Lekarze Ginekolog

dr n. med. Barbara Gruszeczka

Żwirki i Wigury 8
34-220 Maków Podhalański

Pani doktor już od progu witała mnie uśmiechem i żarcikami. Osoba bardzo kompetentna i odpowiadająca szczegółowo na każde zadane przeze mnie pytanie. Zleciła dalsze szczegółowe badania by bliżej przyjrzeć się moim dolegliwościom - kazała przyjść z wynikami by wiedzieć jak dalej prowadzić leczenie. Badanie odbyło się najdelikatniej jak tylko się dało. Więcej było gilgotek jak bólu ;) POLECAM!!
Opinia dodana przez: Oliś

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Regina

Ewa Kapuśniak

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Bardzo polecam Panią doktor. Jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie nowotworów kobiecych. Byłam na kolposkopii i pobraniu wycinków. Badanie nie było bolesne, na wszystkie pytania nawet te dociekliwe uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź. Jestem spokojna kontrolując się u Pani doktor Kapuśniak. Co do zgody na pobranie wycinków to ja otrzymałam przed badaniem formularz , który wypełniłam i wyraziłam pisemną zgodę na ewentualne pobranie materiału do badania histopatologicznego. Z tego co mi wiadomo każda ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Edyta Wlaźlak

Gabinet
Al. Tadeusza Kościuszki 17 (wejście od ul. Wólczańskiej 34)
90-418 Łódź

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.
Opinia dodana przez: Milka_B54

Opinia dodana przez: Sławomira Ptaszny

lekarz Agnieszka Mitka

Poziomkowa 15
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Bogusław Madejski

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

Mimo wizyt w publicznej przychodni jestem w 100%zadowolona jest to jedyny lekarz do którego chodziłam. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jakieś 6 lat temu teraz prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Kompetentny, dowcipny ma podejście do pacjentek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jego jedynym minusem może być to że nie każda z nas rozumie jego żarty... Polecam

lek. med. Izabela Pabin

Cytolog, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Tytus Nowak

Drukarska 41 rejestracja telefonicza
53-311 Wrocław

super lekarz, jest najsympatyczniejszym lekarzem u jakiego bylam kiedykolwiek, zawsze mi pomaga a chodze do niego regularnie od 4 lat. totalnie polecam
Opinia dodana przez: marta

Aneta Zamojska

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Bardzo dobra Pani ginekolog.Polecam.Godna polecenia.mila.delikatna i przede wszystkim ludzka osoba.Takich lekarzy powinno być więcej.😊

Maciej Sobolewski

FEMINA
59-300 Lubin

dr Sobolewski prowadził moja pierwszą ciąże i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jest lekarzem bardzo kompetentnym, odpowiada na każde pytanie zrozumiale i jest przy tym miłą osobą. Prowadził moją ciąże do końca, odbierał również poród przez cc i po porodzie również doglądał czy wszystko jest w porządku. Polecam gorąco!

dr n. med. Michał Samberger

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Trafiłam do doktora z wynikami od innego ginekologa trochę się obawiałam, że mnie potraktuje lekceważąco. Myliłam się przejął się moim problemem, od pierwszych chwil wzbudził moje zaufanie, mimo że postawił niezbyt optymistyczną diagnozę poczułam się bezpiecznie w jego rękach. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam do tej pory ( mam 44 lata). Nie mogę mu niiiic zarzucić.
skibdi toilet skibidi skibidi toiliet skibidi toiliet skibidi skibidi toiliet skibidi dop dop dop yes yes skibidi dabyl e dip dip
Opinia dodana przez: sigma skibidi rizzler

lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, które może się nie każdemu spodobać ale taki jego urok:) Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Troszczy się o pacjentki można do niego zadzwonić lub napisać w każdej chwili, służy radą i pomocą. Wybierając tego lekarza za prowadzącego ciąże ma się poczucie dobrego wyboru i bezpieczeństwa. Szkoda, że nie przyjmuje w Prudniku.

lekarz Anna Nocek-Mazur

NZOZ DOMED
Daszyńskiego 2
Prószków

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo opanowana, rzeczowa, zdroworozsądkowa. Poświęca tyle czasu, ile tylko trzeba. Bardzo uprzejma. Polecam.

lekarz Jerzy Sołtys

Stomatologia Biały
Stara Wieś 668
34-600 Limanowa

Polecam Dr Sołtysa jest najlepszym lekarzem, polecam go w 100%. Wszystko tłumaczy nie trzeba się dopytywać pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Renata

Bartłomiej Romaniuk

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto ...
Opinia dodana przez: MaryAnn

lekarz Lucyna Majewska-Lipińska

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a
62-300 Września

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

lekarz Lesław Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
56-420 Bierutów

Polecam z całego serca , mimo długiego czekania to warto . Pomocny w każdej kwestii , badania robi z dokładnością

dr Krystyna Lange-Konior

ul. Milczańska
Szczecin

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani doktor już wiele lat. Prowadziła moją ostatnią - trzecią ciążę, która z racji mojego wieku (39) sprawiała trochę problemów. Pani doktor z pełnym zaangażowaniem podchodziła do sprawy, mówiła o prawidłowościach tak późnej ciąży i ewentualnych zagrożeniach. Czuwała nad zdrowiem moim i dziecka - w sposób wykazujący ogromną troskę. Dzięki Niej wszystko potoczyło się pomyślnie. To bardzo dobry, kompetentny i oddany lekarz. Każdą pacjentkę traktuje ...
Opinia dodana przez: Elżbieta