Lekarze Kardiochirurg

dr n. med. Paweł Tomaszewski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt
Opinia dodana przez: Dorota
Pan Doktor to najlepszy kardiochirurg na jakiego mogliśmy trafić. Uratował nasza córeczkę. Godny zaufania, profesjonalny. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, rzeczowy, nie mydli oczu pacjentowi, bardzo empatyczny, konkretny, myślę że lubi to co robi bo to widać ☺️ serdecznie Pana doktora pozdrawiamy , dużo zdrowia dla wszystkich którzy to czytają 😘 (moja mama bajpasy miesiąc temu_jest dobrze 😉)
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jan Borzymowski

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Lekarz z powołania, polecam. Bardzo fachowa profesjonalna opieka pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy na izbie przyjęć. Cierpliwość i wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedniego dla schorzenia szpitala i oddziału do przekazania pacjenta. Ogromny i eielki szacun. Oraz podziękowania🙂
Niesamowity lekarz i wspaniały człowiek! Połączenie kompetencji oraz fachowości z intuicją i empatią, tak potrzebną w trudnych sytuacjach życiowych to wielka rzadkość. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w uratowaniu mojego ojca!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Paweł Litwiński

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Mialem ogromne szczescie spotkac Pana Doktora na swojej drodze. Czlowiek cierpliwy profesjonalny i mega zyczliwy. Dzieki Doktorowi 2 miesiace po operacji (3 zastawki, bypass) czuje sie tak jakbym zadnej operacji nie przechodzil. Kazdemu choremu zycze takiego specjalisty. Bardzo dziekuje i zyczymy samych sukcesow. Pozdrawiam Janusz Tomaszczuk z rodzina :)
Opinia dodana przez: Janusz

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

9 marca 2020r w szpitalu uniwersyteckim im Jana Biziela w Bydgoszczy miałam operacje przepukliny kresy białej i wykonał ją właśnie Pan doktor Wojciech Ogorzeja. Cudowny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Czułam się zaopiekowana, wszystko było jasno wytłumaczone. Jeszcze nie spotkałam w swoim życiu takiego lekarza. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr Radosław Gocoł

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Docenta Gocoła za przeprowadzenie udanej operacji polegającej na wymianie zastawki aortalnej na mechaniczną i usunięciu tętniaka aorty piersiowej (wstępującej) oraz zastąpienie go protezą naczyniową. Inny kardiochirurg we Wrocławiu widząc moje schorzenia współistniejące w tym m.in. wadę genetyczną osłabiającą tkankę łączną od razu wydał "wyrok" strasząc najgorszym scenariuszem włącznie z moim zgonem. Doc. Gocoł dał mi nadzieję, że ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie, uspokoił, wytłumaczył istotę ...
Opinia dodana przez: Janusz Paciorkowski

dr n. med. Krzysztof Traczyński

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Bardzo dobry fachowiec. Widać, że zna się na pracy. Duża wiedza i kompetencje. Dodatkowo ludzki i empatyczny dla pacjenta.

Piotr Hendzel

instytut wojskowy
Warszawa

Wspaniały lekarz! Niezwykłe pokłady ciepła, wyrozumiałości oraz empatii względem pacjenta. Po prostu dobry człowiek! Zabieg przeprowadzony sprawnie i fachowo, wszystko pięknie się goiło, a już straciłam nadzieję na normalne funkcjonowanie oraz wygląd. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Rafał Pawlaczyk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor wybitny fachowiec i wspaniały człowiek operował mojego tatę tętniak aorty występującej i wymiana zastawki aortalnej wielogodzinną operacja obarczona olbrzymim ryzykiem ,ale dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnością Pana doktora wszystko się udało. Dodatkowo po zabiegu pan doktor zadzwonił z informacją,że wszystko się by udało wielki lekarz, jeszcze większy człowiek bardzo dziękuję jeszcze raz!
Opinia dodana przez: Emil Ogrodowczyk

dr Maciej Bochenek

Klinika Kardiochirurgii w szpitalu Jana Pawła 2
Kraków

Serdeczne podziękowania dla Dr Bochenka za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną sprawowaną nad moją babcią. Dziękuje za każde ciepłe słowo, wyrozumiałość, cierpliwość dobre serce i nieustający uśmiech na twarzy. Dziękuje za dopilnowanie wszystkiego oraz zaangażowanie. Gdyby na świecie było więcej takich lekarzy i specjalistów jak Doktor to myślę, że nikt by nie narzekał na służbę zdrowia. W kilku prostych zdaniach potrafił Doktor wszystko wytłumaczyć mojej babci, znaleźć czas i cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

To była moja pierwsza wizyta i miałam przed wizytą pewne obawy. Obawy okazały się bezpodstawne a Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: anonim
Bardzo kompetentny i komunikatywny lekarz, jestem pól roku po operacji bypassów i czuje sie dobrze. Pan Dr. Marek podarowal mi drugie zycie.
Opinia dodana przez: Anna Pacjentka

dr n. med. Bartłomiej Perek

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Długa 12
61-878 Poznań

W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

lekarz Artur Rymsza

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Piotr Stępiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Pan doktor to anioł w ludzkiej postaci. Uratował mojemu tacie życie w lipcu 2020. Polecam z całego serca, bardzo pracowity, utalentowany i konkretny lekarza. Jak na osobę, która robi cuda na sali operacyjnej jest niezwykle dostępny i ma fajny kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Cezary Jurko

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Prawdziwe podejście lekarza do pacjenta.Wytłumaczenie na czym ta operacja będzie polegała dla pacjenta laika.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Mietek

lekarz Marek Mak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Polecam. Bardzo dobry kardiochirurg. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładny wywiad . Zdecydowanie jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Andrzej Walczak

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim ...