Lekarze Laryngolog dziecięcy

Bardzo spokojny, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie zdziera z pacjenta morza pieniędzy, skupia się na leczeniu. Polecam :)
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Maria Żelachowska

Chodkiewicza 7a lok. 2
70-347 Szczecin

Dr Żelachowska jest najlepszym Laryngologiem w Szczecinie

lekarz Ewa Bakun

Pietrasze 10
15-131 Białystok

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.
Fantastyczny człowiek, rewelacyjne poczucie humoru, po zabiegu i rekonwalescencji, oddycham jak nigdy dotąd. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jakub Borysko

dr n. med. Karolina Hydzik-Sobocińska

Otolaryngolog, Laryngolog

Bujwida 8/1
31-529 Kraków

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic i polecam ją za szybkie i skuteczne pozbycie się mojego sporego problemu, czyli polipów w nosie. Wszystko przebiegło błyskawicznie, na pierwszej wizycie w trakcie dokładnego badania laryngologicznego od razu wykonała mi rezonans magnetyczny , a na kolejnej endoskopowo usunęła polipy. Po zabiegu nie było żadnych problemów, dostałam jedynie szereg zaleceń, do których miałam stosować się około 14 dni. Na razie mam spokój ...
Opinia dodana przez: Pola
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

lekarz Barbara Kusio-Cieślakowska

Mickiewicza 4
26-700 Zwoleń

muy buenas tardes le hablo de Arequipa Peru, soy un amigo de su esposo Marek Kusio y desde hace muchos años deseo comunicarme con el, espero poder hacerlo por este medio, disculpe las molestias que le pueda causar y le agradezco de antemano su comprension,me despido no sin antes reiterarle mis sentimientos de respeto y estima su amigo Arequipeño Rildo Martinez Ardiles
Świetny specjalista i bardzo pozytywna osoba. Polecam!

lekarz Elżbieta Wroczek-Glijer

Foniatra, Laryngolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani Doktor z pewnością jest doświadczona i kompetentna. Przed wizytą z dzieckiem byliśmy u 3 innych laryngologów, polecanych lub mających 5 gwiazdek lecz żaden nie chciał zbadać 3 migdałka, mimo moich próśb, jeden zgonił problem na refluks, który być może dziecko ma i polecił syrop antyrefluksowy, drugi stwierdził że może mieć problemy przez alergie, trzeci nie miał sprzętu ale też nie powiedział że trzeba gdzieś zbadać ten migdał. Wracając do ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Dariusz Domagała

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)
Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

lekarz Małgorzata Zborowska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

l Pani Doktor podczas odbytej przeze mnie wizyty wykazała się naprawdę wielkim profesjonalizmem. Od dłuższego czasu miałam problemy z zatokami męczyło mnie to dobrych kilka miesięcy przez ten czas odwiedziłam już wielu specjalistów jednakże żaden z nich nie wykazał się szczególna inicjatywą pomocy. Zapisywano mi jakieś nieskuteczne środki i leczyłam się domowymi sposobami. Pani dr przede wszystkim zleciła wszelkie badania i postawiła trafną diagnozę skierowała mnie na zabieg i teraz ...

Bożena Drozd

13-100 Nidzica

Jeden z najlepszych laryngologów we Wrocławiu z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy tym przemiła osoba. Odsyłam do niej wszystkich znajomych i rodzinę.

lekarz Bogdan Rutkiewicz

Jaśminowa 1
58-160 Świebodzice

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

Anna Łuczyńska

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Bardzo miła Pani doktor,dobre podejście do dzieci,jak również dobrze postawiona diagnoza chyba o to najbardziej nam wszystkim chodzi

lekarz Kondrat Chełmiński

Alergolog, Laryngolog

derm-al
Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

lekarz Małgorzata Michalska-Mosiej

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
15-003 Białystok

Bardzo kompetentna,empatyczne lekarka.Potrafi słuchać ze zrozumieniem i skutecznie leczyć.Pracuje w dobrze wyposażonym gabinecie.Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Teresa
Pełen profesjonalizm do tego dużo empatii i co było najważniejsze jasne i zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie przebiegu zabiegu.Dla mnie "super doktor" .
Opinia dodana przez: Dorota