Lekarze Internista Szczecin

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Krystyna Jędrzejczak

Kardiolog, Internista

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

lekarz Krzysztof Niedzielin

71-455 Szczecin

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Internista, Kardiolog

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Maria Ilnicka-Mądry

szpital
Milczańska 47a
71-117 Szczecin

bardzo miła i uprzejma pani , bo to moja babcia

lekarz Wojciech Marlicz

al. Wojska Polskiego 231B
71-340 Szczecin

A ja dzisiaj (21.1.2023 r.) kilka słów o Synu prof. Krzysztofa Marlicza, nie żyjącego już od ponad 8 lat, który miał swój gabinet lekarski w największym wieżowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. Profesor Wojciech Marlicz dwukrotnie badał/przyjmował moją żonę (seniorkę Pesel 43) – w 2017 r. i w dniu wczorajszym, gdy była zabrana przez pogotowie na SOR przy ul. Unii Lubelskiej. Oba te kontakty z Profesorem Wojciechem będą zapamiętane z ...
Opinia dodana przez: cxi

lekarz Anna Milczanowska

Internista, Diabetolog

71-455 Szczecin

Wszystko O.K. jak w ocenie wszystkie pełne gwiazdeczki i nie są przesadzone!!! Znam Panią od prawie 30 lat...
Opinia dodana przez: Bogusław Szatanik

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Małgorzata Łukjanowicz

Internista, Reumatolog

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Lidia Kędzierska

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Marcin Milchert

Andyjska 10/1
71-497 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Empatyczny i cudownie cierpliwy człowiek. Jako pacjentka czuję, że mnie słucha i rozumie, że ma dla mnie czas i bardzo chce mi pomóc. Pod Jego opiekę trafiłam w szpitalu i uważam, że miałam ogromne szczęście. Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję za pomoc udzieloną mi w szpitalu, za dalsza opiekę ambulatoryjną, za cierpliwość i empatię!
Opinia dodana przez: Barbara Rachlak

lekarz Mariusz Pietrzak

Pińska 4
71-043 Szczecin

Wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz, ogromna wiedza, wymarzony kontakt z pacjentem i jego rodziną.

lekarz Joanna Nowak

71-455 Szczecin

dr Nowak powiem krótko świetny lekarz. Kompetentny, uprzejmy a co najważniejsze interesujący się swoim pacjentem. Wnikliwie bada i szuka przyczyny dolegliwości, nie żałuje na badania diagnostyczne typu Holter, usg serca czy podstawowe badania z krwi. Naprawdę z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług pani dr w Por. Kardiologicznej w SPWSZ !
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Kępka

Medycyna estetyczna, Internista

Gabinet medycyny estetycznej lek. med. Anna Kępka
ul. Lucjana Rydla 71
70-783 Szczecin

Pani doktor Anna Kępka "wyprowadziła" moją twarz po wizycie u niekompetentnej kosmetolożki, która użyła niewłaściwego produktu do mezoterapii makroiglowej. Leczenie było poważne antybiotykami i innymi lekami. Wyglądam normalnie, dziękuję.

dr n. med. Zbigniew Kowalewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Świetny facet!postawił mnie na nogi,w dosłownym znaczeniu. Bardzo miły,ale konkretny i zdecydowany. Polecam z czystym sercem!!! Lekarz ideał :)

dr n. med. Maria Listewnik

Jodłowa 21E/7
71-114 Szczecin

Więcej takich ludzi i fachowców anie nie tragedii.

lekarz Maria Chacińska

Lekarz rodzinny, Internista

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA" - Filia ul. 9 Maja
9 Maja 13
70-136 Szczecin

Wspaniała, wrażliwa, delikatna i miła, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu lekarka, traktująca pacjenta podmiotowo. Polecam z czystym sercem każdemu, potrzebującemu pomocy, rzetelnej lekarskiej wiedzy, zrozumienia.

dr Barbara Cybak

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Pani dr jest moim lekarzem od ponad 20 lat ,pomimo,że przeprowadziłam się z ul.łuczniczej na drugi koniec Szczecina nigdy bym nie zmieniła Pani dr.Jest to lekarz o b.otwartym sercu dla ludzi starszych średnich i młodych.Jest to lekarz jakiego ze świecą szukać,przyjazny,nie stwarza muru pomiędzy pacjentem a swoją osobą,wszystko wytłumaczy nie patrząc na zegarek czy to trwa za długo -tłumaczenie ,aż pacjent zrozumie,przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej,nigdy ...

lekarz Beata Dec-Idziaszek

NZOZ "LASER" Filia
Łucznicza 64/124
71-472 Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim miła dla pacjęta. Bardzo dobrze omawia przyczyny i sposoby leczenia. Żal, że Pani dr opuściła WOMP i swoich pacjentów. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jolanta