Lekarze Laryngolog

Polecam, lekarz z powołania. Byłem na wizycie z dzieckiem, cierpliwy, uśmiechnięty, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. A jak wiadomo mali pacjenci wymagają większej cierpliwości.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Vertigo Clinic
Dzierżona 5/2a
45-047 Opole

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.
Opinia dodana przez: ann13

dr n. med. Teresa Daniel

Przychodnia
Piotrkowska 5
90-406 Łódź

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła. Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Andrzej Pogorzelski

Centrum Medyczne "MEDICOR"
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Wspaniały lekarz godny polecenia. Jestem po operacji otosklerozy wykonanej przez doktora, jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko spokojnie wytłumaczone, na każde pytanie uzyskałam wyczerpująca odpowiedź. Spokojny i bardzo miły lekarz. Polecam 👍
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Blusiewicz

tel. Rejestracja: 604533145
19-203 Grajewo

Pani Kasia jest wspaniałą specjalistką o szerokiej wiedzy, patrzy na dolegliwości holistycznie i nie przepisuje od razu antybiotyków jak większość. Mam do niej zaufanie i chociaż mieszkam w Warszawie to jeśli coś jest nie tak to mam ochotę wrócić do Grajewa specjalnie na wizytę. Potrzebujemy więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina
Znakomity laryngolog i według mnie najlepszy! Szczerze polecam tego specjalistę,Kompetentny i miły lekarz..
Opinia dodana przez: helena

lekarz Witold Pakosz

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Bardzo polecam Pana Witolda! Konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta i zaangażowanie w pracę. Kilka dni wcześniej byłem u innego laryngologa.. w przychodni "meden" i stanowczo odradzam tego lekarza.
Opinia dodana przez: michał

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze ...

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, ...
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Laryngolog, Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!
Panie Doktorze , dziękuję za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy. Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.
Opinia dodana przez: Krystyna Gryc

lekarz Paweł Cenda

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Podziękowanie Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było ...
Opinia dodana przez: Antonina W.
Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: owocki
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Adam Orłowski

lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

Zdecydowanie najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Mimo podważania jego diagnozy przez innych lekarzy jego ocena okazała się jedyną słuszną. Pełne zaangażowanie, obszerny wywiad. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Łukasz Ścibik

Stomatolog, Laryngolog

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1
30-382 Kraków

Pierwszy raz miałam wykonywany zabieg chirurgiczny na ząbku. Napewno wrócę do doktora przy kolejnej okazji. Profesjonalny, dokładny, posiadający czas dla najtrudniejszego pacjenta👌😂
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Lidia Kucza

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Polecam Panią laryngolog! Co prawda byłam u niej dwa razy, ale wizyta zawsze przebiegała w komfortowej atmosferze. Mocno nie przepadam za badaniami laryngologicznymi, ale u Pani Lidii badanie zawsze przebiega spokojnie. Oby było więcej na świecie tak życzliwych lekarzy 😊
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

lekarz Grzegorz Siwołowski

Poradnie
Bohaterów Westerplatte 4
11-500 Giżycko

Bardzo miły, kompetentny, zawsze ma czas dla pcjenta.Korzystam z usług laryngologicznych od dziecka, dlatego też zdążyłam dostrzec Wielkie Serce Pana doktora. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Teresa Machała-Goćwińska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

Byłam u Pani doktor z trzyletnim synkiem, który miał zapalenie ucha i wymagał wyczyszczenia uszek. Malec wiedział, że to nie boli, jednak strach przed nieznanym był silniejszy i krótko mówiąc bał się (wcześniej byliśmy u innego laryngologa i nie miał absolutnie podejścia do dzieci). Synek wyszedł z gabinetu Pani doktor uśmiechnięty i zadowolony... Dlatego wystawiam najlepszą ocenę i polecam wizytę u doktor Machały-Goćwińskiej wszystkim rodzicom, którym zależy na bezstresowych i ...

dr n. med. Karol Piątkowski

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
62-028

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy ...
Opinia dodana przez: Ania