Filtruj terminy

Lekarze Książki

lek. dent. Monika Kaczmarek

ul. Szkolna 6
87-222 Książki

Pani doktor świetnie zajmuje się małymi pacjentami, mój syn chodzi do niej z uśmiechem na twarzy :-) zero bólu zero stresu a synek miał i borowanie i wyrywanie:-)
Opinia dodana przez: Piotrek

lek. dent. Elwira Zielińska

SGZOZ w Książkach
ulica Księdza Kujawskiego 8
87-222 Książki

Pani doktor Elwira Zielińska niezwykle kompetentna,profesjonalna.Polecam bardzo empatyczne podejście do pacjenta.odbylem kilka wizyt, wszystkie interwencje bezbolesne i bez zbędnego przedłużania czasu.Polecam i dziękuję, wdzięczny pacjent
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Sacha

SGZOZ
Książki
87-222 Książki

Jestem osobą niepełnosprawną i starałem się o przedłużenie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Pan T. Sacha jest obecnie lekarzem w POWIATOWYM ZESPOLE DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI w Grudziądzu. W trakcie wizyty przed komisją w lipcu 2022 miałem wrażenie, że lekarz chce mnie uzdrowić - pomimo nowych dokumentów świadczących o dużych problemach zdrowotnych i widocznej gołym okiem trudności w poruszaniu się. Podczas wizyty czułem się niekomfortowo (widoczny brak empatii lekarza) i tak ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Łukasz Gawiński

ul. ks. Kujawskiego 43
87-222 Książki

Arogancki,nie ma czasu, ignoruje pacjenta i rodzine. Zlekcewazyl objawy,pacjent odszedl. Nie zlecil badan chociaz wiedzial,ze pacjent ma rzadka chorobe serca. Zamiast sie uczyc,robil wszystko by przezyl weekend. Zaniedbal
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Wojciech Kaatz