Lekarze Warszawa

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

Internista, Kardiolog

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Żebrowska

lekarz Anna Żebrowska

Psychiatra

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Pani Doktor Anna Żebrowska w trudnym dla mnie momencie życia odegrała bardzo ważną rolę. Dzięki Jej profesjonalnemu, serdecznemu i "ludzkiemu" podejściu oswoiłam depresję. Przez wiele lat cierpiałam na powracające stany obniżonego nastroju, smutek i brak sensu życia. Dopiero Pani dok. Anna Żebrowska rozpoznała chorobę, otoczyła mnie swoją troską i zdecydowanym działaniem. Włączyła leki, ale co ważniejsze przekonała, że nie mam się czego wstydzić. Odpowiadała na moje mail'e, poświęcała swój czas, ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Genetyk kliniczny
                                       dr n. med. Krystyna Spodar

dr n. med. Krystyna Spodar

Genetyk kliniczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOMED
Ponczowa 12
02-971 Warszawa

Dr Krystyna Spodar konsultowała mnie w Poradni Genetycznej warszawskiego Centrum Onkologii. Jest to specjalistka najwyższej klasy z doskonałym, wybitnie podmiotowym podejściem do pacjenta. Olbrzymia wiedza medyczna, wielki takt w kontakcie z chorym i zindywidualizowane spojrzenie na mój chyba niełatwy przypadek, a także (właściwie pojęta) skromność sprawiły, że już w pierwszych minutach rozmowy obdarzyłam dr Spodar pełnym zaufaniem. Kolejne rozmowy potwierdziły trafność tej intuicji.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Scheibe

mgr Katarzyna Scheibe

Psycholog, Psychoterapeuta

PrimoPsyche
ul. Nabielaka 15 lok. 1a
00-743 Warszawa

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem, ciepłym pełnym empatii specjalistą. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu córka odzyskała wiarę w siebie, uporała się z demonami przeszłości i nareszcie widziałam jak po spotkaniach z panią Kasią wraca do domu odmieniona, radosna i pełna sił. Spotkania prowadzone były w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia przynosiły szybkie efekty. Pani Kasia była zawsze ukierunkowana dokładnie na osobę z którą rozmawia. Silne uczucie zrozumienia i empatii ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Terapeuta, Psycholog

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Kramarz

Internista, Kardiolog

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Takich lekarzy jak pani prof. Elżbieta Kramarz należy szukać. Pełna wiedza i kompetencja, a przede wszystkim chęć służenia pacjentowi, podparta uczynnością i pomocą. Dobrze ustawia proces leczenia i kieruje tym procesem. To jest lekarz, który służy, leczy i pomaga. Dziękuje. Jestem dumny, że jestem leczony przez Panią.
Opinia dodana przez: Wojciech

mgr Agnieszka Wołowicz

Pielęgniarka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Duża wiedza ,doświadczenie i kultura osobista. Empatia do pacjenta. Zarówno pacjent jak i osobą towarzyszącą mu wyjdą z gabinetu zawsze zadowolone.Polecam!

Małgorzata Zabierzowska

Technik analityki medycznej

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Bardzo miła Pani, rozwiała moje wątpliwości i doradziła co mam dalej zrobić. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.

lekarz Justyna Sobocka

Alergolog dziecięcy

Strefa Pacjenta
Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa

Ponieważ nie było wolnych terminów do alergologa, do którego córka chodziła, zapisałam ją do tej Pani doktor. Polecam gorąco. Pani doktor podchodzi spokojnie i rzeczowo do problemu. Potrafi wyciszyć emocje i wyjaśnienia daje jasne i czytelne. Moja córka powiedziała mi po wizycie, że chciałaby zmienić lekarza właśnie na tę Panią doktor. A zatem jeżeli ktoś nie chce się stresować wizytą, chce uzyskać dokładne dane na temat leków itp. zapraszam, do ...

dr Robert Gąsior

Internista, Pediatra

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Prawdziwy lekarz, zainteresował się ogólnym obrazem stanu zdrowia, historią medyczną, zlecił dodatkowe badania i dopiero postawił diagnozę, niespotykane w dzisiejszych czasach....

lekarz Sylwia Górecka

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego w swoim życiu spotkałam, Pani doktor jest dociekliwa, wnikliwa, ma wspaniałe podejście do pacjenta , byłby z niej świetny psycholog i podejmuje bardzo trafne decyzje, bardzo polecam mimo dużych do niej kolejek
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.

lekarz Jacek Naumiuk

Radiolog

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13
02-786 Warszawa

Najlepszy radiolog jakiego spotkałam.Nie bał się podważyć opinii jednego znanego profesora ,no i miał rację. Zawdzięczam mu duuuuzo spokoju ,zdrowie i przefajną atmosferę badania. Do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach. M
Opinia dodana przez: Marta

dr Dorota Stempień

Radiolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

POLECAM PANIĄ DOKTOR. Fachowy, z dużym doświadczeniem lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta!
Opinia dodana przez: JS