Lekarze Ełk

lekarz Zbigniew Nizik

Mickiewicza 4/32
19-300 Ełk

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Joanna Guz

Internista, Neurolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wspaniała Pani Doktor z powołania. Wiele lat pracowała na przychodni w Gdyni od jej odejścia ludzie wręcz płaczą takich specjalistów to ze świecą szukać. Trafne diagnozy, dobieranie leków oraz olbrzymia wiedza lekarska. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Karolina Kulwicka

lekarz Tomasz Abrycki

Przychodnia Lekarska
Jana Kochanowskiego 68 A
19-300 Ełk

Pełna kompetencja, profesjonalizm, specjalista w zakresie gastroenterologii, polecam wykonanie badań gastroskopii i kolonoskopii, pacjent Ryszard.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Elżbieta Twarowska

Kajki 12
19-300 Ełk

bardzo dobra lekarz,jak do tej pory najlepsza u , której byłem , usuwanie zębów , korzeni perfekcyjne , polecam
Opinia dodana przez: dani

lek. dent. Jolanta Lenga

Sikorskiego 2/71
19-300 Ełk

Chciałbym, aby zawsze przyjmowali mnie tacy Lekarze! Profesjonalizm w każdym calu i do tego przesympatyczna osoba. O skutkach chyba więc nie trzeba mówić - 101%. Lekarz przez duże L! A ja bardzo, bardzo dziękuję za przywrócenie do stanu używalności moich pokiereszowanych zębów.

lek. dent. Joanna Skomin

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Od lat najwspanialszy stomatolog dla całej rodziny i znajomych. Od zawsze polecam i polecac będę bo nie znam bardziej kompetentnej stomatolog w Ełku.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ewa Bazydło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kajki 20
19-300 Ełk

Lekarz pierwszej klasy. Przede wszystkim potrafi wysłuchać,dopytać. Bada solidnie, poświęca dużo czasu na badanie. Jest miła i uprzejma. Jak nie trzeba nie pcha od razu antybiotyków-zna swoich pacjentów. Bez problemu robi badania. POLECAM. Szkoda tylko że prywatnie nie przyjmuje.
Opinia dodana przez: pchła

lek. dent. Agnieszka Bakun

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Zdecydowanie polecam usługi stomatologiczne w tym gabinecie Danuta

lekarz Barbara Bara

Mickiewicza 4/32
19-300 Ełk

Świetny Fachowiec! Jest lekarzem bardzo dokładnym, działa szybko i zdecydowanie. Jest uprzejma i troskliwa. Godna polecenia

Bogusława Chwastek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Grota Roweckiego 8
19-300 Ełk

Od ośmiu lat korzystam z usług dr Chwastek.Jest osobą kompetentną,której można zaufać.Poświęca czas pacjentowi,dokładnie tłumaczy sposób leczenia.Polecam!

Mirosław Wojtulewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet Lekarski
19-300 Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.

lekarz Arkadiusz Woźniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Gabinet Lekarza Rodzinnego
Tadeusza Kościuszki 1
19-300 Ełk

Wybitny Lekarz i Człowiek! Pacjent, który trafia do Pana Doktora jest szczęściarzem. Ogromna empatia, kompetencja i szacunek dla chorego.

lek. dent. Katarzyna Dobrzycka-Łangowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Suwalska 46
19-300 Ełk

Chodzę do pani Doktor z dziećmi. Ma bardzo dobre podejście, moje dzieci wychodzą zadowolone i w końcu skończył się płacz przed wizytą u stomatologa. Polecam

Dariusz Zając

Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Zając
Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Wojciech Fiedorowicz

Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o. - Szpital - oddział chirurgii ogólnej
19-300 Ełk

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zaangażowany, miły. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Monika

Barbara Opońska

Indywidualna Praktyka Lekarska Barbara Opońska
Ełk

Bardzo dokładny lekarz i prawdopodobnie dzięki Niej żyję! Mimo niezbyt książkowych objawów, nie odpuściła i szukała dalej - za to Jej bardzo dziękuję! Niektórzy tak zwani fachowcy powinni brać z takich Lekarzy przykład. Bardzo polecam!

Barbara Szafranko-Chmielowiec

IPL Gabinet Stomatologiczny Barbara Szafranko-Chmielowiec
Ełk

Świetna stomatolog! Zawsze dużo u niej pacjentów! Moja cała rodzina chodzi do niej leczyć zęby. Bardzo dokładna, delikatna i sympatyczna. Dobro pacjenta jest dla Niej priorytetem. Polecam

lekarz Kornelia Ulanicka-Liwoch

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze b. uprzejma. Otwarta, pozytywna. Odpowiada na pytania, nie pospiesza. Jest miła i uprzejma i kompetentna. Można przedyskutować różne formy leczenia włącznie z alternatywnymi. Nie zawiodłem się.
Opinia dodana przez: Wojttek

lekarz Barbara Kiryluk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

lekarz Artur Zalewski

Internista, Kardiolog

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Jestem pod opieką kardiologiczną Pana doktora Artura Zalewskiego od roku 2015. To dzięki diagnozie Pana Doktora i skierowaniu na operację wstawienia by-pasów jestem do dzisiaj na tym świecie (mam 84 lata). Pan doktor Zalewski jest lekarzem wnikliwym i dbającym o pacjenta. DZIĘKUJĘ! Henryk 21.XII.2022r.
Opinia dodana przez: Henryk