Lekarze Kalisz

lekarz Jerzy Celer

Seksuolog, Ginekolog położnik

Kalisz

Nie ocenię wiedzy czy doświadczenia, bo nie mieliśmy sposobności na dłuższe leczenie. Ale chciałam podziękować za ludzkie podejście, uśmiech i empatię, które przy okazji mojej wizyty były bardzo potrzebne.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marek Kintzi

62-800 Kalisz

Widzę, stare dobre opinie.. Niestety, obecnie tego nie można napisać o doktorze. 3-krotnie byłam zapewniania, że zabieg się odbędzie - proszę przyjechać, w momencie dotarcia na izbę przyjęć doktor Kintzi prosił do gabinetu i informował, że zabieg się nie odbędzie ( wiadomo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o..) To przykre, że dla doktora na pierwszym miejscu nie jest zdrowie pacjenta. Jeśli byłaby możliwość w ocenach nie dałabym ...

dr Wojciech Kuczyński

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Dziękuję Panu lekarzowi za wspaniale i w odpowiednim momencie przeprowadzoną operację. Wspaniały lekarz. polecam.

lek. dent. Anna Sosnowska

Ortodonta

Skarszewska 53
62-800 Kalisz

Bardzo dobra ortodontka, aczkolwiek nieraz przy użyciu siły, żeby coś wcisnąć na miejsce, zdarzyło się, że pani trafiła mi w dziąsło więc leciała krew oraz bolało :/ Bardzo duży minus według mnie to mówienie BARDZO cicho, w dodatku kiedy doszły maseczki przez covida to już w ogóle nic nie słychać.
Pani Asia, mimo dużej ilości pacjentów zawsze miła i kompetentna. Leczę u niej od kilku lat zęby (tzn. juz wyleczyłam) teraz wchodzę tylko na wizyty kontrolne i ściąganie kamienia. Dzieki niej, juz tak nie boję się stomatologa.

lekarz Wojciech Mazik

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Wielkie podziękowania dla Pana doktora,uratował Nas w trudnej sytuacji,doradził.Jesteśmy dzisiaj razem,synek urodził się zdrowy
Opinia dodana przez: Monika H.

lekarz Katarzyna Serwa-Piekarska

ul. Widok 26/A
62-800 Kalisz

To prawda pani doktor Kasia wspaniała kompetentna ludzka można było do niej zadzwonić zawsze odbierała telefon i bez rejestracji na NFZ przyjęła zawsze nie ma takich lekarzy jak pani Kasia tylko niestety Bóg nam ją zabrał i gdzie teraz będziemy się leczyć? osierociła swoich pacjentów niech spoczywa w spokoju!!!
Opinia dodana przez: Slawa i marzena

lekarz Anna Głowinkowska

ulica Częstochowska 21/2
62-800 Kalisz

Jak w każdym zawodzie zdarzają się sytuacje, w których są niezadowoleni ludzie. Uważam, że Pani Głowinkowska jest doskonałym lekarzem. Ja leczę córkę od 3 lat. Zawsze mogę zadzwonić, poradzić się, dopytać, a w wyjątkowych sytuacjach np.w święta czy niedzielę mogę nawet wysłać sms z pytaniem i zawszę dostaję odpowiedź. Jeśli wracam z dzieckiem z tą samą chorobą nie bierze opłaty za wizytę. A wizyta kontrolna- nigdy nic takiego nie proponuje ...

dr n. med. Wojciech Malottki

Urolog

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
62-800 Kalisz

Byłem wszystko fajnie ładne gabinety i wogole niby wysoka(Ostrów Wlkp) kultura ale... Ceny z kosmosu w Poznaniu u urologa tyle nie kasują tutaj wizyta miała kosztować 300zl a przy kasie okazało się że 600 w szoku byłem szybkie usg jąder i nerek i pewnie dlatego podwójna stawka. Gdzie za tą samą diagnozę i wizyte w Poznaniu u znanego Urologa zapłaciłem 250 zł gdzie lekarz spokojnie wyjaśnił co i jak na ...

Jakub Madejczyk

Kalisz

serdecznie polecam, pogodny, uśmiechnięty i pewny siebie lekarz wzbudził moje zaufanie i się nie zawiodłam !! Pełen profesjonalizm

lek. dent. Daniel Błaszczyk

Młynarska 99
62-800 Kalisz

Świetne podejście do nastolatki ,która bardzo bała się wyrywania zęba a najbardziej podania znieczulenia . Doktor poradził sobie doskonale . Najważniejsze, że córka zadowolona i stwierdziła ,że tylko do tego dentysty będzie chodzić. Polecam !
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Barbara Drobniewska - Nowicka

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Świetne podejście, profesjonalizm. Lekarz z powołania. Ceny adekwatne. Bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

dr n. med. Ireneusz Urbaniak

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Najprzyjemniejszy ortopeda jakiego spotkałam. Lekarz na którym można polegać, który wesprze i dokładnie wyjasni z kad dane dolegliwości. Ortopeda na złoty medal nigdy nie odmawia wizyty w wręcz przyjmie w trudnej sytuacji jako dodatkowego Pacjenta. Wielu specjalistów zwłaszcza z Turku powinno brać z niego przykład!
Opinia dodana przez: Milena z Turku

lekarz Marek Szponder

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Nie polecam . Lekarz nie miły i nie kompetentny . Wizyta prywatna , dostarczyłem rezonans kolana bez opisu , ale lekarz, z niezadowoleniem i złością ''I co ja mam zrobić bez opisu , nie jestem radiologiem żeby czytać rezonans magnetyczny z płyty CD , poza tym widzi Pan jaki mam sprzęt(stary laptop). Lekarz łaskawie jednak otworzył płytę , ale kazał donieść opis do sekretariatu i powiedział , że sam do ...

lekarz Jacek Michalak

Remedic
ul. Stawiszyńska 12/5 E
62-800 Kalisz

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joasia

dr Jacek Kornacki

Lekarz rodzinny

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Uważam, że to bardzo dobry lekarz - kompetentny, uprzejmy i jak dla mnie taki "w punkt", ludzki - nie jest przewrażliwiony i nie przepisuje od razu antybiotyków na byle kaszelek, ale też nie bagatelizuje tego co się do niego mówi, uważnie słucha i poświęca dużo czasu pacjentowi na badanie i wywiad. Fakt, przez to, że poświęca dużo czasu dla pacjenta są niekiedy bardzo duże "obsuwki" pomiędzy godziną zarejestrowania a rzeczywistym ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Kuczyńska

Dermatolog

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.

lekarz Bogusław Bartosz

Traumatolog, Ortopeda

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz leczę się u niego od 2012 roku na zwyrodnienia stawów barkowych i bardzo mi pomógł zawsze wysłucha i wytłumaczy .Polecam

lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

Zakład.
Sadowa 14B
62-800 Kalisz

Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.Polecam rodzicom dzieci wymagających konsultacji psychiatrycznej. Leki wprowadzane są tylko wtedy kiedy jest to niezbędne.

lekarz Aleksandra Greberska

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna osoba, bezinteresowna w działaniu, dzięki jej pomocy w znacznym stopniu zaleczyłem posiadaną wadę serca. To jej służbowe powiązania pomogły mi poddać się zabiegowi który u Nas w mieście jeszczenie był wykonywany. Będę zawsze pamiętał co dla mnie zrobiła. Pozdrawiam gorąco Andrzej W.
Opinia dodana przez: Andrzej