Lekarze Zakopane

lekarz Mateusz Mackoś

34-500 Zakopane

Miałam operowany bark przez Pana Doktora. Poczynając od pierwszej wizyty i postawionej bezbłędnie diagnozy poprzez operację i opiekę pooperacyjną najwyższy poziom. Niesamowita wiedza, kunszt, życzliwość i poczucie humoru. Każda wizyta w miłej atmosferze, wszystko dokładnie wyjaśnione i wytłumaczone. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Aneta Kozak

lekarz Ewa Radwańska-Dyba

ul. Kamieniec 26A
34-500 Zakopane

Bardzo dobra Pani Doktor ,zawsze umie podejść z uwagą i zrozumieniem do pacjenta, profesjonalna pomoc i leczenie .Polecam w 100%. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Marek Szpot

Internista, Kardiolog

ulica Grunwaldzka 20F
34-500 Zakopane

Świetny lekarz. Widać, ze kocha to co robi. W trakcie wizyty wytłumaczył cały przebieg choroby, określił leczenie, oraz idealnie dobrał leki. Serdecznie polecam! :)
Opinia dodana przez: Anonim2

lek. wet. Katarzyna Cisło

Weterynarz

Gabinet Weterynaryjny "Zakopianka"
34-500 Zakopane

Serdecznie polecam Panią doktór. Profesjonalna, uprzejma i jedyna w swoim rodzaju! Dziękuję za pomoc z moimi zwierzątkami :*
Opinia dodana przez: Klementyna

lek. dent. Jacek Piotrowicz

Droga do Walczaków 14
34-500 Zakopane

Bardzo dobry stomatolog polecam wszystkim na 100%. Dziękuję i pozdrawiam Panie Doktorze.

lekarz Piotr Ratułowski

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Józef Słowik

ulica Witkiewicza 18F
34-500 Zakopane

Stomatolog najlepszy na świecie,przyjechałam do Zakopanego na wakacje i przyjął mnie w sobotę z ogromnym bez żadnego problemu.A co naważniejsze mimo moich wielkich obaw pomógł bez bólowo wyrwając to co trzeba było wyrwać.Przepisał leki i już po 5 godzinach od wyrwania czuję się o niebo lepiej.A do tego takie ojcowskie podejscie,miły opiekuńczy.Szkoda że mieszkam aż ponad 700 km od Pana doktora,w przeciwnym razie wyleczyłabym wszystko u Niego.Pozdrawiam i ślicznie dziękuję ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Kinga Kosińska

34-500 Zakopane

Leżałem w Zakopanem w Szpitalu Powiatowym na Oddziale Ratowniczym. Miałem całkowicie zerwany mięsień czworglowy kolana. rozległy wylew krwi do nogi i wysoki wskaźnik krzepliwości uniemożliwiający natychmiastowa operacje. Kazano mi wracać do domu, do Gdańska. Autobusem, pociągiem na własna rękę. Utrata krwi ok 2 litry spowodowała anemię i parokrotne omdlewanie. Jeden z lekarzy powiedział, ze oni są tu po to, aby leczyć miejscowych i nie mam co tu szukać. Tak czekałem ...
Opinia dodana przez: Michał Szudejko

lekarz Andrzej Kalandyk

34-500 Zakopane

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

lek. med. Michalina Czarnecka

Chirurg klatki piersiowej

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
ul. Gładkie 1A
34-500 Zakopane

Doskonały lekarz ze wzorowym podejściem do chorego, blizna po operacji usunięcia płata płuca zagoiła się szybko, bardzo estetyczne szycie. Po zabiegu czuję się znakomicie, dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Estera Różewicz

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Na ogół chodżę do Pani doktor do publicznej poradni, ale niestety czasami jestem zmuszona odwiedzać ją prywatnie ze względu na ilość osób oczekujących do niej w kolejce, co jest już samo w sobie rekomendacją. Często do innych lekarzy są jeszcze wolne "numerki", a do niej musimy czekać nawet 2 - 3 mce. Ważne jednak podkreślenia jest, że zarówno prywatnie jak i na NFZ traktuje pacjentów z taką samą uwagą. Nigdy ...

lekarz Danuta Skupień

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Bilinówka 15c
34-500 Zakopane

Jestem bardzo zadowolona z opieki oraz z pomocy czy jakiejkolwiek informacji. Dziękuję za okazane serce trud i pomoc.

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Lucyna Galica-Jurecka

ul. Krupówki 50
34-500 Zakopane

WITAM! POLECAM WSZYSTKIM okulistę lekarza Lucynę Galica-Jurecka. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WIZYTY, I ZDECYDOWANIE BĘDĘ WRACAŁ DO PANI LUCYNY GALICY-JURECKIEJ ZE ZDROWOTNYMI PROBLEMAMI. JEST ŚWIETNA W TYM CO ROBI, BARDZO UPRZEJMA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Opinia dodana przez: Lux

lekarz Danuta Gruszka-Wróbel

Cytolog, Ginekolog położnik

Droga do Samków 3
Zakopane

Moj kilkudniowy pobyt w Zakopanem zakonczyl sie niestety nagla, niezaplanowana wizyta u Pani Doktor Gruszka-Wrobel, gdy inne gabinety w okolicy odmawialy konsultacji. Rzeczowe, fachowe podejscie do kryzysowej sytuacji, zakonczone pomyslnie badaniem w szpitalnym labolatorium, oraz medykamentami ktore otrzymalam na miejscu w gabinecie i ktore moglam zabrac ze soba w dalsza podroz. Wyrozumialosc, cierpliwosc i zaangazowanie Pani Doktor podczas konsultacji sprawia, ze polecam ten gabinet z calego serca.

lekarz Jan Krupiński

34-500 Zakopane

Pierwszy raz spotkałam się z taką fachowością i podejściem do pacjenta życzylabym służbie zdrowia w naszym kraju takich właśnie lekarzy ktorzy są właśnie ludźmi z tą iskierką (. Tym czymś )
Opinia dodana przez: Danuta Grabowska

lekarz Anna Prusak

ulica Sienkiewicza 3B
34-500 Zakopane

Pani doktor Anna Prusak,przede wszystkim jest człowiekiem i kobieta ,do każdego przypadku podchodzi indywidualne z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, jest bardzo uprzejmą i rzeczową. Bardzo dba o pacjentki i Zawsze jest w kontakcie jak trzeba .W szpitalu w Suchej Beskidzkiej ma wszystko dopięte na ostatni guzik.Czystosc i profesjonalizm widać na każdym kroku.Panie położne i cala obsługa są bardzo ale to bardzo przejęte i bardzo dbają o ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wojciech Kuberski

34-500 Zakopane

Konkretny miły mądry lekarz przekona swoją wiedzą i spokojem pacjentkę zaufałam podczas prowadzenia ciąży i przy porodzie w 100% gdyby nie Pan doktor i jego czas cenny .który mi poświęcił po poronieniu na rozmowę na pewno nie byłabym mama a jednak jestem nie załamałam się i z góry dziękuję. Opieka na jego oddziale rodzinna i domowa😃
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Piotr Lalik

Lekarz medycyny ratunkowej

Zakopane

Pan doktor ma świetny kontakt z pacjentem, zwłaszcza z dziećmi. Bardzo miły, profesjonalny, umiał dziecku wytłumaczyć każdy etap badania. Pozdrowienia od pacjenta, Igora Z.

lekarz Agnieszka Widera

ulica Kaszelewskiego 6
34-500 Zakopane

Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną mi dziś pomoc na Izbie przyjęć w Knurowie. Po niemiłej odmowie wizyty w przychodni rodzinnej z ogromnym bólem i łzami w oczach .Pani Lekarz Agnieszka Widera sprawiła że wiara w lekarzy nie wygasła Udzieliła pomocy ,wszystko wytłumaczyła i ulżyła w ogromnym bólu .Jeszcze raz bardzo Dziekuje za pomoc.Katarzyna Mąkowska.
Opinia dodana przez: Katarzyna