Lekarze Laryngolog

Izabela Rus

Długa 140a
43-100 Tychy

Pani Izabela to miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą
Ze wszech miar polecam kontakt z panem doktorem Syzmonem Handerkiem z Końskich, w sytuacji takiej potrzeby. Korzystałam wczoraj (30 marca 2023 r. godz. 22.00 - 23.00) z zabiegu endoskopwego, z powodu obcego ciała w gardle, na oddziale szpitalnym w Skarżysku Kamiennej ul Szpitalna, skierowanie z SOR w Starachowicach. Stosunek do pacjenta: uprzejmość, stanowczość i specjalistyczne kompetencje oraz dawane konieczne objaśnienia, w sposób nie jatrogenny, a z pewną subtelną dawką serdecznego ...
Opinia dodana przez: Jadwiga Soboń
Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi
Lekarz zajmował się mną podczas pobytu w szpitalu. Kontaktowy i uprzejmy, stara się pomóc i interesuje się pacjentem. Żeby być dobrym lekarzem, trzeba też być człowiekiem, a dr Rolniak zdecydowanie nim jest (w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, których uprzejmość rośnie wprost proporcjonalnie do ilości pieniążków zostawionych w ich prywatnych gabinetach). Zdecydowanie polecam!!!

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

lekarz Joanna Przybysz

Konarskiego 4
59-225 Chojnów

Leczy moją rodzinę od lat.Pani doktor jest solidna w tym co robi

lekarz Andrzej Winiewicz

Poznańska 35 lok. 1a
53-631 Wrocław

Kompetentny, skuteczny, miły. Bardzo mi pomógł.

lekarz Mirosława Antoszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Diagnoza prawidłowa i leczenie skuteczne. Przepisane leki od razu przyniosły ulgę. Polecam wizytę u Pani doktor.

lekarz Anna Kuczyńska-Pawlicz

ulica Kwiatowa 54
62-081 Przeźmierowo

świetna lekarka, bardzo kompetentna, odratowała ucho, które na skutek leczenia przez inną Panią laryngolog mocno ucierpiało
Serdeczne podziękowania dla pani Doktor za: 1. Szybką decyzję o skierowaniu do szpitala. 2. Po odmowie przyjęcia na CITO na Oddział Szpitalny podjęcie szybko działań o ambulatoryjnym leczeniu. 3. Bardzo skuteczne zabiegi i farmakoterapia. To pomogło już po tygodniu w pełni odzyskać słuch. W kontakcie z pacjentem jest: -> b. miła, -> podchodzi z empatią, -> świetnie zorganizowana mimo wielu utrudnień.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Urszula Brymora

Laryngolog, Pediatra

Brzozowa 21
87-400 Golub-Dobrzyń

Bardzo przyjemnie sie odwiedza Pania doktor, mozna zadawac mase pytan,, nie spieszy sie z odeslaniem pacjenta, polecam w 100%

lekarz Stanisław Kowalczyk

Letnia 5c/7
59-500 Złotoryja

Miałam problemy z gardłem przez 3 miesiace. Byłam u 2 pediatrów dopiero pan doktor zdiagnozował moja chorobe i przepisał mi odpowiednie leki. Bardzo miły człowiek.

lekarz Zygmunt Michel

Estreichera 5 lok. 6
41-902 Bytom

Zygmunt Michel jest na prawdę znakomitym lekarzem.

lekarz Urszula Owczarek

Swoboda
95-015 Głowno

świetny lekarz, godny polecenia. Pozdrawiam ;)

lekarz Tadeusz Tarajewski

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
I Dywizji im. T. Kościuszki 24A
11-500 Giżycko

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest wyjątkowy i rzadko takiego można spotkać.

lekarz Krzysztof Browarski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ulica Rohalińskiego 3
21-400 Łuków

Fachowiec i profesjonalista. CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

dr n. med. Anna Bielicka

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

bardzo polecam dr Annę Bielicką,szczególnie jeśli chodzi o leczenie dzieci.

Jerzy Stockfisch

Nzoz Euromed - Orl Jerzy Stockfisch
41-400

Miły, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny. Po 3 tygodniach nieudolnego leczenia zapalenia ucha w innym szpitalu, Doktor wyleczył mnie w tydzień. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: pacjentka

Paweł Papież

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Byłam u wielu Laryngologów ze swoimi problemami i dopiero Doktor Papież mnie wyleczył... Doktor wycinał mi migdały oraz prostował przegrodę, zabieg wykonany świetnie... Absolutnie POLECAM Doktora Papieża, rzeczowy, grzeczny z ogromną wiedzą i empatią. Najlepszy w Krakowie jak nie w Polsce... Bardzo mi pomógł, leczy mnie, mojego Synka (lat 4) i całą moją Rodzine... Bardzo trudno się dostać i to nie jest przypadek :) jest po p rostu najlepszy stad ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr Mariusz Kozłowski

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza
41-200 Sosnowiec

Jestem po zabiegu septoplastyki z ablacją wykonanym przez dr. Kozłowskiego po wcześniejszej prywatnej konsultacji. Co tu dużo mówić - widać, że doktor jest lekarzem z powołania i wkłada 120% w to co robi. Ponad 8 lat męczyły mnie krwawienia z nosa, przewlekłe zapalenie zatok i nieustannie zatkany nos. Chodziłem od laryngologa do laryngologa, łykałem stosy tabletek, które dawały ulgę na chwilę. Dopiero dr. Kozłowski zaproponował ablację naczyń krwionośnych w nosie ...
Opinia dodana przez: Robert