Lekarze Warszawa

lekarz Ziemowit Rakowski

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Pan Doktor Ziemowit Rakowski jest najlepszym anestezjologiem. Jest super specjalistą, profesjonalistą, miły i przede wszystkim zna się na swojej dziedzinie, jest odpowiedzialnym lekarzem godnym zaufania polecam Pana Doktora w 1000 %. Pan Doktor Ziemowit był przy mojej operacji w Klinice Ambroziak. Panie Doktorze bardzo dziękuję za wszystko. Karina ☺
Opinia dodana przez: Karina

lek. med. Justyna Milewska

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Super lekarz, polecam. Podczas wizyt w Izbie Przyjęć (podejrzenie odnoszących się kolorowych ) lekarz dokladnie mnie zadała. Zrobila dodatkowe badania. I uspokoił.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Teresa Styczyńska

Zakątek 1/21
02-495 Warszawa

Dr TERESA STYCZYŃSKA JEST MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM W MEDICOVER OD 3LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO.JASIONEK KRZYSZTOF
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF JASIONEK
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Emilia Włodarczyk

lek. dent. Emilia Włodarczyk

SMILE Stomatologia Emilia Włodarczyk
Tylżycka 11/113
01-656 Warszawa

Mój lekarz od pierwszej wizyty. Mam wyleczoną szczękę dzięki właśnie Pani Doktor wraz z ekipą.Wizyty są przyjemne, relaksacyjne, aż nie chce się wychodzić. Mimo zmian miejsca zamieszkania zawsze wracam i Państwu też polecam taką metodę. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Wewelsas

dr n. med. Szymon Pietrzak

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Ufam typowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marta Krzyszczuk

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Wspaniala Pani Doktor!! Polecam 100%! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, w gabinecie możliwość wykonania USG.
Opinia dodana przez: Vanda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Optometrysta
                                       mgr Oskar Krawczyk

mgr Oskar Krawczyk

Optometrysta

Medicover Optyk Grochowska
Grochowska 306/308
03-840 Warszawa

Zdecydowanie polecam, dokładnie przeprowadzone badanie, bardzo sprawnie i uprzejmie, miła atomosfera. Kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Krzysztof Tosiak

Dermatolog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Konkretny, sympatyczny i szanujący pacjenta lekarz. Właściwie dobrane leczenie, świetny specjalista. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Ilona Kostro

lekarz Ilona Kostro

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       dr Dariusz Kraśniewski

dr Dariusz Kraśniewski

Urolog

Geodetów 8/41
02-396 Warszawa

Kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Wszystko wytlumaczy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkim gorąco polecam. Zenon Nóżyński.
Opinia dodana przez: ZENON
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista dziecięcy
                                       dr n. med. Jadwiga Juszko

dr n. med. Jadwiga Juszko

Okulista dziecięcy

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog
                                       dr Agnieszka Chmielewska

dr Agnieszka Chmielewska

Wenerolog, Dermatolog

Warszawa

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już przyniosły mi ulgę. Spodziewam się, że po wykonaniu badań dostanę skuteczną terapię. Jestem zadowolona, że trafiłam do dr Chmielewskiej i pewna jestem, że poradzi ona sobie z moimi problemami. Bardzo ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1
01-355 Warszawa

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda
                                       mgr Magdalena Wojciechowska

mgr Magdalena Wojciechowska

Logopeda

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Reumatolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Falkowski

lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Anestezjolog
                                       dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Anestezjolog

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa
81-366 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB