Lekarze Brzeziny

lek. dent. Michał Osica

95-060 Brzeziny

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Romana Czekalska

Józefa Piłsudskiego 67A
95-060 Brzeziny

Pełen profesjonalizm. Dokładnie i "po ludzku" zdiagnozowanie w oparciu o rozległą wiedzę medyczną i przeprowadzone badania. Polecam z czystym sumieniem. Pani Czekalska jest istnym detektywem w tropieniu przyczyn powstania i zdiagnozowania schorzeń. W/g mojej oceny właśnie stawianie prawidłowej diagnozy jest wykładnią fachowości i skuteczności leczenia. W tej dziedzinie Pani Czekalska jest MISTRZEM.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Cecylia Gałązka-Doryń

Moniuszki 28
95-060 Brzeziny

Bardzo dobry lekarz dla dzieci, Pani zna się na pracy. Wytłumaczy co się dzieje, zawsze dobrze doradzi. Bardzo polecam.

lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

95-060 Brzeziny

Z całego serca polecam Dr Miodka. Super fachowiec znający się na swojej pracy jak mało który lekarz. Świetne podejście do dzieci moja córka bojąc się lekarzy i pobierabia krwi dała sobie wyciąć zmianę barwnikowa właśnie przez Pana Dr. Weź najmniejszego problemu. Wytłumaczył wszystko, jak będzie robione jak znieczuli wszystko, po, kolei. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

Leszek Korzon

Lekarz rodzinny

95-060 Brzeziny

Bardzo spokojny, uważny i myślący. Kompetentny alergolog. Duża wiedza i aktualna! Szacunek dla pacjenta. Polecam gorąco, także w sytuacjach zagrożenia życia.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Jerzy Michalak

Kardiolog

Tulipanowa 8
95-060 Brzeziny

Doktor Jerzy Michalak z Brzezin to lekarz z prawdziwego powołania, traktujący pacjentów oraz ich rodziny w sposób wyjątkowo profesjonalny i ludzki, wzbudzający głęboki szacunek i szczere zaufanie. Kontakt z Panem Michalakiem przywraca wiarę w szlachetną misję służby zdrowia, w człowieka, który w swoim postępowaniu kieruje się nie tylko obowiązkiem wynikającym z Przysięgi Hipokratesa, ale przede wszystkim wewnętrzną potrzebą niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Panie Doktorze, serdecznie dziekuję.

lekarz Stella Korycińska

95-060 Brzeziny

Byłem z nią na kursie i fajna z niej dziewczyna. Ciągle chodziła w cielistych cienkich rajstopkach ;)

lekarz Elżbieta Augustyniak-Brudz

Dermatolog

95-060 Brzeziny

Dobry lekarz, empatyczne i konkretne podejście do pacjenta. Wrażliwa na chorobę jaką przechodzi pacjent.Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Małgorzata Pruszczyńska-Chmielnicka

Diabetolog

95-060 Brzeziny

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

lekarz Sylwia Konarska

Tulipanowa 8
95-060 Brzeziny

Takiej cierpliwości i wyrozumiałości nie okazał mi jeszcze żaden lekarz. Pani doktor opisywała każdą czynność, którą będzie wykonywać i mimo mojego strachu udało się przeprowadzić wszystkie badania.

lekarz Wojciech Sędzicki

Ul. Tulipanowa 8
95-060 Brzeziny

Czy ktoś leczył sie może u tego lekarza , byłam raz dopiero ale chciałabym sie coś wiecej dowiedzieć, wiem że przyjmuje w środy na Tulipanowej w Brzezinach i podobno ma dużo pacjentek , prosze o opinie, sprawia dobre wrażenie , no ale co można powiedzieć po jednej wizycie i to było tylko badanie cytologiczne.

lekarz Paulina Kowalska

Otolaryngolog

przychodnia
Józefa Piłsudskiego 67 a
95-060 Brzeziny

Pani Doktor bardzo profesjonalna, konkretna, zdecydowana, ale przy tym bardzo miła wręcz serdeczna. a we wszystkich sześciu punktach oceniam maksymalnie . Wszędzie 5 gwiazdek.
Opinia dodana przez: Konrad Wojciechowski

dr n. med. Maciej Sujecki

Psychiatra

95-060 Brzeziny

Bardzo polecam Pana doktora, fachowo ocenił stan mojego zdrowia i przypisał leki. Cała wizyta była przeprowadzona w profesjonalnej ale uprzejmej atmosferze. Zdecydowanie jest to lekarz, który zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr n. med. Janusz Kajdos

Internista, Kardiolog

leczył mnie po zawale,jest lekarzem kompetentnym ,miłym ,
Opinia dodana przez: MD
Aż dziwie się ze ten człowiek ma tak wysoki tytuł naukowy. Dziwie się ze w ogóle wykonuje zawód lekarza. Etyki nie zna albo zapomniał na rzecz pieniądza. Nie polecam serdecznie. Brak kultury, patrzy wyłącznie na swój interes czyt pieniądze. Zapomniał ze na NFZ nie chodzi jako wolontariusz, tylko to jest praca za która otrzymuje wynagrodzenie z podatków swoich pacjentów. Wstydził byś się człowieku
Opinia dodana przez: Iwona
Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nie zastąpiony w chirurgii, miałam w Brzezinach operację na wyrostek kiedy był tam ordynatorem. Bardzo mile wspominam tego człowieka, operacje przeprowadział właśnie pan doktor moja blizna jest bardzo profesjonalnie zaszyta i prawie niewidoczna, opieka medyczna na poziomie i szpital niczego sobie.

lekarz Jacek Stańczyk

Internista, Gastrolog

95-060 Brzeziny

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. med. Wojciech Bandurka

95-060 Brzeziny

Doktor Bandurko wymienił mi obydwa stawy biodrowe na endoprotezy. Zabiegi te wykonał z niebywałą mistrzowską precyzją wykazując się ogromną wiedzą. Swoja uczciwością i znajomością ludzkiej psychiki umiejętnie odstresowuje pacjenta przed zabiegiem jak i po zabiegu, co ma duży wpływ na prawidłowe gojenie i dochodzenie do sprawności pacjenta. Po pierwszym zabiegu tak samo i po drugim po 14 dniach kule były zbędne. Nosiłem je tylko ze względu na zalecenie doktora Bandurki. ...
Opinia dodana przez: Lechosław

Tomasz Depczyk

Neurochirurg

95-060 Brzeziny

Wczoraj tj. 27 lipca 2023 roku po 10 dniowym bólem kręgosłup , po leczeniu tramalem, ketonalem, doreta i skudexą i jeszcze jakimś silnym zastrzykiem. Dostała skierowanie na neo Chirurgie do szpitala we Włocławku. Niestety trafiłam na doktora T. Depczyka. Nie będę pisać ile godzin siedziałam na krzesełku na sorze. Gdy pielęgniarki wjechała do gabinetu w.w doktora zacząć się krzyk, po co wózek jak mogę chodzić. Potem zaczęły się obelgi ma ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Paweł Ziółkowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

95-060 Brzeziny

Niestety zgadzam się w pełni z opinią pani Karoliny powyżej. Pan doktor dał się nam poznać jako człowiek zimny, czy kompetentny ciężko powiedzieć bo żadnej wiedzy o naszym dziecku nie mial i na pytania nie chciał odpowiadać. Koleżance , której dziecko też leżało na oddziale , powiedział że dziecko w złym stanie rączkę umrze, oznacza czym spojrzał na mnie i powiedział z ironicznym uśmiechem " u was wcale nie lepiej, ...