Lekarze Bytom

Internista, Kardiolog

"Cen-Med" Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
Chorzowska 12 D

dr Tomasz Stępień

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6

Pl. Żeromskiego 1
41-914 Bytom

lekarz Rafał Kotulski

Internista, Gastrolog

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)

lekarz Piotr Kanczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wrocławska 38/1

dr n. med. Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże ...

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Sabina Księżarek

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Reptowska 54A
41-908 Bytom

Pani Doktor jest wspaniałym dentystą - wszystko tłumaczy pacjentowi tak, żeby zrozumiał, jest bardzo delikatna, profesjonalna w swoich fachu. Chodzi tam cała moja rodzina. Aha!! co najważniejsze - teraz strach przed dentystą zamienił się na "już się nie mogę doczekać" - kocham to uczucie jak wychodzę z gabinetu i wiem, że moje zęby są pod świetną opieką. Polecam każdemu kto chce zamienić strach na spokój :)
Opinia dodana przez: Anna
Moj Tata byl operowany przez Pana Docenta w 2019r. rok zlosliwy glowa trzustki. Rokowania rok zycia po operacji. Dzis Tata ma sie dobrze i je prawie juz wszystko. Odzyskal swoje kilogramy. Jestem wdzieczna Doktorowi bo dal nowe zycie mojemu Ojcu. Oby jak najwiecej takich wspanialych lekarzy. Ja wiem, ze to wszystko zalezy od rodzaju raka ale lekarzy wciaz nam brakuje, ktorzy powaznie traktuja swoja prace i pacjenta zycie. Dr. Chmiel ...
Opinia dodana przez: Marzena Bartosz

lekarz Iwona Stęchły

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Tatiana Jasińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Bardzo rzetelny i profesjonalny lekarz. Wykonałem u pani doktor modelowanie podbródka za pomocą nici oraz botoks. Jestem teraz najlepszą wersją siebie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tego lekarza!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Bytom Żeromskiego
Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt

lekarz Beata Rembielak-Stawecka

Stefana Batorego 18
Bytom

Dr Beata Rembielak - Stawecka to lekarz idealny - osoba ciepła, serdeczna i wyrozumiała, a przy tym wspaniały i kompetentny fachowiec o dużej wiedzy. Z powodu dużego i szybko rosnącego mięśniaka musiałam mieć usunięty trzon macicy wraz z jajowodami. Przed operacją pani doktor dokładnie wyjaśniła mi, na czym będzie ona polegać i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania rozwiewając moje obawy i wątpliwości. Zarówno przed samym zabiegiem, jak i po nim ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Noga

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Niesamowity lekarz - dentysta, który poskromił mój lęk przed wierceniem i leczeniem zębów. Wiedza, doświadczenie, uprzejmość, empatia, delikatność i cierpliwość. Leczymy się od lat i nie zamierzamy zmieniać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Anna Barucha-Kępka

Ortodonta

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Barucha Kępka - Specjalista Ortodonta
wrocławska 36/2a
41-902 Bytom

Zakończenie leczenia przerosło moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za profesjonalizm dalszych sukcesów zawodowych. Zbych
Opinia dodana przez: Zbych

lekarz Kamil Kurza

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Najlepszy lekarz rodzinny Pan dr. Kurza z jakim się spotkałam, leczyłam się u Pana Doktora ponad 4 lata w Centrum Medyczne Marmedicam w Jaworznie, pełen profesjonalizm,Pan dr jest najlepszy, bez Pana ta przychodnia spadła na "psy"że tak się wyrażę. Szkoda że nie ma Pana w Jaworznie 😟 Pan dr jest najlepszy 🙂
Opinia dodana przez: Pacjentka Marmedicam

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

mgr Natalia Czech

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi
Podgórna 4
41-902 Bytom

Z pomocą p. Natalii udało mi się zrzucić ponad 13 kg. Odzyskałam dawną figurę i poprawiłam zdrowie, wyniki badań mówią same za siebie :) Pani Natalia motywuje, zaraża swoją pozytywną energią, odpowiada na wszelkie pytania i dodaje sił, gdy jakiś miesiąc pójdzie nie po mojej myśli ;) A sama dieta? To nie dieta. Odkąd dostałam jadłospis, wiedziałam, że będzie przyjemnie. Bez wyrzeczeń, bez głodówki, bez dziwnych produktów, których nie da ...
Opinia dodana przez: Natalia