Lekarze Kardiochirurg

dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Rok temu w maju 2022 roku w Aninie Pani doktor wymieniła mnie zastawkę aortalną i wszczepiła 2 by-pasy. Po tej operacji dała mi nowe życie, Czuję się wspaniale i wróciłem dzięki niej do normalności, chociaż po operacji było ciężko.Jej rączki zostawiły mało widoczne blizny na nodze i mostku.Dziękuję Pani doktor!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ryszard N

dr hab. n. med. Janusz Stążka

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Lekarz z powołania o wysokiej kulturze osobistej. Z szacunkiem zwraca się do pacjenta. Do tego uczciwy. Przywraca wiarę w dobro...

lekarz Piotr Pasek

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Szymon Kocańda

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Nie byłam osobiście pacjentka dr Kocańdy, ale w 2015, doktor uratował moja mamę i mimo, że nie ma jej już z nami (z przyczyn innych niż kardiologiczne) to jestem wdzięczna za czas który został nam podarowany przez doktora. Kieruje podziękowania i ciepłe myśli za to co doktor zrobił dla naszej rodziny.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Duraj

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Chirurg ogólny, Transplantolog

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie potrafię wyrazić jak wdzięczny jestem panu profesorowi Kuśmierczykowi. Profesor operował mi zastawkę aortalną i tętniaka aorty. Zrobił to małym cięciem, a w trakcie operacji zdecydował, że zastawkę naprawi a nie wymieni. Jestem 4 miesiące po operacji, normalnie funkcjonuje i uprawiam sport. Inny z profesorów kardiologi na moje pytanie o profesora. Odpowiedział krótko „… złote ręce …”
Opinia dodana przez: Robert Czajkowski

prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wielki szacunek mamy do profesora Molla, ktory zoperował naszego synka w 15 dobie zycia , bardzo dziekujemy za bardzo dobrze wykonaną operację, dzięki ktorej nasz synek żyje. Niestety nie moge powiedzieć, że lekarze kardiolodzy z tego Instytutu są kompetentni, jak można być lekarzem prowadzącym i wachać się czy dziecko ma dwie komory serca czy jedną, to dwa tygodnie temu pani doktor stwierdziła, że nasze maleństwo może bedzie miało dwie komory, ...
Bardzo dziękuje za uratowanie życia profesorowi Markowi Deji i jego zespołowi. Po wielu komplikacjach podczas operacji pan profesor był zemną co dzień. Jego opiekuńczość, uprzejmość, poświęcony czas i walka o moje życie podczas operacji, komunikatywność z rodzinom o stanie mojego zdrowia prawdziwy profesjonalista. Brakuje słów by wyrazić swoją wdzięczność. Jeden z najlepszych kardiochirurgów. Panie prof. dr hab. n. med. Marku Deja jeszcze raz dziękuje za drugą szanse w życiu. Życzę ...
Opinia dodana przez: MARIUSZ
Do Pana Profesora ściągnęła mnie potrzeba konsultacji wyników badań i weryfikacji metody leczenia. Od wejścia do gabinetu czuje się, że Pan Profesor jest ciepłym, serdecznym i otwartym Człowiekiem. W sposób przystepny, rzeczowy i wyczerpujący

lekarz Nikodem Stożyński

szpital wojewódzki nr 2 w rzeszowie
Rzeszów

To kardiochirurg bardzo kompetentny, skupiony na swojej pracy, podejmujący szybko właściwe decyzje. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Bogusław Ryfiński

ul. Wrzosowa 4
44-144 Żernica

Zabrze, rok 1992. Październik. Dzięki Panu, mój tato cieszył się życiem przez kolejnych 28 lat . By passy w Pana rękach zdziałały cuda niczym skrzydła u Anioła. Dziękuję całemu zespołowi historycznych ,, Bogów,, prof.:Relidze*, Zembali*, Bochenkowi i Panu dr R. Cichoniowi.
Opinia dodana przez: Anet

dr hab. n. med. Piotr Nawielski

Kardiochirurg, Kardiolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.
Wyjątkowy lekarz i człowiek.Polecam każdemu w potrzebie.W każdej sytuacji stara się profesjonalnie i życzliwie pochylić nad pacjentem. Wysoka skuteczność działania.
Opinia dodana przez: Pacjent
Dołączam, od 26 stycznia do grona ludzi, którym profesor przywraca wiarę, że w Polsce są wspaniali, empatyczni lekarze, walczący o pacjenta nawet gdy medycyna nie ma logicznego wytłumaczenia. Za udaną, skomplikowaną operację taty, serdecznie dziękuję.

lek. med. Jarosław Kołakowski

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

23.03 .2021r. otrzymałem z rąk Pana dr. Jarosława Kołakowskiego drugie nowe życie . Szanowny Panie DOKTORZE składam Panu serdeczne podziękowania, że dzięki pańskiej ogromnej wiedzy, pracy oraz empatii i bezpośredniemu wielkiemu wsparciu i dodaniu otuchy przed operacją - dziś mogę cieszyć się kolejną wiosną . Tętniak aorty wstępującej śr. 50 do 70 mm (o którym dowiedziałem się przypadkowo przy innych badaniach ) był dla mnie wyrokiem . Dziś dzięki PANU ...
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF MATUSZAK

dr hab. n. med. Stanisław Woś

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

W roku 2005 pan profesor uratował mi życie podczas prawie 12-godzinnej operacji a ja miałem wtedy 80 lat,teraz już 90 dzięki Panu,panie Profesorze
Opinia dodana przez: Edmund

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

dr n. med. Jan Herburt-Heybowicz

Szkolna 6
05-092 Łomianki

To lekarz starej daty ale niezwykle kompetentny doskonale wykształcony z ogromnym doświadczeniem patrzący na pacjenta całościowo i bardzo skrupulatnie. Stara szkoła ,która nie ogranicza się tylko do jednej specjalizacji .Wywodzi się ze starej dobrej szkoły .Polecam póki jeszcze przyjmuje.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Bardzo trudny rozmówca, zamknięty człowiek. Operował dwie osoby z mojej rodziny. Jest doskonałym fachowcem, tyle że niestety trudno Go spotakć w Polsce. Dotychczas przyjmował w klinice, jednak na wizytę, mimo że prywatną trzeba było czekać.Zapewnia doskonałą opiekę, podziwiam tego człowieka za jego profesjonalizm.

dr n. med. Janusz Konstanty-Kalandyk

Kardiochirurg

Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Kraków

Witam serdecznie Pan docent operował mojego męża Przeprowadził bardzo trudną operację tętniaka aorty Mąż czuje się bardzo dobrze Juz po tygodniu pojechał do sanatorium Bardzo dziękuje Panu Docentowi To wspaniały człowiek i lekarz