Lekarze Warszawa

Terapeuta, Psycholog

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Piotr Leśniewski

Ortopeda, USG stawów

Szpital Bielański
Warszawa

W dalszym ciągu lecze kolano u w/w lekarza , jestem bardzo zadowolona z jego działań:) jest b.młody ale w takim wieku posiada dużą wiedze-podziwiam:)) zna sie na rzeczy jednym słowem , polecam!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Masażysta
                                       mgr Iwona Janus

mgr Iwona Janus

Masażysta, Terapeuta

Peron 8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
ul. Graniczna 4 lok U6, 00-130 Warszawa
Warszawa

Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji. Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Aleksandra Kucharczyk

Alergolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Naprawdę świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, gorąco polecam panią doktor (choć namawianie innych pacjentów wydaje się nie w moim interesie ;).

dr Maciej Jochemczyk

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Zawsze miałam problem z oczami, od dziecka. Lekarze dawali mi różne diagnozy, że to może jaskra, zaćma, ale doktor tak mnie pokierował i zrobił takie badania, że znalazł diagnozę idealną wręcz i przde wszystkim wdrożył higienę oka. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog

Hadmedica
Płochocińska 111
03-044 Warszawa

Wizyta z polecenia rodziców. Miałe problem z zawrotami głowy. Przeszedłem wiele gabinetów, lekarzy, doktorów i profesorów a w głowie jak mi się kręciło tak kręciło. I wizyta u doktora Szamborskiego. Wizyta komercyjna, tłum pacjentów przed gabinetem. Doktor sympatyczny, miły. Krótka rozmowa, konkretne pytania, nie lub jak mówi się nie na temat. badanie lekarskie, zajrzał tu i tam. Zapytał czy jestem ktoś jest ze mną, ponieważ wykonał mi magiczne wyginanie moją ...
Opinia dodana przez: ARTUR
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Beata Krzyżyńska

mgr Beata Krzyżyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Wojciecha Górskiego 1/36
Warszawa

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Luiza Kasprzak-Żarnecka

Laryngolog

Szkoła Podstawowa
ul. Kochanowskiego 8
Warszawa

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu, stara się pomóc, wypytuje szczegółowo i tak samo szczegółowo udziela odpowiedzi. Zdecydowanie polecam tę Panią doktor!

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Centrum Psychoterapii
ul. Dolna 42
01-613 Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Marek Kilijańczyk

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36
02-532 Warszawa

Doktora to ja uwielbiam. Od momentu gdy stwierdzil ze będzie problem z zajściem w ciąże poprowadził mnie za rękę aż do samego rozwiązania. Walczyliśmy razem z moim organizmem ale wygraliśmy walkę i teraz mam śliczna córeczkę. Wszystkim bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Miła

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Neurocentrum
Żeromskiego 1 lok. 39
01-887 Warszawa

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Robak

lek. dent. Ewa Robak

ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2
03-131 Warszawa

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Ewa Ślizień-Kuczapska

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

ProFamilia
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.
Opinia dodana przez: Basia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina

lekarz Robert Jopowicz

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Super specjalista zaangażowany i pracowity, wykonał operację kolana po bardzo obszernym uszkodzeniu. Podjął się trudnej operacji i dzięki niemu dochodzę do zdrowia. Bardzo dobry lekarz i człowiek, polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Psychiatra

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118
00-137 Warszawa

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania

lekarz Witold Lubiatowski

Ortopeda, Traumatolog

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Paweł Kotarski

lekarz Paweł Kotarski

Internista, Gastrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Wyrażam najwyższe uznanie dla Pana Doktora Pawła Kotarskiego za sprawność i umiejętność wykonywania zabiegów gastro i kolonoskopii. Tego typu zabiegi miałem przeprowadzane kilkakrotnie, ale właśnie wykonane przez Pana Doktora zasługują na najwyższą ocenę i serdeczne słowa podziękowania. Polecam wszystkim, którzy mają konieczność wykonania tego typu zabiegów właśnie Pana Doktora Pawła Kotarskiego.
Opinia dodana przez: Roman

lek. med. Katarzyna Bednarek

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta, pełne poświącenia prowadzenie całej mojej ciąży aż do szczęśliwych urodzin córeczki. Polecam Anna W.