34-100 Wadowice

"Wspaniały lekarz. Doktor Słuszniak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. "Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem Zdecydowanie polecam każdemu."
Opinia dodana przez: DOROTA ZIELIŃSKA

lekarz Michał Knapik

Indywidualna praktyka lekarska
Zaskawie 21
34-100 Wadowice

Lekarz z powołania, dla którego najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Trafnie stawia diagnozy i zaleca leczenie które konczy się sukcesem. Nie ogranicza się tylko do środków farmakologicznych i często zakeca stosowanie dodatkowych domowych sposobów leczenia.

lek. dent. Monika Serafin-Kanik

ulica Lwowska 78
34-100 Wadowice

Polecam wszystkim. Uzyskałem fachową pomoc. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo delikatna. Kompleksowa porada.
Opinia dodana przez: Jarosław

mgr Wojciech Bubak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinet rehabilitacji ruchowej oraz masażu
Pl.T.Kościuszki 20, I piętro
34-100 Wadowice

Pan mgr Wojciech Bubak jest rehabilitantem godnym polecenia. Profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności, indywidualne podejście do pacjenta, niezwykłe zaangażowanie oraz kultura osobista to wszystko sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie i szybko wraca do zdrowia. Od kilkunastu lat szukałam pomocy u różnych specjalistów /dla których w większości liczyły się tylko pieniądze, a nie człowiek/, jednak dopiero teraz, z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jestem w dobrych rękach.

lekarz Ewa Warzecha

34-100 Wadowice

Polecam Panią doktor. Specyficzna ale konkretna i bardzo pomocna. Oby więcej lekarzy z takim podejściem .
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Szopiński

ulica Wysoka 309
34-105 Wadowice

Jeżeli mieszkałeś wcześniej w Zabrzu przy ul. Gołębia 26. Odezwij się . Czekam na informacje pod podanym adresem e-mail. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek P. z Zabrza

lekarz Wiesława Kucharska-Cybulska

ulica Topolowa 12
34-100 Wadowice

Kompetencja ; sympatyczne podejście do pacjenta , rzeczowość , merytoryczna wiedza i słuszna argumentacja .Doskonała postawa lekarza wspierającego . THE BEST
Opinia dodana przez: tesi'marma

lekarz Bartosz Binek

34-100 Wadowice

62 Bogusław D Pan doktor precyzyjnie zdiagnozował moją dolegliwość . W sposób precyzyjny dokonał zabiegu . Polecam Pana doktora .
Opinia dodana przez: BOGUSŁAW

lekarz Janusz Gajda

34-100 Wadowice

Świetny lekarz, za każdym razem do badań podchodzi profesjonalnie, nie zbywa pacjenta. Cena wizyty również na +. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
Kochanowskiego 38 B
34-100 Wadowice

Usunąłem dzisiaj siódemkę, pan doktor i pani asystentka bardzo mili, usunięcie zęba bezbolesne, trwało 8 minut, bardzo polecam tego pana! Zna się na robocie, dentysta z powołania.
Opinia dodana przez: Jakub

Edward Surma

Gabinet Lekarski
Wadowice

Pan doktor wykonywał mi gastroskopie oraz kolonoskopie, byłam przerażona, ale wykonał to z pełną empatia i profesjonalizmem.
Opinia dodana przez: Bożena

dr Marek Solarz

34-100 Wadowice

Świetny lekarz, cierpliwy, rzeczowy i znający się na swoim fachu. Od razu konkretnie podszedł do sprawy - złamanie kostki bocznej stopy. Obejrzał prześwietlenie, zapisał odpowiednie leki na ustąpienie obrzęku i przyspieszenie zrostu kości, umówił termin kolejnej wizyty kontrolnej i rzeczowo wyjaśnił co się z noga stało i na czym będzie polegało leczenie. Lekarz z powołaniem. Oby takich lekarzy - znających się na tym co robią i życzliwie podchodzących do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Bogdan Krupnik

ulica Parkowa 15a
34-100 Wadowice

dobre diagnozy ważne jest to że chodząc do tego samego lekarza jest większy kontak miałam duże problemy z których wyszłam dzięki trafnej diagnozie a chodziłam do wielu specjalistów bez rezultatów

lekarz Grażyna Mach

EKG, Internista

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza). Polecam każdemu. Janina Z

lek. dent. Małgorzata Kowalska

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Wadowicach
KARMELICKA 12
34-100 Wadowice

Mogę z serca polecić Panią Doktor, podczas wizyty bardzo cenię profesjonalne podejście i musze przyznać, ze oceniam na 100 % do tego bardzo duza kultura osobista Pani Doktor. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Andrzej Krupiński

34-100 Wadowice

To bardzo dobry lekarz z wielką kulturą i zaangażowaniem.Jest lekarzem z powołania.Cieszę się,że trafiłem do niego z moją chorobą.Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Anna Schmidt-Bereś

34-100 Wadowice

Okej cierpliwosc i zrozumienie Wielka empatia. Pewnosc w podejmowaniu decyzji . Wyrozumialosc przy niegrzecznych pacjentach

dr n. med. Ireneusz Stopa

Kardiolog

Centrum Medyczne Trimed
Lwowska 43
34-100 Wadowice

Dobrze że mamy możliwość skorzystania z tej klasy specjalisty w naszym mieście. Nie spotkałem jeszcze lekarza ( a żyję 78 lat) , który w czasie jednej prywatnej wizyty poświęcał by tyle czasu pacjentowi i wykonywał tyle badań diagnostycznych popartych przekazanymi wydrukowanymi wynikami i zaleceniami dotyczącymi leczenia i dawkowania leków.Mam nadzieję , że będziemy mogli jeszcze długo korzystać z jego na najwyższym poziomie usług.
Opinia dodana przez: Wieslaw

lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wadowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog,dokładny ,sympatyczny...jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ..w pełni zasługuje ,żeby Go polecić i życzę panu Lekarzowi Olszewskiemu wszystkiego najlepszego ..
Opinia dodana przez: Barbara