Lekarze Łuków

lekarz Andrzej Ostrowski

Psychiatra

Jana Pawła II 8
21-400 Łuków

Bardzo dobry lekarz. Najlepszy dla osób po złych doświadczeniach z innymi lekarzami. Kompetencja, empatia, wrażliwość. Kocham żyć znowu, dziękuję.

lekarz Krzysztof Świerk

ulica Stodolna 28/3
21-400 Łuków

Widać że dr brakuje czasu ale wyleczył, uleczył i zna się na medycynie. Potrafi wytłumaczyć, choć czasem zbyt specjalistycznie, ale to w końcu specjalista.

lekarz Radosław Niebrzegowski

21-400 Łuków

Bardzo kompetentny lekarz. Duże zaangażowanie, chęć pomocy - tak najprościej można opisać Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Andrzej Smarż

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ul. Dr Andrzeja Rogalińskiego 3 (dawna 700-lecia)
21-400 Łuków

Polecam. Pan doktor uratował mi kolano po pęknięciu łąkotki i zerwanych wiązadłach. Nie wierzyłam że da się to ogarnąć bez operacji bo nie mogłam stanąć na nogę, a do lekarza przyniósł mnie mąż na rękach. Po postawieniu diagnozy przez Pana doktora i wykluczeniu operacji nie wierzyłam że się uda ale poprosił o zaufanie i cierpliwość. Udało się. Po 3 miesiacach i rehabilitacji nie odczuwam żadnych dolegliwości w kolanie
Opinia dodana przez: Karolina

dr Mirosław Sajnok

Alergolog dziecięcy

Łuków

8 minut wizyty i dalej nie wiem czy moje dziecko jest uczulone czy nie... żadnych testów, żadnego skierowania, brak podejścia do dziecka
Opinia dodana przez: Wiolka444

lekarz Stanisława Makarewicz

ulica Telimeny 14
21-400 Łuków

Bardzo dobry lekarz, ogromne doświadczenie. Do doktor trafiliśmy z synem po wizytach u innych lekarzy. Z diagnozą i leczeniem poradziła sobie bardzo dobrze.

lek. dent. Anna Szklarczyk-Stępniak

ulica Dmocha 2
21-400 Łuków

mam do poprawienia wszystkie zęby robione przez panią stępniak myślę że nikt więcej się nie wybierze do tego gabinetu

Dr Beata Bilińska

Dermatolog

21-400 Łuków

Wizyta u przychodni RAD-MED w Łosicach, była moją pierwszą wizytą u Pani "Doktor", ale zdecydował ostatnią. Jako, że nie miałam wcześniej do czynienia z tą Panią, pozwoliłam sobie poszukać opinii na jej temat. I powiedzieć należy jedno - żadna z opinii tu podanych nie jest w żadnej mierze przekłamaniem. Pani Doktor, pomijając spóźnienie, od samego pojawienia się w przychodni sprawia wrażenie delikatnie mówiąc - niezadowolonej. Po wejściu do gabinetu - ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Jacek Gołąbek

Neurolog

kard. Wyszyńskiego 10 lok. 18
21-400 Łuków

Lekarz nienadajacy się do leczenia ludzi! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!! Niepunktualny,wyniosły,niemiły, za pieniądze podatników uważa się za wielkiego specjalistę. Podejścia do Pacjeta żadnego, nie słucha tego co się do niego mówi.Brak sumowania objawów, a diagnoza wyssana z palca nie pokrywajaca się z rzeczywistością. Od jego niedorzecznej diagnozy miną ponad rok a ja dalej się mecze z takimi objawami jak wtedy na konsultacji. SPECJALISTA Z NIEGO MARNY,PROSZE SZUKAĆ INNEGO .
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wioletta Masiak-Segit

21-400 Łuków

Nie polecam! Na infolinii nie potrafiono podać mi ceny zabiegu laserem i zasugerowano żebym weszła do gabinetu i zapytała, po wejściu mówię że chcę tylko najpierw zapytać o cene, pani dr mnie zaprosiła na fotel żeby obejrzeć cerę, mówi że zabiegu nie zrobi (proponuje inne zabiegi podając ceny, nie decyduje się na nie), a na wyjściu mówi że za wizytę należy się 120 zł. Twierdzi że to że zasugerowała inne ...
Opinia dodana przez: Kat

lekarz Robert Ptasiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Ks. Kard. Wyszyńskiego 22
21-400 Łuków

Nie polecam lekarza. Wizyta na NFZ trwała około 3 minut. Lekarz popatrzył na moje nogi i powiedział: no tak ma pan żylaki, może pan brać diohespan ale to nic nie pomoże. Zero badań, rozmowy. W zasadzie wizyta sprowadziła się do tego, że lekarz powiedział, że mam żylaki- brawo geniuszu! Można zrobić operacje.. Chciałem aby lekarz opowiedział mi więcej na temat opcji operacji to powiedział, ze on nie ma czasu!! W ...

lekarz Marcin Cabaj

Psychiatra

21-400 Łuków

Mało kompetentny, leniwe podejście do pacjenta, nie potrafi leczyć. Naraziło mnie to tylko na stratę czasu i zdrowia oraz brak postępów w leczeniu. Po zmianie na innego lekarza, widzę teraz ogromną różnicę. Moja opinia ma na celu pomóc innym pacjentom.
Opinia dodana przez: A

lekarz Monika Moczybroda

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Pani doktor-bez jakiegokolwiek podejścia do dziecka,nie potrafiła powiedzieć dziendobry do trzylatka-cytuje co powiedziała:”nie chce oglądać tego cyrku -lepiej aby pani wyszła z tym dzieckiem,...”niewyobrażam sobie jak można przyjąć takie dziecko na oddział,,”(dziecko płakało,wystraszone-a pod jej wpływem stał się jeszcze bardziej roztrzęsiony) Zupełny brak podejścia do dziecka-kogoś kto tytułuje się PEDIATRĄ-pani doktor jakby nigdy nie miała kontaktu z dziećmi: zimna ,chłodna,-chyba trenowała tylko na lalkach, być może humorki z życia przekłada ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Justyna Żelazowska-Posiej

21-400 Łuków

Pani doktor jest bardzo słabym lekarzem, dopiero na 3 wizycie zleciła usg i badanie krwi. Jest gburowata nie mogłem z niej wyciągnąć informacji dlaczego mimo brania leków wyniki mam co raz gorsze. Gdy zgłosiłem się 1 raz TSH miałem 5, po braniu leków ponad 9. Straciłem ponad pół roku na właściwe leczenie. Teraz jestem pod kontrolą innego lekarza i wyniki mam dobre. Także nie polecam.
Opinia dodana przez: Kamx

dr n. med. Jan Jakub Kęsik

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOM" s.c.
Sienkiewicza 7a
21-400 Łuków

Niestety serdecznie nie polecam tego lekarza!!! Mąż ma wykrytego guza w żyle, nie wiadomo czy jest to coś złośliwego. Lekarz prowadzący w naszym mieście (700km od Lublina) skierował nas do dr Kęsika, który miał zadbać o dalszy proces badań oraz operacji. Mąż miał umówione przyjęcie do kliniki na dzień 21 lutego, wykonanie rezonansu tego samego dnia i następnego dnia miała być wykonana ewentualna operacja. W dniu przyjęcia dr Kęsika nie ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Ewa Frączkiewicz-Pieniak

Pulmonolog, Internista

21-400 Łuków

Okropny,bezuczuciowy i ordynarny czlowiek,naprawde nie polecam,polecam omijac szerokim lukiem takich ludzi
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Lazkin Ahmad

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Dr Dmocha 5/34
21-400 Łuków

Gorszego "lekarza" trzeba poszukać. Kobiety jeżeli chceci urodzić zdrowe dziecko i utrzymać ciąże w żadnym przypadku nie dajcie się w ręnce tego "człowieka" !!!
Opinia dodana przez: Pacjent

Anna Gomółka