Lekarze Poznań

lekarz Maciej Jenek

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

dr n. med. Dawid Kędzia

Otolaryngolog

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Gorąco polecam fachową opiekę medyczną, którą oferuje Pan doktor Dawid Kędzia. Bardzo sumienny, empatyczny i skrupulatny lekarz. Dokładnie mnie przebadał i tłumaczył wszystkie aspekty dotyczące leczenia. Wiem, że jeżeli będzie taka potrzeba to będę ponownie korzystać z pomocy Pana doktora Kędzia.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Eliza Osuch

Dens
Gwarna 13
Poznań

Bardzo bardzo dobre podejście do dzieci, spokojna, wyciszajaca wręcz, dziecko nawet się nie zorientowalo Kiedy podała znieczulenie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Krawczuk

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Izabela Lipska

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Neurolog dr Lipska-Michalak-wspaniała lekarka. Ogromna wiedza, kultura, podejmowanie trafnych decyzji. Pochyla się nad każdym pacjentem z wielkim zaangażowaniem, empatią i spokojem.Bardzo polecem panią doktor!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Daniel Lubiński

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

To była moja pierwsza wizyta. Od bardzo dawna nie spotkałam takiego lekarza. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Ogromna wiedza. Wywiad przeprowadzony szczegółowo. Czas poświęcony tyle ile choroba wymaga. I co najlepsze stosuje nowoczesne metody a nie jak dużo neurologów faszerują tabletkami , gdzie człowiek nie wie jak się nazywa. Jak ktoś ma potworne bóle głowy różnego pochodzenia to polecam doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Pogłodziński

Psychiatra

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Wspaniały i wybitny lekarz. Który ma powołanie do pomagania pacjentom. Wysłucha i doradzi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Można zaufać w 100 %
Opinia dodana przez: Monika D

dr n. med. Antoni Jędrusek

Internista, Kardiolog

Głogowska 133
60-244 Poznań

Najlepszy z lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Rzeczowy i konkretny, a przy tym nie pozbawiony poczucia humoru.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Grażyna Milewska

Psychiatra, Internista

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Natalia Smolińska

Neurolog

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwa, miła i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Zna się na tym co robi, dokładnie wypytuje o wszystko i tłumaczy sposób leczenia. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Rafał Jakubczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Aleksandra Kołczewska

Reumatolog

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu. Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo. Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.
Opinia dodana przez: Lidka

dr Andrzej Święcicki

Lekarz rodzinny, Pediatra

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

lekarz Mariusz Kasprzyk

Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie
ulica Szpitalna 45
62-500 Poznań

Z całego serca dziękuję Panu Docentowi Mariuszowi Kasprzykowi za wspaniałą opiekę od momentu diagnozy, przez cierpliwe i życzliwe zaznajomienie mnie z istotą mojej choroby i sposobem operacji, a nade wszystko za profesjonalny, pomyślny i szczęśliwy przebieg operacji oraz dalszą opiekę. Życzę pacjentom torakochirurgicznym aby znaleźli się pod opieką Pana Docenta Kasprzyka w drodze po odzyskanie zdrowia i sił. Janina Krzyczyńska - pacjentka
Opinia dodana przez: Janina Krzyczyńska

lek. dent. Andrzej Śmigielski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jeżdżę specjalnie z innej miejscowości od lat i moje zdanie nie jest ani trochę gorsze niż na początku. Co tu więcej pisać trzeba po prostu skorzystać z wizyty i się samemu przekonać. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka Łoza

lekarz Olgierd Pietkiewicz

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miły, kompetentny lekarz, fajne podejście do dzieci i nie tylko. W 100 % polecam Pana doktora. Szkoda ,że mało jest takich lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Marta Schiller

Stomatologia - BAMBERSKI DWÓR
Św. Wawrzyńca 1A/17
60-539 Poznań

Witam. Z dr Martą znamy się od wielu lat. I od wielu lat leczy moje zęby.Dzięki niej mam dzisiaj zdrowe zęby i to własne ( choć w innych gabinetach stomatologicznych bywało różnie ). Wychodząc z gabinetu nawet po kanałowym leczeniu nie jestem zestresowana, a wręcz przeciwnie czuję błogi spokój. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oswoiła ze stomatologiem nawet moją córcię, co nie było łatwe. W innym gabinecie moje dziecko pogryzło ...
Opinia dodana przez: Beti

lek. dent. Iwona Łatyszewska

Przychodnia Stomatologiczno Medyczna
PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 70A
60-139 Poznań

Serdecznie polecam. Pani Doktor jest niezwykle delikatna i dokładna. Po wielu latach strachu przed dentystą w końcu znalazłam lekarza któremu mogę zaufać a na wizyty wracam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Grażyna Skuza

Psychoterapeuta

Polski Instytut Ericksonowski
Mostowa 11
61-001 Poznań

naprawdę świetna osoba i specjalista.zawsze czułam od Pani Grażyny troskę, zaangażowanie. Odważnie i uważnie przeszła ze mną przez otchłań abym mogła pożegnać się z tym co straciłam i zacząć od nowa... Na pewno nie jest typem "gadającej głowy" i nie boi się emocji dzięki czemu i ja je oswoiłam i przyjęłam z nowym nastawieniem. Dziękuję...