Lekarze Ginekolog

lekarz Bartosz Milejski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Wodna 1
Krapkowice

Polecam każdej kobiecie wizyte u Pana Doktora. Bardzo dobry lekarza, który potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Badania bezbolesne, indywidualne podejście do pacjentki. Prowadzę u Doktora swoją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Stanisław Fedorowicz

UL. ORŁA 1A/22
22-400 Zamość

Serdecznie polecam Pana Doktora, docelowo nie był on lekarzem prowadzącym moją ciąże, jednakże za to jak się zajął mną i moim dzieckiem podczas porodu jestem mu dozgonnie wdzięczna. Po porodzie przychodził kilkukrotnie i pytał o samopoczucie. Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz i przede wszystkim dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

RTG, Ginekolog położnik

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!
Opinia dodana przez: Mał

dr n. med. Monika Bojdys-Szyndlar

Centrum Zdrowia Kobiety
ul. Armii Krajowej 192
Katowice

Najlepsza Ginekolog u jakiej byłam. Prowadzi moją ciąże i zaufanie mam w 100%. Doświadczenie, podejście do pacjentki No coś niesamowitego. Czuję się po prostu bezpiecznie. Polecam każdej kobiecie uczęszczanie do Pani Dr.
Opinia dodana przez: Patrycja

Maciej Ruszkowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

szpital ginekologiczno polozniczy
Inflancka
Warszawa

Dziś łyżeczkował mi macicę po poronieniu. Bałam się jak cholera, bo to był mój pierwszy w życiu kontakt z chirurgią i narkozą. Zanim skończono podawać znieczulenie, widziałam, jak usiadł przede mną na stołku za sali zabiegowej, przygotował lampę a ja zamiast myśleć o tym, co będzie, poczułam ulgę, że zajmie się mną właściwa osoba i że oodaję swoją kobiecość w ręce człowieka, któremu ufam. Wcześniej cierpliwie zajmował się moim stanem, ...

dr Piotr Magnowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Witam Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

dr Dariusz Szczypek

Gdynia

Fantastyczny lekarz. Ciąża i poród prowadzone bez żadnych zastrzeżeń, jako człowiek bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Karolina Górniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków

U doktor Górniak byłam ostatnio na badaniach prenatalnych w SCM clinic. To moją pierwsza ciąża, więc nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale wszystko poszło gładko i bezstresowo. W trakcie badania lekarka była bardzo delikatna i co dla mnie ważne wszystko dokładnie tłumaczyła. Po wizycie jestem w 100 % usatysfakcjonowana i wybieram się do niej też na badania w II i III trymestrze, bo wzbudza we mnie pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Krystyna, Starszak

Zakład Opieki Zdrowotnej - Oddział Pomocy Doraźnej
ulica Staszica 18
42-100 Kłobuck

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Jest miłą i sympatyczną osobą. Wizyty są sprawnie przeprowadzone. Zawsze wszystko tłumaczy. Nigdy nie robi żadnych problemów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

Sławomir Kuźniak

PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA
Szczecin

Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.
Opinia dodana przez: Marta

Wojciech Laskowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

REJAMED
Reja 17
05-200 Wołomin

Pan doktor prowadzi moja trzecia ciąże. Jednym słowem wzór do naśladowania dla innych ginekologów. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego lekarza.
Lekarz, który budzi zaufanie. Kompetentna, cierpliwa, bardzo miła. Starannie wyjaśnia i tłumaczy diagnozy czy zalecenia. Robi jak nalepsze wrażenie jako szef oddziału ginekologiczno-położniczego. Będę polecać z całą pewnością jej profesjonalizm i fajne podejście..
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Izabella Kamont

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

lekarz Ewa Wawrzyniak

Poleska 18
40-733 Katowice

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać! Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna. Jedyny minus to brak USG w gabinecie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jadwiga Ujec-Kassolik

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.
{'id': 23457, 'name': u'Tarn\xf3wka'} USG Doppler
                                       lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG Doppler, Cytolog

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Gabinet ginekologiczny Waldemar Dobrzyński
Karłowicza 22 lok.38
85-092 Bydgoszcz

Pan doktor ma czas dla pacjenta,dokładnie szczegółowo tłumaczy,lekarz uprzejmy,kompetentny,godny polecenia...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Piotr Niesłony

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
46-300 Wysoka

Bardzo kompetentny, rzetelny i kultularny lekarz. Podczas każdej wizyty czuję się w pełni zaopiekowana, żaden mój problem nie jest bagatelizowany i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Z usług Pana Niesłony korzystam już od 10 lat i mam do niego pełne zaufanie. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie, konsultacje są w pierszym pomieszczeniu, natomiast na badania przechodzi się do kolejnego, w głąb gabinetu. Jest cicho i dyskretnie, bardzo to sobie cenię ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Andrzej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)
Opinia dodana przez: Patrycja