Lekarze Wałcz

lekarz Dariusz Dura

Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzileni Inwalidów "SINOGAL"
Kościuszki 4
78-600 Wałcz

Bardzo polecam doktora. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, zaangażowania i poświęconego czasu podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Pasich

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Puls Filia Wałcz
Wojska Polskiego 54
78-600 Wałcz

Lekarz bardzo w porządku. Myślę, iż jest masa lekarzy dużo mniej profesjonalnych. Szczerze go polecam, nie robi żadnych problemów, a i wytłumaczy jak się go podpyta.

dr n. med. Waldemar Motyl

Internista, Gastrolog

Przychodnia Specjalistyczna "ZDROWIE" dr Krystyna Kołodziejska - Motyl
Ogniowa 50
78-600 Wałcz

Pan Doktor to najlepszy gastroenterolog w okolicy (a miałam już przyjemność z kilkoma) zawsze przyjaźnie uśmiechnięty, widać że chce dla pacjenta jak najlepiej...na każdej wizycie wykonywane jest USG i wszystko tłumaczy krok po kroku, służy dobrą radą nawet jeśli problem nie dotyczył mojej osoby. Moim zdaniem lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek w jednej osobie :)
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Dariusz Frąk

78-600 Wałcz

Pan dr Dariusz Frąk to lekarz, którego mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują pomocy w zakresie Jego kompetencji i nie tylko. Jest lekarzem w każdym calu, doskonały diagnosta, cierpliwy, doskonale porozumiewający się z pacjentem, empatyczny, poszukujący rozwiązań w metodach leczenia. Mogę również dodać, że mający na względzie tylko dobro pacjenta, również osób starszych, co nie zawsze się zdarza. To lekarz z powołaniem, jakich czasami nam brakuje. Poznałem go w Wierzchowie w ...

lekarz Andrzej Subocz

Żeromskiego 45
78-600 Wałcz

Dobry, doświadczony lekarz, a przede wszystkim Człowiek gotowy bezinteresownie pomóc choremu w trudnej sytuacji
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Józef Ostręga

Internista, Pulmonolog

107 Szpital Wojskowy w Wałczu
78-600 Wałcz

6. 03 2014 r właśnie wróciłam z szpitala i mogę powiedzieć że lekarz Józef Ostręga zasługuje na najwyższe noty jest lekarzem z powołania .Lepszej opieki nie można by sobie wymarzyć . :D

lek. dent. Wojciech Kulesza

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Wojska Polskiego 24 m 5
78-600 Wałcz

Od kilku lat korzystam z gabinetu pana doktora, nie wiem co to strach przed bolesnymi zabiegami,(!!!) mam zawsze znieczuleni w czasie każdego zabiegu, POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Henryk Reut

Neurolog

78-600 Wałcz

Pan doktor niezwykle uprzejmy, wyjaśnił chorobę i jej przyczynę, jestem pod wrażeniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta :)
Opinia dodana przez: Monika Dudziak

lekarz Małgorzata Szczepska

ulica Kościuszkowców 6/6
78-600 Wałcz

Przemiła Pani doktor,bardzo delikatna, jestem zachwycona,dawno nie spotkałam się z takim podejściem lekarza.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Zdzisław Matwiejczyk

78-600 Wałcz

Poinformował o zagrożeniach wynikających z operacji. Zlecił badania, i zrobił robotę tak jak trzeba. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Krzysztof Okrasa

Internista, Gastroenterolog

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Wojska Polskiego 24 m 5
78-600 Wałcz

Jest to najlepszy lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Choć pierwsze wrażenie było mylne, gdyż wydawał mi się bardzo nieprzyjemny (podczas gastroskopii), to już na konsultacji zrobił oszałamiające wrażenie. Pełen profesjonalizm, niesamowicie kompetentny człowiek, jest bardzo konkretny. Przede wszystkim podejmuje dogłębną diagnozę i leczenie, każdy przypadek jest dla niego ważny i człowiek po prostu czuje, że teraz ten lekarz się nim zajmie, a nie jak w przypadku innych 15 ...

lekarz Paweł Romanowski

Endokrynolog

Spółdzielnia Inwalidów "SINOGAL"
Wałcz, ul. Kościuszki 4
78-600 Wałcz

Dr jeszcze nigdy nie odmówił mi wizyty i porady mimo że leczę się na NFZ (nawet jak się spóźniłem) Od razu zrobił mi USG i wypisał leki. Ja jestem zadowolony i nie wydaje mi się aby kogoś traktował z góry. Nie wiem skąd się biorą tak negatywne opinie.Dla mnie jest w porządku
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Krzysztof Baryło

Lekarz med. paliatywnej, Lekarz rodzinny

78-600 Wałcz

Wyjątkowy lekarz. Bardzo profesjonalny, kompetentny, o wielkim sercu i empatii. Znacznie złagodził ostatnie miesiące a szczególnie godziny życia mojej Mamy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Gabriela Ławrowska

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Na prawdę bardzo dobry lekarz, męczyłam sie z trądzikiem ( kosmetyczka, inni dermatolodzy, kremy) i nic. Poleciła mi go kuzynka gdyż miała bardzo uciążliwy trądzik na całej twarzy po terapii zastosowanej przez dr Łaskiego oczywiście nie na drugi dzień wszystko ulegało polepszeniu a po pryszczach nie zostały blizny, oprócz niej wyleczył kolegę który z powodu problemu opisanego jw został zapisany do szpitala, który przy odpowiedniej terapii lekowej został wyleczony. Oczywiście ...

dr n. med. Ewa Kniat mijal

Alergolog, Pulmonolog

78-600 Wałcz

Pani doktor krzyczy na dzieci, jest niemiła i totalnie nie interesuje jej co pacjent ma do powiedzenia.
Opinia dodana przez: Anna

Halina Binek

Mazowiecka 1
64-830 Wałcz

MASAKRA!!!! Pani zamiast leczyć kanałowo zęba - wstawiła pląbe. Poza tym, chciała mi leczyć dziury w zębach, których nie było!

lekarz Mirosława Harczuk

78-600 Wałcz

14lutego rodzilam w Wałczu,poród rodzinny Pani doktor była przy mnie pilnowała kierowała jak oddychać.Bardzo dziękuję Pani Doktor.Powiem tylko tyle że ciąży mojej nie prowadziła,Serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna Chabluk

lekarz Zbigniew Wojtanowicz

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Dąbrowskiego Jarosława 10/2
78-600 Wałcz

Nie polecam! Bardzo niemiły i nieuprzejmy lekarz na SORze w Trzciance!!! Oby jak najmniej takich...
Opinia dodana przez: EmWu

dr Izabela Stępień

78-600 Wałcz

Zachowanie Pani Doktor budzi wiele wątpliwości. Prywatnie jest bardzo miła i uśmiechnięta. Szkoda, że nie jest taka w przypadku kiedy pieniądze za wizytę płaci jej fundusz. Wtedy pokazuje, jakim człowiekiem jest naprawdę. Bardzo się na Pani zawiodłam.

lek. dent. Marcin Czyżowski

Prywatny Gabinet Stomatologiczny S.C
ulica 1-go Maja 29
78-600 Wałcz

Najgorszy stomatolog na jakiego się naraziłam gdybym wiedziała że dopiero się uczy w życiu bym do niego nie poszła byłam u niego zrobić jedynkę A wyszłam z dziurą w zębie do tego zapalenie kostnej słuchałam na pół twarzy