Lekarze Ginekolog

dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

Wizytę u profesora polecił mi mój ginekolog, który powiedział, ze jego wiedza w zakresie mojego leczenia się skończyła. Przed wizyta u profesora (jeszcze na Grochowskiej) naczytałam się opinii, ze wizyty są bardzo drogie i nie ukrywam, ze na pierwszy wizytę pojechałam z mieszanymi uczuciami. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Profesor już na pierwszej wizycie, która trwała prawie godzinę przedstawił mi plan wykonania badań, zabiegu i w zależności od wyników- leczenia. ...

lekarz Ireneusz Haratym

Sanitas
ul.Hempla
Lublin

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.
Opinia dodana przez: joanna

Anetta Szylder

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Pani Doktor 6 lat temu robiła mi CC przy ciąży bliźniaczej. Poród nie planowany, po nagłym odejściu wód płodowych. Kobieta- Anioł. Rozmowa w trakcie operacji, żarty- sprawiły, że stres oraz boly odszedł w niepamięć. Nigdy tego nie zapomnę i dziekuje. 🥰

lekarz Jarosław Grzeszczyk

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Jestem pacjentką dr Grzeszczyka i muszę powiedzieć, że bardzo go polubiłam. Jest oszczędny w słowach ale bardzo konkretny. Zawsze odpowiada na pytania, tłumaczy, nie odmawia pomocy, odbiera telefon, gdy coś się dzieje. Jest przy tym bardzo bardzo opanowany i posiada niebanalne poczucie humoru co powoduje, że wizyty u niego nie są krępujące. Polecił mi go inny lekarz mówiąc, że jest to najlepszy specjalista i chirurg w okolicy i w pełni ...

dr n. med. Marcin Włodarczyk

10wojskowy szpital kliniczny
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką PANA DOKTORA od lat. Korzystam z JEGO wiedzy i doswiadczenia na corocznych badaniach. Spokojny, zrownoważony, wspaniały diagnosta i co najwazniejsze dobry czlowiek. Pacjenka z Inowrocławia
Opinia dodana przez: Danuta Gotowicz
Witam, to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, badanie było przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Cena standardowa jak na świadczenia prywatne, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ksenia
Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Janina Kozicka-Gilowska

pl. Piastowski 34 lok. 5
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Karol Kisielewski

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku
Kolegialna 17
09-402 Płock

Polecam z całego serca. Dr. Kisielewski prowadził moje trzy ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza. Super podejście i pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Magdalena Bolanowska-Śliwka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
57-300 Kłodzko

Z wielkim wyczuciem pani doktor podeszła do badania mojej nastoletniej, niepełnosprawnej intelektualnie córki. Dała jej czas na wyciszenie się, była delikatna w trakcie badania. Potem poświęciła mi czas na rozmowę dotycząca zdrowia dziewczynki. Dziękuję 😊
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Michał Szymański

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Miły lekarz z doskonałą wiedzą, wszystko dojrzy na USG, bardzo dokładny. Po przeprowadzce z innego województwa trafiłam na niego i jestem niesamowicie zadowolona! Prowadził wszystkie moje ciąże i będę wracać właśnie do niego na wizyty kontrolne. Cały szpital, w którym lekarz pracuje jest elegancki.

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam ...
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Robert Gardocki

dr Robert Gardocki

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Jestem zadowolona bardzo miły lekarz miła atmosfera mało jest takich lekarzy jak polecam 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

lekarz Bogusław Kisielewski

INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
82-300 Elbląg

Pierwszy raz wystawiam opinie lekarzowi. Polecam z całego serca i będę polecać komu się da. Dzięki doktorowi jestem w 24 tygodniu ciąży. Klinika niepłodności nie dawała rady, a dr Bogusław Kisielewski dał nam nowa nadzieję. Dr Bogusław Kisielewski to prawdziwy lekarz z powołania. Empatyczny, kulturalny. DOKŁADNIE diagnozuje, przeprowadza WNIKLIWY wywiad. Zaleca jedynie POTRZEBNE BADANIA. Cechuję się PRZEOGROMNĄ WIEDZĄ. Polecam z całego serca każdemu, na kogo drodze pojawiają się przeszkody w ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, ...
Pan doktor bardzo cierpliwy, skrupulatny, uprzejmy, wszystko wyjasnia i tłumaczy. Badania bezbolesne, wysoka kultura osobista lekarza. Bardzo cenię pana doktora za kompetencje i indywidualne podejście do pacjentki. Polecam, bo z biegiem lat opinie są niezmienne. :)

dr Agnieszka Skotarczak

Klinika
ul. Polna
Poznań

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wzbudza zaufanie i potrafi pomóc. Fachowa konsultacja i szybkie działanie w sytuacji kryzysowej. Mimo, że nie byłam jej pacjentką potrafiła mi pomóc i doradzić a także załatwić w ten sam dzień miejsce w szpitalu. Poroniłam i nie wiedziałam co zrobić dalej, ona potrafiła mi pomóc. Jestem jej wdzięczna.

lekarz Amanuel Solomon

Czarnkowska
Oborniki

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

U p.dr Bielickiego jestem od 2005r raz w roku na badaniach kontrolnych. Pod jego czujnym okiem przeszłam fazę menopauzy bez sensacji i hormonów. Szkoda, że od tego roku już go nie ma w CORFAMEDZIE. Jest na bezterminowym urlopie. Przekazał mnie pod opiekę p.dr Ducze rownie miłej i sympatycznej jak on sam.