Lekarze Warszawa

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A
01-211 Warszawa

Od wielu lat borykałam się z problemem wypadania włosów ze względu na autoimmunologiczną chorobę tarczycy. Stosowałam różne preparaty, leki, suplementy diety. Korzystałam z wielu specjalistów, wydałam też dużo pieniędzy na zabiegi lecznicze, mezoterapie, ale nie widziałam większych efektów, co więcej moich włosów stale ubywało. Dopiero Pani doktor po zbadaniu mnie dokładnie podała, jakie są przyczyny złego stanu moich włosów. Dowiedziałam się, że obok chorej tarczycy mam również problemy ze skórą ...
Opinia dodana przez: Małgorzata M.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

Dermatolog, Medycyna estetyczna

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44
00-672 Warszawa

Gorąco polecam dr Bueno jako najlepsza specjalistkę od powiększania ust w Poznaniu, powtarzam ten zabieg już od kilku lat, robiłam go wcześniej u wszystkich "renomowanych" lekarzy medycyny estetycznej w Poznaniu i tylko u niej mam efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam tylko dr Bueno nie bierze pieniędzy za konsultacje przed zabiegiem czyli za trzaśnięcie drzwiami, nie naciąga pacjenta na najdroższe preparaty tylko szczerze doradza. Pani doktor bardzo dziękuje i pozdrawiam Kamila ...
Opinia dodana przez: Kamila
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

Lekarz rodzinny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Bardzo mądra i kompetentna . Zawsze wysłucha , szuka rozwiązań, doradza . Przejmuje się swoimi pacjentami bardzo profesjonalna .
Opinia dodana przez: Dorota
                                       mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Magdalena Birecka

Nefrolog, Internista

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

lekarz Paweł Uchański

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek

lekarz Joanna Długosińska

Endokrynolog

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.
Opinia dodana przez: Agata
                                       lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Internista, Hematolog

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze. JW
Opinia dodana przez: joannaw
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława
                                       mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!
                                       lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

dr n. med. Paweł Sokołowicz

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       lekarz Katarzyna Kalin

lekarz Katarzyna Kalin

Kardiolog

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Wspaniała osoba. Jeśli szukasz bardzo dobrego kardiologa, to właśnie znalazłeś ! Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Zbigniew
                                       lekarz Andrzej Zieliński

lekarz Andrzej Zieliński

Medical Center NZOZ
02-793 Warszawa

Mówiąc krótko więcej takich ludzi, byłem pod opieką Pana doktora,potwierdzam opinie które są wyżej
Opinia dodana przez: Irek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5
02-781 Warszawa

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia

dr n. med. Paulina Zielińska

Otolaryngolog

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Pani doktor wykonywała u mnie zabieg konchoplastyki. Na konsultacji przed zabiegiem wyjaśniła wszystko dokładnie, także co robić po zabiegu. Sam zabieg bez problemu, efekt super. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa
                                       dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Katarzyna Głogowska

Dermatolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest niezwykle sympatyczną osobą. Dużo czasu poświęciła na tłumaczenie stosowania przepisanych preparatów, nie odczuwałam żadnego pośpiechu podczas wizyty, z cierpliwością i rzetelnością opowiadała krok po kroku co i jak należy stosować (kilkakrotnie). Każdemu polecam wizyty dermatologiczne u Pani doktor - posiada ogromną wiedzę i ma holistyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta
                                       dr n. med. Jacek Walewski

dr n. med. Jacek Walewski

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świat byłby inny jak byli by tacy lekarzem jak doktor Jacek Walewski. Jestem pacjentem doktora od 10 lat, jedny problem to dostępność wizyt ( nie dziwi mnie to ) Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej