Lekarze Hepatolog

dr hab. n. med. Arleta Kowala-Piaskowska

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba
Opinia dodana przez: alicja
Polecam Panią Doktor z całego serca! Konkretna, rzetelna z ogromną wiedzą - dzięki niej dziś jestem zdrowa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Anna Gorczyca

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Bardzo kompetentna, dokładna, a mimo tego mająca czas dla pacjenta. Nie działa pochopnie, czeka na wyniki badań zanim podejmie jakieś działania.

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

lekarz Michał Walczak

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Kościuszki 35
Bydgoszcz

NIGDY nie spotkałam tak okropnego lekarza. Pierwsza wizyta trwała 5 minut, lekarz nawet nie wysłuchał do końca, jakie leki biorę. Przed gastroskopią okazało się, ze nie uprzedził mnie , iż musze odstawić leki rozrzedzajace krew - no bo nie chciało mu sie przeprowadzać wywiadu! W trakcie badania zaczęłam się gwałtownie dusic, lekarz nie reagował. Kiedy sama przerwałam badanie, zostałam zbesztana jak bym była ostatnim smieciem. Żadnych informacji, wytłumaczenia, na czym ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maria Frąckowiak

Hepatolog

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści"FAMILIA" s. c.
ulica Chojnicka 58
60-480 Poznań

Bardzo szanuję Panią doktor ,miła ,konkretna .Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia . Mimo pomówień na temat materializmu -nie płaciłam ani grosza i zostałam potraktowana profesjonalnie. Z przyjemnością odwiedzam Pani Doktor gabinet . z poważaniem Krystyna I.

dr n. med. Małgorzata Cicha

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym Człowiekiem o gołębim sercu. To nieprawdopodobne jakiej dobroci doznaliśmy z Jej strony - opiekowała się moją umierającą na raka Żoną. Opinie o kompetencjach Pani Doktor są niesprawiedliwe i jak widzę związane z faktycznie trudnym nawiązaniem pierwszego kontaktu, ale po "przełamaniu lodów" odsłania się wspaniały, jakże ciepły i dobry Człowiek. Spędziłem w gabinecie Pani Doktor dużo czasu i wielokrotnie słyszałem Jej rozmowy telefoniczne, to ...
Opinia dodana przez: Tadeusz Molędzki - Gliwice

dr n. med. Marek Beniowski

Hepatolog, Internista

pl. gen. Sikorskiego 8 lok. 1
41-902 Bytom

Podczas wizyty i przedstawienia mojego problemu Pan Doktor przejął się moją sprawą, a po wizycie zadzwonił i udzielił odpowiednich informacji. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że Pan Doktror jest nieprzystępny , ale nie każdy jest mistrzem słownych maratonów. Proszę zaufać i przekazać problem Doktorowi. Ja czuję, że trafiłem w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Tomasz
Pomyłka nie lekarz, moja mama boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi od ponad roku, ze względu na COVID w 2020 oraz 2021r. miały odbyć się po 2 telefoniczne porady z tym pseudo lekarzem, oczywiście nie odbyła się żadna z nich. Mama wybrała się więc do Pani Urszuli z prośbą aby ją przyjęła na poradę i chociaż wysłuchała...mama dostała polecenie żeby pójść się zarejestrować co natychmiast uczyniła. Po rejestracji i powrocie ...
Opinia dodana przez: Dawid
Wspaniały lekarz z ogromnym zaangażowaniem i empatią wobec pacjenta. Szczegółowo informuje go o każdym etapie leczenia. Jest dociekliwy, zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Szuka rozwiązań na pojawiające się problemy - nie pozostawia pacjenta i jego rodziny w niewiedzy. Daje mu poczucie bezpieczeństwa. Wdzięczna pacjentka z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie w dniach 15-25.05.2021r.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Joanna Figarska

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Byłam z synem na dwóch wizytach u p. doktor Figarskiej w poradni szpitala Biegańskiego.Wszystki zamieszczone tutaj opinie nie potwierdziły się. Pani doktor jest osobą dokładną, skrupulatną, troszcząca się o pacjenta. Wyjaśniła mi wszystko, zleciła badania, wysłuchała moich obaw omówiła.plan leczenia i uspokoiła. Polecam Panią doktor Figarską w 100 %.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Centrum Medyczne d3
Cicha 24 lok. uż. 2
85-650 Bydgoszcz

Ok lekarz naprawdę poświęca dużo czasu dla pacjentów ale niestety co do leczenia to porażka. Zapisuje w kółko te same antybiotyki co przynoszą ulgę na krótki czas.
Nigdy więcej wizyty u tej pani - opryskliwa, niemiła i generalnie to wszystko co było wcześniej to było źle. Brak podejmowania jakichkolwiek decyzji. Nie polecam - unikajcie kontaktu szkoda czasu i pieniędzy

lekarz Kornela Lis-Szyber

Szpital im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Lekarka, u której wizyta ogranicza się do wypisania skierowania do szpitala. Czy chodzi o leczenie, czy o badania - tylko skierowanie i następny z głowy. W czasie obmacywania brzucha pozwala sobie na nieuprzejme uwagi w stylu "przez ten tłuszcz nie czuję wątroby". O dostaniu skierowania na rezonans czy tomograf można zapomnieć, kłamie prosto w oczy, że nie może takiego skierowania wypisać, a przy próbie dyskusji na ten temat staje się ...

prof. Krzysztof Siemon

Szpital im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Lekarz nie godny polecenia, interesowała go tylko moja praca i zarobek i tak na każdej wizycie .Mało co mówił o mojej chorobie praktycznie nic nie wiem ,przepisal lek na cholesterol i to wszystko w jednym miesiącu wydalam u niego 1200 zl.
Opinia dodana przez: Dracha

ul.K.K.Wielkiego 28
32-300 Olkusz

lek. med. Agnieszka Jarząbek

Choroby zakaźne, Hepatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa