Lekarze Internista Bełchatów

dr Kamila Stein-Gieras

MegaMed
Bełchatów

bardzo polecam! pani doktor szczegolowo szuka zrodla problemu i wszystko dokładnie tłumaczy, miła atmosfera, bez stresu, byłam pierwszy raz a czułam się przyjęta jak stała pacjentka
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Dorota Dzwonnik-Matusiak

Czyżewskiego 34
97-400 Bełchatów

Pani dr Dzwonnik jest w pełni profesjonalna, miła i przyjazna, każdy ja polubi Tworzy bardzo dobra atmosferę i stawia rzetelne diagnozy
Opinia dodana przez: Anne

lekarz Marcin Fiutowski

97-400 Bełchatów

Fantastyczny lekarz,ogromna kultura osobista.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i pamięta to po10 latach.Budzi ogromne zaufanie i uspokaja.Zyczylabym sobie tylko takich lekarzy.Polecam wszystkim.Ogromna wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Kowalski

97-400 Bełchatów

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Ptak-Stawska

Osiedle Dolnośląskie 302/5
97-400 Bełchatów

wspanialy lekarz ,zawsze miła i ma podejscie do pacjenta ,lubie chodzic do pani dr ale rzadko to robie bo boje sie ze domysli sie ze ja lubie
Opinia dodana przez: mirek

lekarz Kamil Wróbel

97-400 Bełchatów

Pan doktor Kamil Wróbel to wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu wizyty u p.doktora który szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Szanowny Panie doktorze z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie trud i pomoc świadomość że byłem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie.Pacjent z Myśliborza woj.zachodniopomorskie
Opinia dodana przez: Pacjent z Myśliborza

Celina Kudła

Prywatny Gabinet Lekarski Internistyczno-Reumatologiczny
Bełchatów

Pełna kultura. Osoba niezwykle ciepła, miła, niezwykle życzliwa. Bardzo zachowawcza - woli sprawdzić wręcz na wyrost, czy objawy nie wskazują na poważną chorobę. Nie spieszy się. Posiada rzetelną wiedzę, a kiedy kończą się jej kompetencje, odsyła uczciwie do specjalisty. Godna polecenia. Taka dobra dusza:)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jarosław Krakowiak

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II
Bełchatów

Pan Dr z pełnym zaangażowaniem poświęca swój czas pacjentowi. Mój trafił na oddział kardiologii bełchatowskiego szpitala, po 3 tygodniach pobytu w szpitalu w Tuszynie z uwagi na przebyty koronawirus. Pan Dr rzeczowo, wyczerpująco i z pełną kulturą osobistą przekazał nam informację o moim tacie. Z całego serca dziękujemy za życzliwość i opiekę na moim tatą.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Lidia Olejnik-Daniluk

Jesionowa 7
97-400 Bełchatów

Fatalny lekarz, nastawiony tylko na zysk. Mimo poważnego stanu mojej babci, pani doktor kazała szukać pomocy gdzieś indziej, ale oczywiście skasowała 100zł za nic...Po prostu tragedia

lekarz Lidia Bemowska-Zagórska

Internista, Endokrynolog

Filia nr 3
Edwardów 3A
97-400 Bełchatów

Wizytówka zapatrzonego w siebie bufona. Tak można ocenić dzisiejsze zachowanie tej pani"doktor" w Przychodni na Edwardowie. O godz. 17 20. Odsyła chorego pacjenta do Ambulatorium przy Szpitalu w Belchatowie z powodu nadmiaru pacjentów - poczekalnia pusta. Wcześniejsza rejestracja od godz. 7.00 była niedostępna telefonicznie. Żenada.

lekarz Czesław Ożarek

97-400 Bełchatów

Nie polecam tego lekarza. Nie przyjął mnie w nagłym przypadku gdzie miałam duży skok ciśnienia. Prosiłam o mówiłam że jestem po operacji do tego to ciśnienie wysokie sprawia że z trudem oddycham bez maski. Lekarz wyrzucił mnie z gabinetu. Napisałam skargę na którą miałam otrzymać odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Natomiast dziś w kopi karty leczenia przeczytałam opis lekarza. Same kłamstwa. Napisał że nie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Korban-Leszczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

97-400 Bełchatów

Szkoda słów. Lekarz opryskliwa, niemiła, wręcz bezczelna. Zero empatii oraz brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Lekarz przerywa wypowiedź pacjentowi, buduje atmosferę wyższości nad pacjętem. Lekarz nie zapoznaje się z dokumentacja przed wizytą i kiedy pacjent próbuje mu wyjaśnić historie choroby ten w niegrzeczny sposób przerywa po czym okazuje się, że w dokumentacji wszystko było napisane. Brak empatii oraz swego rodzaju bezczelność powoduje, że muszę podsumować wizytę jako najgorszą w moim ...
Opinia dodana przez: Jan Niezbędny

lekarz Agnieszka Adamczyk-Bednarska

przychodnia
Mielczarskiego 35A
97-400 Bełchatów

Pani doktor bardzo nie miła, nie szuka źródła problemu, nie zainteresowana problemem pacjenta. Nie polecam, stwierdziła, że ona mi nie pomoże. Poprosiłam o skierowanie do specjalisty - odparła, że ona może mi wypisać jeżeli chce mi się szukać wolnego terminu u prywatnego lekarza - oczywiście z wielkim żalem. Nie polecam iść jeżeli ktoś ma na prawdę problem ze zdrowiem bo zainteresowania zero.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Józef Sztyglic

Lekarz medycyny pracy, Internista

97-400 Bełchatów

Nie polecam. Niemiły, nieuprzejmy. Nie pomógł w schorzeniu, a wręcz utrudnił właściwą diagnozę, nie wypisując skierowania na odpowiednie badania.

lekarz Paweł Wilk

Osiedle Słoneczne 13/28
97-400 Bełchatów

Brak kompetencji i zaangażowania . Nie polecam . Na wizycie zostałam obrażona i odmówiono mi leczenia .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Stojak-Pawlak

97-400 Bełchatów

Nieuprzejma, arogancka, chorego traktuje na zasadzie nie "zbliżaj się", bardzo przedmiotowo. Stanowczo nie polecam.

lekarz Marek Sobocki

Czapliniecka 2 m. 11