Lekarze Polanica-Zdrój

lekarz Justyna Rosińska-Rola

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
57-320 Polanica-Zdrój

Wspaniała lekarka. Życzliwa i kompetentna. Wszystko cierpliwie tłumaczy, chętnie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Bardzo mi miło polecić panią doktor.
Opinia dodana przez: Mateusz Tondel

dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Chirurg plastyczny

Piastowska 17a
Polanica-Zdrój

super są plastycy w Polanicy Dr.Łątkowski najfajnieszy i cudowny człowiek i fantastyczny miły lekarz nie tak typowy jak się spotyka myśli o pacjencie nie o sobie otwarty ciepły człowiek nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mnie operował niż dr. Łątkowski
Opinia dodana przez: pacjenta

lekarz Witold Matusiak

Laryngolog

Polanica-Zdrój

Serdeczne podziękowania dla dr Witolda Matusiaka, który operował mnie w zakresie usunięcia migdałów, małżowin nosowych, korekcji przegrody nosowej i operacji zatok FEES. Bardzo konkretny i dobry lekarz – bardzo dobry kontakt podczas konsultacji, przed operacją jak również jego opieka pooperacyjna i troska po powrocie do domu. Bardzo sprawny operator – jestem 15 dzień po operacji i biorąc pod uwagę rozległość zabiegu mogę ocenić na tą chwilę, że został on wykonany ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Zbigniew Goleń

Reumatolog, Internista

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza, efektywne leczenie i właściwe zalecenia. Widać , że w praktyce Tego lekarza to standard. Doktor Goleń to lekarz , który lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Bogdan Strączyński

57-320 Polanica-Zdrój

Bardzo dobry lekarz i przemily człowiek .Dokladnie bez pospiechu wszystko wytlumaczy i pokaże analizując dokladnie posiadane informacje oraz dokumentację. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ryszard Ślisz

57-320 Polanica-Zdrój

Naprawdę polecam. Mam porównanie ponieważ do doktora trafiłam gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem. Ciąża była od początku zagrożona a jednak się udało. Teraz moja córcia ma już 16 miesięcy.

lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Ginekologiczny Elena Popławska-Kłak
Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Bardzo polecam Panią doktor chodzę do niej już 12 lat i dalej będę chodziła. Przy pierwszej ciąży mi pomogła tak jak i teraz przy drugiej również. Miła, sympatyczna a przede wszystkim zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Piotr Wójcicki

Chirurg plastyczny

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Panie Profesorze,MISTRZU!Wczoraj ,po korekcie noska wróciła do domu moja córka Ania.Pana cudowne ręce dały jej to czego ja (natura) mama jej nie dałam. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Ryszard Ślisz

Kamienna 4
57-320 Polanica-Zdrój

Nie jestem juz pacjentka tego lekarza, ale to Jemu zawdzieczam to, ze 32 lata temu urodzilam zdrowa coreczke przy skomplikowanym porodzie. To wysokiej klasy specjalista i dobry czlowiek. Wtedy nie bylo super aparatury. Byly trudne warunki. A jednak Jego szybka decyzja i profesjonalizm pozwolila zebym cieszyla sie z przyjscia na swiat mojego dziecka. Musze dodac, ze wiele osob uprzedzalo mnie, ze moja corka w wyniku tego rodzaju porodu moze miec ...
Opinia dodana przez: Barbara L.

Brygida Bogacz

Piastowska 11a
57-320 Polanica-Zdrój

Super dla dzieci, świetne podejście, zagaduje przerywa jak boli, i daje prezenciki... Moi dwaj synowie (małe dzieci) uwielbiają chodzić do Pani Brygidy... A to przecież stomatolog!

lekarz Andrzej Mrowiec

Jana Pawła 2
Polanica-Zdrój

Dramat. Zapłaciłem za usg i konsultację a skończyło się na wypisywaniu recepty przez 15 minut na komputerze i popijanie jakiegoś trunku z butelki przypominającej z wyglądu jak do burbona czy też koniaku. Diagnoza po organoleptycznym podotykaniu bolącego miejsca była krótka i stanowcza. Zakaz chodzenia,biegania i tak do końca życia a niedługo sztuczne stawy, gdzie na co dzień aktywnie biegam na długich dystansach i dużo chodzę bez żadnych dolegliwości a poszedłem ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Tatarczuk

Internista, Kardiolog

Aleja 1000-lecia 8/25
57-320 Polanica-Zdrój

Niesamowity uprzejmy przemiły lekarz z pełnym doświadczeniem i profesjonalizmem, rzeczowy człowiek, który interesuje się swoim pacjentem. Polecam Pana Tatarczuka z całego serca
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wioletta Borszowska

Endokrynolog, Internista

57-320 Polanica-Zdrój

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Trafione diagnozy. Miła, uprzejma, pomocna. Z dobrym podejściem do pacjenta. Konkretne odpowiedzi i zalecenia, kierowanie na badania w dobrym kierunku odpowiadającym diagnozie. Pełen profesjonalizm. 100% zaufania z mojej strony. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Remigiusz

lekarz Hanna Terebus

Psychiatra

57-320 Polanica-Zdrój

W 44 letnim życiu spotkałem na swojej drodze wielu psychiatrów. Tylko 3 z nich było takich, ktorzy byli pomocni, empatyczni, wykazali naprawdę chęć zrozumienia. Pani Hanna jest jedną z tych lekarzy. Bardzo dobre wrażenie z wizyty. Polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jacek Nowak

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICUS Sp. z o.o. Filia Polanica-Zdrój
Lipowa 6
57-320 Polanica-Zdrój

Zachowanie tego (lekarza) nie mieści się w żadnej z wymienionych wyżej opcji.Dlaczego: Po nieuprzejmym bardzo nerwowym przyjęciu mię ze strony tego (lekarza)-.Pytanie.Z czym Pan do mnie przychodzi.Powiedziałem że z kłopotami serca i że mam cztery dokuczliwe spostrzeżenia.Pierwsze to to że całe życie byłem niskociśnieniowcem-- i więcej nie zdążyłem powiedzieć (lekarz) mi przerwał i powiedział,- proszę mówić szybciej ja nie mam czasu.Wstałem i powiedziałem jeżeli Pan nie ma czasu to dziękuję.Chciałem ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Genowefa Parkosz

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Gabinet Okulistyczny
ul. Lipowa 3
57-320 Polanica-Zdrój

Nie polecam! Pani doktor do miłych nie należy o sposobach leczenia też za dobrego zdania nie można powiedzieć! Z poważnego zapalenia oczu, skończyło się na problemach z oczami i lekkim niedowidzeniem! a dlaczego? przy pierwszej wizycie dostałam złe krople co jeszcze bardziej pogorszyło stan oczu, druga wizyta "była" przez telefon, bo doktor nie chciało się przyjąć pacjenta na nfz i co jedynie rzuciła jakaś nową nazwą na nowe krople! ów ...

lekarz Władysław Wojtkiewicz

Anestezjolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne
Polanica-Zdrój

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek od serca. Uratował życie mojej teściowej, jak trafiła na oddział Pana Doktora żaden organ nie pracował cały organizm zatruty. Pan Doktor ma ogromną wiedzę bo żeby takiego człowieka postawić na nogi to ... Nas rodzinę potraktował jak własną. Lekarz od serca. I cała prawda jest taka że jest wspaniałym lekarzem i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

Cezary Latuszek

Marianska
57-320 Polanica-Zdrój

Totalna porażka i tragedia... co z tego że trochę taniej jak pruchnica jest źle wyczyszczona a zęby są byle jak połatane, nie wspominając już o jakimś bardziej skomplikowanym leczeniu. Klienci są zbywani, a wizyty trwają po kilka/ kilkanaście minut - podczas których ten dentysta tylko gada a nic nie robi. Strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: erka

dr n. med. Tomasz Dydymski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Jestem po trzech miesiącach od operacji powiększenia implantem Mentor Xtra u dr Dydymskiego. Myślę, że mogę już wstępnie ocenić jakość wykonanego zabiegu. Jestem zachwycona. Zarówno ich wyglądem, jak i opieką pooperacyjną. Uważam, że pobyt w Solumed jest dla pacjentów w świetnym standardzie, a opieka pielęgniarek znakomita. W przyszłym tygodniu wybieram tam się na kolejny zabieg, tym razem liposukcji. Doktor ma moje pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa