Lekarze Laryngolog

dr n. med. Zbigniew Buko

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Duża wiedza i empatia, wyczerpujace odpowiedzi i skuteczne leczenie
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ryszard Gawlak

os. Miranda 20
62-700 Turek

Najlepszy lekarz jaki był. Bardzo mi pomógł. Szkoda że odszedł. Nie ma takiego drugiego. Był bardzo uprzejmy i miły.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Zbigniew Baran

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista,miły , kompetentny,lekarz z powołania. Jeden z najlepszych lekarzy w powiecie nowotarskim.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Dałek

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Jestem po konchoplastyce. Zabieg przebiegł rewelacyjnie. Doktor z ogromnym doświadczeniem i super podejściem do pacjenta. Gorąco polecam tego doktora.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krzysztof Rudnik

"Nasze Zdrowie"
Tredera 14
Kielno

Wyjątkowy lekarz, bardzo kompetentny. Jeden z niewielu, który nie tylko patrzy na opis badania, ale sam sprawdza zapis na płytach SD. Nie dziwię się, że takie kolejki są do pana doktora. Szczerze polecam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Lucyna Turecka

GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
44-121 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Pomimo tego, że w poczekalni było dużo pacjentów Pani Doktor poświęciła mam naprawdę dużo czasu. Najpierw przeprowadziła dosyć dokładny wywiad, potem (pod pretekstem poszukiwania krasnoludków) zbadała nosek, gardło i uszy u mojej trzyletniej córki. Wspomnę tylko, że nie musiałam jej przytrzymywać tylko samodzielnie siedziala na krześle i bezproblemowo poddawała się badaniu. Następnie szczegółowo omówiła problem i z pomocą planszy wyjaśniła mi przyczyny ...

lekarz Maciej Łopucki

Budowlana 26a
78-100 Kołobrzeg

Pan Doktor Łopucki jest znakomitym lekarzem. Miałam okazję być u Pana Doktora 3 lata temu i w tym miesiącu 2 razy! Za każdym razem był bardzo miły, życzliwy, a zarazem bardzo rzeczowy i kompetentny. Zostałam dokładnie zbadana zarówno na pierwszej wizycie jak i przy kontroli. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze i nawet dolegliwość nie była taka straszna dzięki podejściu Pana Doktora. Polecam wszystkim tak dobrego specjalistę!:)
Opinia dodana przez: Ola L.

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Marcin Broda

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Ten lekarz robił mi zabieg w WIML-u (przegroda i małżowiny) i zrobił to chyba naprawdę bardzo dobrze, bo od pierwszej chwili po zabiegu do teraz (ok. 3 tyg.) nic mnie nie bolało i nie boli. Po 12 dniach zwolnienia normalnie funkcjonuję. Na kontroli w czasie badania delikatny, stara się nie sprawiać bólu - po poprzednim badaniu przez innego lekarza (kiedy pierwszy raz w życiu popłakałam się włąśnie z bólu) miałam ...

lekarz Grażyna Izydorczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Szanuje godność pacjenta,skupia się na swoich możliwościach. Jeżeli jest potrzeba nie krępuje się skierować chorego do innego lekarza. Nigdy nie podnosi głosu, nie ocenia.Leki zapisuje nie pytając o fundusze pacjenta. Okazują się jednak bardzo skuteczne Lekarze na ogół nie rozmawiają o chorobach z pacjentami na zasadzie mądry nie zadaje się z głupim.Pani doktor jest inna. To lekarz który mógłby zmienić zawód i uczyć dobrych manier.Zdecydowanie polecam i życzę długowieczności bo ...

dr n. med. Andrzej Szpiech

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Laryngologiczny,Gabinet Medycyny Estetycznej
3-go Maja 19 lok.23
37-700 Przemyśl

Życzliwie i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Tłumaczy bezpośrednio jaki jest problem. Nie wypisuje bezsensu recepty, aby zbyć tylko szuka konkretnie przyczynę problemu. Kontakt wspaniały. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula Ząbecka-Karbowniczyn

lekarz Barbara Wróblewska-Boniek

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ortopedia Zamojska
ul. Jana Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona gdyż Pani Basia doskonałe podejście do dzieci. Poprzednia Pani doktor wcale nie umiała sie zachować przy dziecku traktowała je jak dorosłego. Miałam kłopot z wybraniem Pani Basi gdyż opinie na jej temat były podzielone ale jednak zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Nie zawiodłam sie na Pani Basi. Polecam.

lekarz Anna Gąsiorek

Laryngolog dziecięcy

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Arkadiusz Jóźwik

Gabinet Laryngologiczny
Parkowa 17/3
78-600 Wałcz

jestem zadowolony z pracy doktora i polece innym :)

lekarz Piotr Bogdan

Bohaterów Monte Cassino 3a
49-300 Brzeg

Pan doktor uratował mi słuch już dwukrotnie (perforacja błony bębenkowej z zapaleniem). Polecam go wszystkim znajomym.

lekarz Maria Porembska

Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne "Na Brożka"
ulica Brożka 18/1
01-442 Warszawa

Pani lekarz godna zaufania. Wytłumaczyła wszystko co sie dzieje dziecku, powtorzyła kilka razy cierpliwie. Widać że się zna i ma wiedzę. Uprzejma i profesjonalna.

Grzegorz Miler

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali się pacjentami to nie musielibyśmy narzekać na służbę zdrowia.
Dla mnie najlepszy laryngolog jakiego spotkałem.Mam duże problemy z uszami a doktor zawsze trafial w sposob leczenia. Mily kompetentny zawsze wszystko wyjaśnił co i jak i dlaczego. Jest mi bardzo przykro że już nie pracuje w luxmedzie dla mnie to wielka strata i podejrzewam że nie tylko dla mnie.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Andrzej Filipiak

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Pan doktor to świetny specjalista. Ponad 10 lat temu, kiedy był ordynatorem w szpitalu, zapewnił mi doskonałą opiekę po kiepskim podejściu lekarzy z Neurochirurgii i tylko dzięki niemu i jego zespołowi w ciągu miesiąca wyleczyłam porażenie nerwu twarzowego, które mi, wówczas bardzo młodej dziewczynie, mogło poważnie skomplikować życie. Dr Filipiak to niezwykle sympatyczny człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, informując też o ryzyku. Zaryzykowaliśmy i udało ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Janusz Korytowski

Chraplewo 69
64-316 Kuślin

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)
Opinia dodana przez: Paulina