Lekarze Internista Olsztyn

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

lekarz Magdalena Koziatek

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Olsztyn
Wyszyńskiego 5B
10-457 Olsztyn

Bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Angażująca się, empatyczna, wspierająca. Bardzo polecam Panią doktor.

lekarz Dorota Wiatr-Bykowska

Internista, Endokrynolog

10-561 Olsztyn

Bardzo miła, sympatyczna i doświadczona pani doktor 😉 wysłucha, wytłumaczy, kieruje na szersze badania, spyta o zdrowie i samopoczucie. Widać że lekarz z powołania. Przyjmuje punktualnie, bywają poślizgi podczas wizyt, ale nie ma co się dziwić jak wizyta co 5min w jednej placówce i tak dużo pacjentów 😉

lekarz Lucyna Stocka

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Profesjonalnie i rzeczowo, jetem zadowolony .Pani Doktor jest miłą, kontaktową osobą. Przeprowadza szczegółowy wywiad.Jest godna zaufania i polecenia. Współpracująca z nią Pani Pielęgniarka pełna życzliwości do pacjenta.

lekarz Bogdan Malina

EKG, Lekarz rodzinny

Żwirki i Wigury 34
42-256 Olsztyn

Lekarz bez kompetencji. Podaje betablockery zdrowej osobie bez jakich kolwiek badan kardiologicznych . Przepisuje leki na nadciśnienie mimo niskiego ciśnienia. Nie polecam , po zastosowaniu zaleceń lekarskich mam problemy z sercem , których wcześniej nie było!!! Naprawienie skutków nieprawidłowego leczenia płacę krocie !

lekarz Katarzyna Oniszczuk-Bączkiewicz

10-561 Olsztyn

Bardzo fachowe podejście, usłyszałem jasny opis problemu i wskazówki. Sympatyczna i miła rozmowa także na tematy pozalekarskie.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Katarzyna Myszka-Podgórska

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Pani Doktor jest fantastycznym lekarzem i specjalistą. Przede wszystkim bardzo uprzejma i kulturalna. Zawsze odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Sankowski

Janowicza 1 (Medyk)
10-692 Olsztyn

Ten lekarz prowadzi poradnie rozeusznika serca w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Ponieważ od dłuższwego czasu mam kłopoty ze swoim rozrusznikiem, bo czułem że niewłasciwie mi stymuje serce - kołatsnia nierówne bicie- a wszelkie możliwe badania serca wypadały dobrze - utwierdzilem się w przekonaniu, że jednak coś niewłaściwie funkcjonuje w pracy stymulatora. Udałem się poraz kolejny do poradni rozruszników i poraz kolejny p. doktór Sankowski orzekł, że ze stymulatorem jest wszystko ...
Opinia dodana przez: jurput

lekarz Bożena Falkowska-Gilska

Internista, Diabetolog

Kopernika 1/5
10-900 Olsztyn

Lekarz specjalista??? Nie zleciła żadnego badania przez dwie wizyty, wszystko wie o chorobie sugerując się wyglądem pacjenta (ubranego). Potrafi ocenić masę mięśniową patrząc na człowieka ubranego - nie wiem jak. Wizyta trwała 5 min, nie można jej przekazać informacji na temat zdrowia bo wciąż przerywa. Kompletny brak szacunku do człowieka/pacjenta. Nie polecam kontaktu z tą panią. W swojej ocenie opiera się, jak to mówi, " o 35 letnie doświadczenie medyczne". ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anetta Graczykowska

Internista, Kardiolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Moi rodzice i od nie dawna ja jestem pacjentem pani doktor. Jest świetną lekarką , zawsze służy pomocą , cierpliwie tłumaczy przebieg choroby i sposób leczenia . Polecam .
Opinia dodana przez: Jacek Ciołkowski

lekarz Danuta Markowska

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Otwartego "Poradnia Rodzinna" w Dobrym Mieście
ulica Olsztyńska 3
11-040 Olsztyn

Bardzo szybko pacjeci moga byc zdiagnozowani przez Pania Doktor jako psychiczni. Bardzo nieprzyjemna atmosfera w trakcie wizyty, grobowa. Nic dziwnego, bez problemu mozna sie do tej Pani zapisac.

lekarz Joanna Fedoniuk

Centrum Medyczne LUX MED
Głowackiego 28
10-448 Olsztyn

Pani Doktor fachowo i życzliwie podeszła do moich pytań. Odpowiedziała na nie i postawiła trafną diagnozę dzięki kompleksowemu spojrzeniu na wszystkie czynniki: wiek, inne badania, dotychczasowe problemy zdrowotne. Wybrała rodzaj leku, który działa. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Lidia Chejna

lekarz Aldona Pawłowska

Skierniewicka 4
10-658 Olsztyn

Jednym słowem porażka! Ta Pani wciska lek za lekiem, nie ważne czy potrzebny czy nie, wysłała nas z receptą na 6! medykamentów kompletnie bezpodstawnie. Dziecko zupełnie zdrowe (tylko gorączkowało przez noc). Maraton wypisywania recept to chyba cel zawodowy tej Pani. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Milejski

Wilczyńskiego 6C/24
10-686 Olsztyn

Lekarz sympatyczny, zainteresowany indywidualnym zdrowiem pacjenta - kiedy ostatnio przyszłam po rutynowe wypisanie recept, doktor przejrzal moje „cv”, jedna z recept wypisal bez problemu, o drugi lek zapytal czy starczy jeszcze na pare dni i zlecil skierowanie na badania, zeby wiedziec, czy nie zmienic mi dawki, bo ostatnie wyniki byly sprzed kilku miesiecy, wiec w przeciwienstwie do innych opinii tutaj uwazam, ze jest osoba kompetentna zarowno jesli chodzi o wypisywanie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Majewski

Dziewanny 14
10-084 Olsztyn

STANOWCZO NIE POLECAM ! Nie jest to prawdziwy lekarz z powołania ! Lekarz jak wielu innych , którzy wiedzą tylko jak kasować pieniądze za wizytę ! NIE POLECAM ! SZKODA TYLKO PIENIĘDZY NA WIZYTY ! Żałuję wydanych pieniędzy ! ile by to było w zimie karmy dla ptaków za 300 zł !

lekarz Agnieszka Pawtel

Internista, Reumatolog

Gabinet
10-290 Olsztyn

Bardzo kompetentna i rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, życzliwe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Artur Artemiuk

10-561 Olsztyn

Nie wiem po co ten pan został lekarzem, chyba tylko dla pieniędzy. Nawet nie ukrywa wyrazu znudzenia na swojej twarzy ,wysłuchując narzekania pacjenta na dolegliwości. Przykro, że nie zdaje sobie sprawy ile krzywdy może zrobić pacjentom. A może wie.
Opinia dodana przez: Dana

lekarz Ewa Kuglarz

10-561 Olsztyn

Lekarz mało konkretny. Nie tłumaczy przyczyny choroby. Nie stawia dobrej diagnozy! Jednym słowem jest olewający!

lekarz Hanna Ankowska

Internista, Endokrynolog

Poradnie Specjalistyczne i Diagnostyka
Mikołaja Kopernika 30
10-513 Olsztyn

Tragedia. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Nic nie wyjaśnia pacjentowi, lekceważy sugestie innych lekarzy. Straciłam tylko czas. Zero empatii, nieprzystępna, nadęta. Zapomniała, że z moich podatków ma wynagrodzenie. Widzę, że nie jestem osamotniona w swojej opinii. Wstyd pani doktor !!!! i specjalnie piszę tytuły z małych liter.

lekarz Mirona Flisikowska-Wilczek

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Moja mama leczyła się u tej Pani i musiałam ją przepisać do innej przychodni. Mama traktowana była jak Gogolowska "martwa dusza", lekarka nie okazywała zainteresowania pacjentem, nie miała żadnego planu leczenia, a wręcz zaniedbała leczenia przez odkładanie zleceń na potrzebne przy chorobach mamy badania. Z pacjentami nie rozmawia, nie reaguje na pytania i prośby o konkretne informacje, nie mówiąc o skierowaniu na badania. Nie polecam. Przychodni przy ul. Pana Tadeusza ...