Lekarze Internista

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa
                                       lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Profesjonalizm w połączeniu z dużą empatią. Pani doktor odpowiadała cierpliwie nawet na najgłubsze pytania i wszytsko cierpliwie tłumaczyła. Widać troskę o pacjenta. Polceam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Leszek Pawłowski

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Agnieszka Łuczak

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Kaufhold

Pulmonolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Waldemar Kosiba

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

WITAM. DO DR.KOSIBY TRAFIŁAM PRZYPADKIEM GDYŻ BYŁ W MOJEJ PRZYCHODNI ,DODATKOWYM LEKARZEM .NA POCZĄTKU SCEPTYCZNIE NASTAWIONA ,BO NIE LUBIĘ ZMIENIAĆ LEKARZY .PO WIZYCIE SZYBKO JEDNAK ZMIENIŁAM ZDANIE.PAN DOKTOR MIŁY ,SYMPATYCZNY,DOSKONALE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY.UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA PACJENTA .BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA I MIMO TO ŻE BYŁAM JUZ POD OPIEKĄ SPECJALISTY PAN DOK.BYŁ DALEJ ZAINTERESOWANY POSTĘPAMI MOJEGO LECZENIA.NIESTETY PAN DOK.ODSZEDŁ Z MOJEJ PRZYCHODNI.FAKT ŻE BYŁO TO KILKA LAT TEMU,ALE OD TEGO ...

lek. med. Wojciech Zapaśnik

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !
Opinia dodana przez: Teresa Sz.
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Diabetolog
                                       lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Internista, Diabetolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

Internista, Nefrolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

lekarz Andrzej Łuczycki

Internista, Endokrynolog

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Internista
                                       dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Internista, Endokrynolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina
Pan doktor to nie tylko świetny lekarz, ale i wspaniały człowiek. Mam problem z tarczycą, dzięki nie mu nie musiałam biegać po przychodniach i lekarzach. Zajął się mną profesjonalnie i z ogromną życzliwością, na dodatek nie kryje jeśli np. terapia była w pewnym momencie dość uciążliwa. Dziękuję i polecam! Wdzięczna pacjentka
                                       dr n. med. Radosław Chądzyński

dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Halina Kwaśniak

Pulmonolog, Internista

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Byłem drugi raz z wizytą u Pani Doktor . Wnikliwa analizy płytki badań tomografem , spokojna rzeczowa rozmowa ,dokładne badanie .Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Adriana Wysocka

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo dobra lekarka. Kompleksowe podejście do oceny stanu zdrowia pacjenta (obszerny wywiad, wiele badań)
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

bardzo dobry lekarz,godny polecenia,bardzo dobrze opekuje się pacjentem.bardzo kompetentna,dużo czasu poświęca pacjentowi,tacy lekarze są posukiwani
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Teresa Styczyńska

Zakątek 1/21
02-495 Warszawa

Dr TERESA STYCZYŃSKA JEST MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM W MEDICOVER OD 3LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO.JASIONEK KRZYSZTOF
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF JASIONEK

lekarz Bartłomiej Korybalski

Internista, Gastrolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz