Lekarze Warszawa

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog kliniczny
                                       mgr Katarzyna  Regent - Nguyen

mgr Katarzyna Regent - Nguyen

Psycholog kliniczny

Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka
Wiejska 20/136, V piętro
Warszawa

Najlepsza w Warszawie, już tyle razy próbowałam ale po raz pierwszy ktoś ewidentnie rozumie doskonale co mówię, pomaga szukać rozwiązań, chce pomóc
Opinia dodana przez: Dorota
                                       mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Dariusz
                                       mgr Anna Bus

mgr Anna Bus

Psycholog

Gabinet Psychoterapii
Cynamonowa 19/337
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań coachingowych z p. Anną. Potrafi fachowo sprawić, że dochodzi się do wniosków, które nie były wcześniej wyraźne czy nawet dostępne. Polecam każdemu, kto chce lepiej wykorzystać i uporządkować posiadane zasoby.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Kaja Strojnowska

lekarz Kaja Strojnowska

Psychiatra dziecięcy

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Polecam, kompetentna i miła, poświęca czas i uwagę. Wyłożyła nam kawę na ławę i pokierowała za rączkę co dalej mamy ze sopbą robić.
Opinia dodana przez: Marek
                                       mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

Psycholog, Psychoterapeuta

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Radosław Chądzyński

dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Mirka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       dr Dariusz Kraśniewski

dr Dariusz Kraśniewski

Urolog

Geodetów 8/41
02-396 Warszawa

Kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Wszystko wytlumaczy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkim gorąco polecam. Zenon Nóżyński.
Opinia dodana przez: ZENON

lek. med. Maria Osikowska-Loksztejn

Endokrynolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor, która objęła opieką moją córkę z niedoczynnością tarczycy. Jako jedyny lekarz była wnikliwa i patrzyła na córkę całościowo, zlecała potrzebne badania, interpretowała w szerszym kontekście. Jej wnikliwość i zaangażowanie i podjęcie leczenia pozwoliły dziecku lepiej się czuć i funkcjonować. Zareagowała kiedy inni lekarze bagatelizowali dolegliwości dziecka. Córka bardzo lubi wizyty u Pani Doktor, ponieważ jest ciepła i spokojna, wszystko dokladnie ale zrozumiale tłumaczy. We mnie ...

lek. med. Piotr Skrzypczyk

Pediatra, Nefrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

Bartosz Czapski

Neurochirurg

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Super doktor dr Bartosz Czapski. Cztery lata szukałem lekarza, który by mi pomógł - i znalazłem. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opinia dodana przez: Krzysztof 76
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Benita Włodarczyk

lekarz Benita Włodarczyk

Psychiatra

Berensona 159S
03-287 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor! Kompetentna, przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem, cierpliwie i z wielką uwagą wysłuchuje, dopytuje o szczegóły. Dokladnie wszystko tłumaczy. Nie spotkałam się jeszcze z takim ogromnym zaangażowaniem ze strony innych lekarzy. Czuję się niesamowicie zaopiekowana przez Panią Dr. Polecam z całego serca bo tylko ona potrafiła mi pomóc i postawiła mnie na nogi. Wizyty przebiegają w świetnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Witold Dudziński

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       lek. med. Andrzej Sumiński

lek. med. Andrzej Sumiński

Kardiolog

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Wspaniały lekarz z powołania. Byłam leczona przez niego przez kilka lat. Leczony był również mój mąż. Zanim postawił dokładną diagnozę przeprowadził dokładny wywiad z pacjentem także o członkach rodziny. Zlecał badania niezbędne do przeprowadznia celem postawienia trafnej diagnozy. Przy tym jest bardzo miły i sama rozmowa z nim stawia człowieka na nogi. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

bardzo dobry lekarz,godny polecenia,bardzo dobrze opekuje się pacjentem.bardzo kompetentna,dużo czasu poświęca pacjentowi,tacy lekarze są posukiwani
Opinia dodana przez: piotr

lek. med. Liudvika Matviayuk

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Lekarz bardzo kompetentny, z dużą praktyką, bardzo życzliwy. Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, po starannym badaniu USG, dokładnym wywiadzie, Wszystko dla mnie skończyło się szczęśliwie, udaną operacją. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak empatycznego lekarza, który razem z obcą mu pacjentką cieszy się z jej wyleczenia.
Opinia dodana przez: Ewa