Lekarze Warszawa

lek. dent. Michał Jasiński

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.
ul. Krochmalna 2/727
00-864 Warszawa

Bardzo profesjonalny stomatolog. Wizyta przebiegła bezboleśnie i została wytłumaczona bardzo szczegółowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Manjari Goyal-Stec

Dermatolog

Obrońców Tobruku 18 D/U3
01-494 Warszawa

Pani doktor na wizycie była bardzo wspierająca, wyjaśniła rzeczowo wszystkie elementy leczenia, wykazywała zrozumienie i chęć pomocy. Poczułam się bardzo zaopiekowana z moim problemem oraz przede wszystkim poczułam duży profesjonalizm. Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Laryngolog, Otolaryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
00-020 Warszawa

Swietna komunikacja, rzeczowe tlumaczenie i wyjasnienie schorzenia bardzo dobre podejscie do pacjenta Kompleksowy harmonogram leczenia .
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Warszawa

Z synem zgłosiłam się do logospec zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych, którzy uczęszczali z dzieckiem na zajęcia neurologopedyczne u Pani Ani. Spotkania zaczęliśmy od szczegółowej diagnozy neurologopedycznej , po której otrzymaliśmy pisemną opinię i rozpisany plan terapii. Pani Ania wszystko z nami omówiła i poza rozpoczętą terapią neurologopedyczną, wykonała diagnozę metody słuchowej Johansena, bo syn mówił niewyraźnie przez to, że gorzej słyszał w dzieciństwie przez powiększony migdał i płyn w uszach. ...
Opinia dodana przez: Malwina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Tomasz Waliński

SANA CLINIC
ul. Jana III Sobieskiego 110/1AV
00-764 Warszawa

Świetny lekarz, bardzo fachowy i przyjazny. Przeprowadził moją mamę przez proces leczenia z ogromnym optymizmem, dzięki czemu mimo trudnej operacji mama dość sprawnie dochodzi do siebie i jest zachwycona fachowością i podejściem doktora Walińskiego.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10
04-761 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortodonta
                                       lek. stom. Dorota Świątek

lek. stom. Dorota Świątek

Ortodonta

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                       dr n. med. Michał Sobstyl

dr n. med. Michał Sobstyl

Neurolog, Neurochirurg

Fimedica
ul. Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa

Pan doktor w moim przypadku wykonał pięć operacji.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia.Doktor Sobstyl jest bardzo empatycznym i i skrupulatnym specjalistą.Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i kompetencji Pana doktora.Panie docencie ,dziękuję .Miałam dużo szczęścia ,że do Pana trafiłam.
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Bardzo mila, sympatyczna, rozumiala i ma swietne poczucie humoru. Terapia zrobila swoje. Jestem inna osoba teraz. Zakochalem sie w zyciu. Nie da sie nic zlego powiedziec. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Tomek Kurzalewski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Internista, Nefrolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psycholog

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Beata Krzyżyńska

mgr Beata Krzyżyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Wojciecha Górskiego 1/36
Warszawa

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Dorota Grądzka

Psychiatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Wspaniały lekarz, z dużą wiedzą i niesamowitą empatią. Do pani doktór trafiłam "na życiowym zakręcie"; kiedy miałam olbrzymie problemy ze snem, koncentracją, z jakąkolwiek radością życia. I bardzo dziękuję pani doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Witold Kawczyński

Internista, Kardiolog

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Wspaniały lekarz kardiolog! On pierwszy rozpoznał moją chorobę i skierował mnie na operację. Dziękuję Ci Witulku i Pozdrawiam, Leonard.

lekarz Zygmunt Mikołajczyk

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A
00-415 Warszawa

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna