Lekarze Kardiochirurg

dr n. med. Wojciech Stupinski

4WSK
ul.kasztelanska 12/5
51-200 Wrocław

Miałem przeprowadzoną operację bajpasów (cztery tętnice) w sierpniu 2003 roku. Szanowny Panie Doktorze Stupiński, serduszko chodzi jak zegarek. Serdeczne dzięki.
Opinia dodana przez: Mieczysław. S

lekarz Jerzy Lichomski

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz, a przy tym dobry, ciepły człowiek, który pomimo ogromu pracy i zmęczenia ZAWSZE znajduje czas dla pacjenta oraz rodziny, aby porozmawiać, wytłumaczyć i uspokoić . Za wszystko bardzo dziękujemy, choć nie ma takich słów, które potrafią wyrazić naszą wdzięczność. Życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i wszystkiego najlepszego w życiu!!
Opinia dodana przez: Dariusz Maciejewski Włocławek

lekarz Mirosław Gozdek

Kąkolowa 7/3
85-811 Bydgoszcz

Opiekował się mną w szpitalu im. Jurasza. Wielkie podziękowanie i szacunek. Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: JACEK

lekarz Bronisław Czech

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

W lutym 2002 roku kardiochirurg Bronisław Czech uratował mi życie. Zostałem przywieziony na oddział Kardiochirurgii w Białymstoku z rozpoznaniem ostrego rozwarstwienia aorty. Podczas operacji w trybie pilnym okazało się że mam też niedomykalność zastawki. Szybka decyzja i wszczepiono mi zastawkę mechaniczną bo taka była wtedy do dyspozycji i protezę aorty. Po dwóch latach mogłem już spokojnym kraulem przepływać 5 km na jeziorze. Obecnie funkcjonuję i czuję się dobrze. Pan pr.Bronisław ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Maciej Kolowca

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Pan dr Maciej Kolowca, to Człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Klasa sama w sobie! To doskonały Operator! Jestem pełna podziwu i najwyższego szacunku dla Jego profesjonalizmu i wielkiej mądrości klinicznej. To dzięki przeprowadzonej przez Niego perfekcyjnie operacji moje serce z nową zastawką nareszcie prawidłowo pracuje. Chapeau bas!!! Panie Doktorze!!! Podziękowanie z Serca składa wdzięczna pacjentka Elżbieta chruściel
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jacek Kaperczak

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

szczery,kompetentny,rozumny człowiek ,rzadkość dzisiaj.
Opinia dodana przez: sokrates

lekarz Paweł Żelechowski

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Do UCK w Gdańsku zostałem przekazany przez ZRM w dni 15 lutego 2023 roku z powodu bólu w klatce piersiowej w wieku 64 lat. Nigdy w życiu nie chorowałem. Po przeprowadzeniu szeregu różnych badań w KOR, jak również w I Klinice Kardiologii na Oddziale Niewydolności Serca i Transplantologii i wykonaniu koronarografii - lekarz specjalista kardiologii w rozpoznaniu odpowiedział krótko: "Niestabilna choroba wieńcowa" w grę nie wchodzą żadne rozwiązania tylko by ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Kołsut

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lekarz Piotr Kula

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Moje wrażenia z tej wizyty : to LEKARZ z powołaniem,zrozumieniem psychiki pacjenta,uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy ,które są bardzo ważne dla pacjentów a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. BARDZO ..........DZIĘKUJĘ za dalsze życie ...
Opinia dodana przez: csk-20-1408(rodo)

lekarz Marcin Misterski

Jana Kassyusza 2A/4
60-549 Poznań

Wspaniały Człowiek, wybitny specjalista Dziękujemy Doktorze z całego serca za dar życia Życzymy dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

lekarz Jeremi Mizerski

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość

Chylę czoło. Młody, wspaniały profesjonalista, o jasnym umyśle, szacunku dla pacjenta, bezgranicznym poświęceniu dla ratowania życia.
Opinia dodana przez: Marianna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiochirurg
                                       dr n. med. Zygmunt Kaliciński

dr n. med. Zygmunt Kaliciński

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne SOLMEDIS
02-643 Warszawa

Świetne podejście do dzieciaków, zadaniowość w codziennych pomiarach ciśnienia, motywacja do leczenia. Fantastyczny lekarz. Polecam Pana doktora. Dziękuję za opiekę nad moimi synami.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Łukasz Jaworski

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Bardzo dziękuję doktorowi za przejrzyste i rzeczowe przedstawienie wszystkich aspektów mojego problemu zdrowotnego. Dzięki doktorowi bez wątpliwości , z pełnym przekonaniem podjęłam decyzję o leczeniu , które okazało się najlepszą rzeczą jaką mogłam zrobić. Jestem wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez tak trudny problem zdrowotny. wdzięczna pacjentka Elżbieta Najmowicz
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9
05-077 Warszawa

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Marcin Waledzik

25-438 Kielce

Fachowiec w kazdym calu . Imponuje niesamowita wiedza . Wysmienite psychologiczne podejscie do pacjeta.

lekarz Marcin Krasoń

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Przemysław Szałański

Sosnowa 17
05-140 Borowa Góra

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia, profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce. Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy. Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie. Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Chirurg ogólny, Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Pan profresor jest cudotwórcą. Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

lekarz Mirosław Garlicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga