Lekarze Internista Gdańsk

Pulmonolog, Internista

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo kompetentna Szczegółowy wywiad, skuteczne leczenie Polecam, byłem bardzo zadowolony Przy tym Pani Doktor bardzo mila

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

lekarz Anna Babińska

Endokrynolog, Internista

Gabinety przy Kowalskiej
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.
Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani Doktor, jej kompetencji, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Wróciła mi wiara w lekarzy. Bardzo dziękuję.

lekarz Wojciech Sobiczewski

80-952 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz ,mily i przyjemny i bardzo uprzejmy .Wizyta u pana doktora to przyjemnosc ,pacjent wychodzi od pana Dr.zadowolony i szczesliwy ,Godny polecenia innym .Dzieki
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Barbara Bartkowiak

ul. Tytusa Chałubińskiego 13
80-807 Gdańsk

Jest niespotykanie uprzejma i dokładną, stara się zrozumieć pacjenta! Przeznacza dużo czasu pacjentowi i nie liczy się z czasem pracy, który mogła by poświęcić swojej rodzinie,. Jest bardzo dobrym lekarzem!

lek. med. Katarzyna Gałecka

Reumatolog, Internista

80-952 Gdańsk

Trudno w kilku słowach strescic opinię. Pani dr jest przede wszystkim cudownym człowiekiem. Taki kontakt z pacjentem ma już sam w sobie działanie uzdrawiające. Bezpośrednia, empatyczna, życzliwa, mająca czas dla pacjenta. Widać, że ten zawód to jej pasja i powołanie. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i śmiało mogę stwierdzic, że to cud, że do niej trafiłam. Jestem bardzo wdzięczna. Życzę Pani doktor wszystkiego co ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Żaneta Smoleńska

Internista, Reumatolog

80-952 Gdańsk

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Michał Dubowik

Internista, Gastrolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wspaniały, bezinteresowna i kompetentny Doktor Michał Dubowik. Bardzo skupiony na swojej pracy i konkretny. Wizyta na NFZ przebiegła bardzo rzeczowo i zakończyła się zabiegiem. Trafna, ekspresowa diagnoza Pana Doktora zakończyła 3 krotne, powracające zapalenie trzustki. Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Leonarda

lekarz Maria Gorzko-Wilkowska

ul. Majewskich 22
80-457 Gdańsk

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam! Anioł nie człowiek!
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Internista, Kardiolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Byczkowska

ul. Uranowa 5C/29
80-041 Gdańsk

Pani Beata Byczkowska jest od kilku lat lekarzem rodzinnym mojej 98-letniej mamy. Pani doktor jest bardzo kompetetną o szerokiej wiedzy lekarką, a przy tym przesympatyczną, miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, dobrym człowiekiem. Mimo wielu obowiązków (ma dużo pacjentów), każdego przjmuje z uśmiechem, wsłucha, wpyta, i udzieli porady. Dzisiaj tj. 12 lipca 2023 nie mogłam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Janusz Andruszkiewicz

Matejki 22 lok. 2
80-232 Gdańsk

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta
Bardzo dobry lekarz nie ignoruje pacjentow,szkoda,że odchodzi z przychodni Brzeźno.Moja ocena to 5.Rzyczyła bym sobie więcej takich specjalistòw i bardzo dobrych ludzi jak pani doktor.
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teresa Taszner-Wódecka

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Pani doktór jest lekarzem godnym zaufania. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest kompetentna i serdeczna. Chętnie udziela wyjaśnień i rozmawia o celach konkretnego leczenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

dr n. med. Małgorzata Słoniewska

Internista, Kardiolog

Belgradzka 67
80-288 Gdańsk

Kompetentny, empatyczny lekarz w 100 % skoncentrowany na pacjencie. W trakcie wizyty Pani doktor poza badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad i dokładnie analizuje wyniki badań. Jej diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne. Serdecznie polecam każdemu !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy