Lekarze Hematolog

lekarz Beata Konieczna

Słowackiego 55
Poznań

Pani doktor to godna polecenia kompetentna specjalistka i bardzo dobry diagnosta. Podczas wizyty zawsze tworzy przyjazną atmosferę, szanuje pacjenta i chętnie odpowiada na zadawane pytania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest to konieczne. Prawdziwa troska o pacjenta, właściwe leczenie i odpowiednie podejście do człowieka, sprawiają, że od wielu lat jestem pod opieką Pani doktor, co skutkuje dobrym i stabilnym stanem mojego zdrowia. Bardzo cenię Panią doktor. Dziękuję. Wdzięczna pacjentka - ...
Opinia dodana przez: Wiesława P.

dr hab. n. med. Tomasz Wróbel

Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego
Pasteura 4
50-367 Wrocław

Najlepszy Profesor! Naprawdę jest to osoba z powołania która wykonuje swój zawód. Dzięki niemu mój brat dzisiaj jest zdiagnozowany. Pan profesor od razu wiedział skąd spadają mu wyniki morfologii i pokierował na konkretne badania. Jesteśmy my bardzo wdzięczni. Życzymy mu wszytkiego co najlepsze.
Opinia dodana przez: Patrycja
Dr Zawała to świetny lekarz ma bardzo dobrą opinię w Nowej Rudzie i nie tylko. Jest lekarką godną zaufania. Moi Rodzice leżeli w tym szpitalu i byli pod bardzo dobrą opieką. Pani Doktor zawsze wysłuchała, udzieliła pomocy o każdej porze dnia ... Bardzo pomocna, uczciwa osoba z bardzo ludzkim podejściem do każdego pacjenta. Uważam że każdy, kto trafi pod opiekę Pani doktor jest kompleksowo przebadany i znajduję się pod bardzo ...
Opinia dodana przez: Anonim1000

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Hematolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii
85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Alina Świderska

Hematolog, Internista

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejmą też kompetentna. Wszystko p.dr wyjsniła o co pytałam.Wyszłam z gabinetu w pełni zadowolona.Godna polecenia w
bardzo dobra pani doktor,prowadziła mnie przez jedenaście lat,żałuję że już nie przyjmuje w poradni hematologicznej,dała nadzieję do powrotu do zdrowia ,
wyjątkowo ludzki lekarz.ma czas dla pacjenta.pełen profesjonalizm ,bez zniecierpliwienia wyjaśni wszystko co dotyczy choroby.poza tym bardzo miła i taktowna.

dr n. med. Agnieszka Dąbrowska-Zimoń

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Młoda, ale doświadczona, wzbudza zaufanie, dokładnie tłumaczy chorobę i dalsze leczenie-POLECAM. D.M.

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Waldemar Sawicki

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Najkochańszy lekarz, człowiek. Od chyba 8 lat jestem w Poradni.Mam pełne zaufanie do Pana Doktora :)

lekarz Jacek Dybowicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym specjalistą.Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. *******************
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Olsztyn

Pani doktor jest świetnym specjalista. Ma przeogromną wiedzę. Moje dziecko w żadnym gabinecie nie było tak dokładnie zbadane. Wnikliwie słucha rodzica, skrupulatnie notuje i składa wszystko w całość. Nie bagatelizuje objawów, które przez poprzednich lekarzy były lekceważone. Odpowiada na wszystkie pytania, nie odsyła z przysłowiowym kwitkiem. Polecam!

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, niesamowity człowiek. Bardzo pracowity i opiekuńczy. Nie boi się wyzwań. Jest otwarty na nowości w dziedzinie medycyny. Bardzo odpowiedzialny za pacjenta. Przeszedł razem z nami wiele i uratował nam syna. Ma poczucie humoru choć nie każdy je rozumie ;). Lekarz oddany pracy. Wychodzi z niej ostatni i to długo po końcu dyżuru. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Olga

Anna Straburzyńska

Hematolog, Internista

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem jak mnie prowadziła moje zdrowie nie pogarszało się zabrakło jej moje zdrowie nie wygląda ciekawie
Opinia dodana przez: włodzimierz

dr n. med. Małgorzata Rucińska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)
31-503 Kraków

Pani dr. Rucińska jest z całą pewnością bardzo kompetentnym lekarzem. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Parę lat temu byłam jej pacjentką na Klinice Uniwersyteckiej( potem przejął mnie inny lekarz). Pamiętam, że przez ponad rok nie zgadzałam się na pobranie szpiku, bo panicznie bałam się tego badania. W końcu Pani doktor zaproponowała, że przed badaniem poda mi dożylnie leki usypiające stosowane przed zabiegami operacyjnymi. Dzięki temu badanie przeszłam bez strachu i ...

lekarz Grzegorz Helbig

ulica Gliwicka 42a
43-180 Orzesze

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia ...
Opinia dodana przez: Aneta
Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

dr n. med. Marek Wlazłowski

Hematolog, Onkolog

3 Maja 27/31 lok. 10
81-364 Gdynia

Bardzo zaimponował mi Dr Wlazłowski, gdyż jest kompetenty, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu, kompleksowo podchodzi do problemu. Leczy mnie i jest super! Z pewnością poleciłabym go znajomemu! ; >