Lekarze Hematolog

dr Stanisław Potoczek

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Luiza
Gdybym mogła to ocenilabym Pana doktora na 10 ! Słucha pacjenta , od razu analizuje dane i robi notatki co zlecić , jakie badania , jest otwarty na sugestie , myśli całościowo i podchodzi do zdrowia pacjenta jak do ułożenia kostki Rubika , dąży do rozwiązania zagadek zdrowotnych , biegle włada angielskim i jest niezwykle ciepłym człowiekiem . To lekarz z powołania , mimo młodego wieku ma doświadczenie i tzw. ...
Opinia dodana przez: Anna
Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.
Opinia dodana przez: jmaksymowicz

lekarz Wojciech Świstek

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: KamilaG
Pani Doktor jest godna polecenia jako rzetelny i fachowy lekarz. Konkretna, kompetentna, a przy tym sympatyczna (potrafi żartować).
Opinia dodana przez: cechaem

dr hab. n. med. Tomasz Urasiński

Hematolog dziecięcy

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże. Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję. Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann
Lekarz o niesamowitym sercu kompetencji bez reszty poświęcony pacjentowi. Ja na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza , wiem co piszę bo był przy moim przeszczepie w latach 1994.Dla pacjenta był dostępny w nocy o północy jednym słowem o każdej godzinie.

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

dr n. med. Elżbieta Wiater

Hematolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam .Diagnoza choroby i skuteczność leczenia 100% Dziękuję jeszcze raz !!!!!!!😃 😃😃😃Łukasz. .
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Krzysztof Kątski

Hematolog dziecięcy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Cudowny lekarz i człowiek. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim lekarzem. Na każdej wizycie przeprowadzony dokładny wywiad , dziecko obejrzane, zbadane bardzo dokładnie. Bardzo polecam tego Pana doktora.
Opinia dodana przez: Kamila
Wspaniały lekarz i człowiek o szerokiej wiedzy w dziedzinie medycyny nie tylko w ramach swojej specjalności. Bardzo oddana pacjentowi, głęboko zaangażowana w proces leczenia i stan pacjenta. Profesjonalista i dobry człowiek. Temu lekarzowi można w pełni zaufać. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: M1982

dr hab. Jan Maciej Zaucha

Gdyńskie Centrum Onkologii
Gdynia

Profesor Zaucha jest bardzo wnikliwym analitykiem i dociekliwym rozmówcą, o wszystko wypyta, doradzi zgodnie ze swoją ogromną wiedzą i niczego nie lekceważy. Rozmowa medyczna z nim podnosi na duchu i daje perspektywę dobrego leczenia.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Wanda Siudak

Dobrzyńska
Wrocław

To lekarz z powołania. Wszystkim pacjentom życzę takiego lekarza prowadzącego. Ma niesamowitą pamięć i po kilku miesiącach pamięta szczegóły z życia pacjenta. Potrafi SŁUCHAĆ i zawsze dobrze doradzi. Leki wybiera niedrogie, ale skuteczne.
Opinia dodana przez: Jax
Pani doktor prowadziła mnie bardzo profesjonalnie, miałam chłoniaka , ktorego szybko wykryła, proponowała odpowiednie badania ,bez naciągania, pomogła uporać się z problemem , jest miła i sympatyczna, pomogło mi to w walce z chorobą, jestem pod jej kontrola , polecam.

dr hab. n. med. Monika Biedroń

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Pani bardzo skrupulatnie sprawdza wyniki pacjenta, wie co i gdzie szukać w wynikach , jak analizować. Niczego nie chce przeoczyć i przedwcześnie zlekceważyć symptomy chorobowe. Jest przy tym niezwykle uprzejma i miła. Rozpoznaje swoich pacjentów i dostrzega ich oraz ich potrzeby. Zawsze zastanawia się nad przepisanym leczeniem, nie lekkomyślnie podchodzi do tego zagadnienia. Wykazuje sie empatią dla chorego pacjenta i jego rodziny. Zawsze poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu .
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Wojciech Legieć

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Zawsze miły i dyspozycyjny. Mogę się bez obaw kontaktować na komórkę w dzień i w nocy. Wszystko jasno wyjaśnia - nie boję się swojej choroby.

lekarz Alina Urbanowicz

Gabinet
Suwałki

Przed ponad 5 laty spotkaliśmy się na pierwszej wizycie. Przez 2,5 roku byłem monitorowany przez Panią doktor a od 2 lat jestem leczony z pozytywnym skutkiem bo mój stan od m-cy jest dobry i stabilny. Serdeczne podziękowania a opiekę.
Opinia dodana przez: freeman

Ewa Mokrzycka

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Koszalin

Lekarz jakiego kazdemu polecam w potrzbie procz znajomosci lekarskich jest zawsze miła ma czas dla pacieta i jej uśmich serdecznosc i zyczliwosc zycze samych życzliwosci p.Ewie mama chrej corki Gosi W
Opinia dodana przez: Leonora

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Danuta Błońska

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor z szacunkiem traktuje pacjenta, włącza swoje zalecenia do dotychczasowego schematu leczenia, ma szerokie kompetencje wykraczające poza własną specjalizację, jasno precyzuje diagnozę, tłumaczy problemy. Jestem pod wrażeniem kultury przekazywania informacji i skuteczności terapii.
Opinia dodana przez: Andrzej Nowakowski