Lekarze Warszawa

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Super lekarz. Trafiliśmy z przypadkiem nagłym na SOR. Pomimo ogromnego płaczu dzieci dookoła i chaosu, jaki panuje na SOR Pan doktor był bardzo cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Nie pomijał syna i do niego także kierował wyjaśnienia co robi. Warunki pracy były naprawdę trudne i jestem godna podziwu że udawało mu się wnieść tyle spokoju w wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Żolińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo wartościowa wizyta. Otrzymałem klarowne informacje o swoim stanie zdrowia i wskazówki jak postępować. Wizyta przyjemna i merytoryczna.
Opinia dodana przez: Boguś J.

dr hab. n. med. Tomasz Mandat

Neurochirurg

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Profesor Mandat to niezwykła postać. Pracuje dużo bo musi, bo to Jego misja. Gdyby mógł to wyleczyłby wszystkich. Kultura, empatia, jak już kogoś zoperuje opiekuje się nim na zawsze. Irena C.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Stec

lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225
01-829 Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog

VeritaMed
Długa 27
08-110 Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1
02-784 Warszawa

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Wiaczesław Bramski

lekarz Wiaczesław Bramski

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Doktor prowadził moje trzy ciąże. Ceniłam go za wiedzę, fachowość i ludzkie oblicze. Był zawsze uprzejmy w obyciu, delikatnie przeprowadzał badania, zawsze odpowiadał rzeczowo na pytania.
Opinia dodana przez: Ela
                                       lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurochirurg
                                       lek. med. Rafał Taczanowski

lek. med. Rafał Taczanowski

Neurochirurg

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa

Pierwszy raz byłem z wizytą u neurochirurga , z bardzo poważnym rozpoznaniem naczyniaków w móżdżku . Przez 3 lata byłem straszony przez neurologów o powadze schorzenia, wysłuchałem wiele katastroficznych dla mnie diagnoz i konsekwencji . Mając wykonane dwa rezonanse mózgu z kontrastem. Wszyscy lekarze u których byłem nie rozpoznali się i stawiali nietrafne diagnozy oraz przewidywania do dalszych mych losów związanych z mym rozpoznaje chorobowym. Przeżyłem przez ten okres ,wiele ...
Opinia dodana przez: Józef
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...
Opinia dodana przez: Kamila
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dietetyk
                                        Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3
02-707 Warszawa

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
                                       lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

Medical Center NZOZ
02-793 Warszawa

Profesjonalizm w połączeniu z dużą empatią. Pani doktor odpowiadała cierpliwie nawet na najgłubsze pytania i wszytsko cierpliwie tłumaczyła. Widać troskę o pacjenta. Polceam!
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoanalityk
                                       mgr Aleksandra Miszkurka

mgr Aleksandra Miszkurka

Psychoanalityk, Psycholog

Aleksandra Miszkurka Studio
ul. Ficowskiego 6
Warszawa

Pani Aleksandra jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą. Nie czułam obaw by o czymkolwiek jej opowiedzieć. Bardzo "życiowo" pomocne spotkania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

lekarz Leszek Pawłowski

Internista, Kardiolog

Żelazna 40/32
00-832 Warszawa

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Agnieszka Łuczak

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Kaufhold

Pulmonolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Bożena Kociszewska-Najman

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci przez Panią doktor.Zawsze stawia trafne diagnozy ,jest kompetentna ,spokojna i miła.Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w pracy.
Opinia dodana przez: anonim