Lekarze Nowa Sól

lekarz Mateusz Polanin

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Super podejście do pacjenta.Szybkie i profesjonalne zszycie rany głowy w Szpitalu w Nowej Soli 2.01.2022r.Wielkie podziękowania-Dariusz Mioduszewski
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Andrzej Gmyrek

Gmyrek Izabella Poradnia Medycyny Pracy
Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól

Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Uprzejmy i wrażliwy na ból pacjenta. Leczenie zębów u dr. Andrzeja było dobrym wyborem.
Opinia dodana przez: G
Nie polecam tego gabinetu ani tej pani ponieważ: - za niemal każdym razem zajmowała się mną inna osoba i byli to praktykanci. - nikt mnie nie poinformowal ze plomby amalgamatowe moga być szkodliwe i nie zasugerowal innych a w świecie "dentystycznym" oficjalnie mowi się o tym, że nie powinno być ich więcej niż 5-7 sztuk (mam ich 14 jako 25 latek mimo, że uzywam codziennie pasty bez fluoru, nici dentystycznej ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ryszard Spławski

Chirurg plastyczny

os. Konstytucji 3 Maja 10e lok. 62
Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza jest bardzo dobrym chirurgiem. Wyleczył mi nogę którą przez nie kompetycje lekarzy w Międzyrzeczu chcieli mi obciąć.Jest kompetentny i uprzejmy oraz godny zaufania a także wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi.POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA
Opinia dodana przez: aPABLOa

lekarz Liliana Pietras

Dermatolog

Reja 2
Nowa Sól

bardzo dobra Pani doktor. Kuracja trwała miesiąc po czym po paru dniach brania antybiotyków widac było zaskakujące efekty. Od razu wiedziała co mi jest. Z dnia na dzień jak wszystko zeszlo z twarzy to płakałam do lusterka ze szczescia. Dziekuje Pani Doktor. i polecam wszystkim!!!!

lekarz Beata Juchno-Janus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kardiologia Nowa Sól"
1 Maja 24c/3
67-100 Nowa Sól

Bardzo miła pani doktor. Dba o pacjenta. Zleca kompleksowe badania. Wszystko wytłumaczy. Bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: Marek z Nowej Soli

Artur Wachowiak

Endokrynolog, Ginekolog

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę ...

lek. dent. Danuta Balcerzak

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

lekarz Agnieszka Walkowiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Os.Konstytucji # Maja 28K
67-100 Nowa Sól

Do gabinetu pani doktor trafilam chwile po tym, gdy go otworzyla. Moge wiec stwierdzic, ze jestem jedna z jej pierwszych pacjentek. gabinet jest piekny. Przestronny, czysty, elegancki. Bylam nia zachwycona. Spokojna, rzetelna, odpowiedzialna, patrzaca w oczy, kompetentna, mila, nie spieszaca sie, i co bylo dla mnie wazne-pracujaca w naszym szpitalu. Dlatego, gdy zaczelismy z mezem starac sie o nasze pierwsze dziecko, wiedzialam, ze to wlasnie ona poprowadzi moja ciaze. W ...

lekarz Mariusz Działa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Okulistyczna
Chałubińskiego 1
67-100 Nowa Sól

Jestem pacjentką Pana dr. Mariusza Działy. Na każdej wizycie jest bardzo miły, cierpliwie wysłucha co mam do powiedzenia i wytłumaczy każde zadane pytanie. w 100% polecam tego lekarza.

Ewa Dembska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
67-100 Nowa Sól

Polecam wszystkim, którzy mają problem z ząbkami!!!!!

Lech Podstawski

Anestezjolog

Nowa Sól

Złoto, nie człowiek. Wszystkim życzę trafiać na takich lekarzy w Służbie Zdrowia. Polecam serdecznie

lek. dent. Bożena Wereszko-Pęksa

ul. 9 Maja 14
67-100 Nowa Sól

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Bożeny. Żałuje tylko, ze przed przyjściem do niej wydalam bardzo dużo pieniążków u innego dentysty :/ bo gdybym przyszła od razu do niej za tą samą cene, którą zapłaciłam gdzie indziej miałabym poleczone wszystkie ząbki. Ta Pani tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i uprzejma. Polecam ją każdemu kto się boi dentysty.

lek. dent. Anna Chalimoniuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna "KADENT"
Kombatantów 8
67-100 Nowa Sól

Witam ja tez rwałam u pani Doktor zęby i wcale nie bolalo bylo szybko i bezbolesnie:-)a znieczulenie (niestety)trzyma pare godzin :-)Polecam
Opinia dodana przez: ......

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Białowąs

zespół lekarzy rodzinnych
ul Bankowa
Nowa Sól

Super lekarz. Od dzieciństwa lecze się u Doktor Białowąs. Bardzo miła, uprzejma i kochana. Od razu widać że lekarz z powołania a nie z przymusu. :) polecam !!
W styczniu dr.Stanek przeprowadził u mnie zabieg endoprotetyki stawu biodrowego. Jest to lekarz którego fachowość uwidacznia się na każdym kroku. Od początku procesu przygotowania do zabiegu miałem przekazaną wiedzę o tym jak się przygotować i czego mam się spodziewać.Jak każdy pacjent przed operacją byłem przestraszony i niepewny ale dr.Stanek przez swoje sympatyczne i fachowe podejście nastawił mnie pozytywnie do zabiegu.Nie jestem fachowcem z dziedziny ortopedii ale efekt zabiegu który przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Michał Kofla

Przyszłości 2
67-100 Nowa Sól

Balam sie o moje dziecko, gdy w wieku 44 Laz zaszlam w ciaze. Dr Michał Kofla doskonale prowadzil moja ciaze i wsparl mnie psychicznie. Urodzilam w Australi piekna i zdrowa dziewczynke, ktora jest szczesliwa i kocha zycie. Pozdrawiam Ewa.

lekarz Mariusz Warchoł

Os.Konstytucji # Maja 28K
67-100 Nowa Sól

Wiedza, kompetencje i podejście do pacjenta - prawdziwy profesjonalizm! Polecam pana doktora w 100%!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Krystyna Rogalska-Gałecka

Szeroka 18 (Dentamed)
67-100 Nowa Sól

Jest wytrawną okulistką, znaną z tej strony pacjentom już od wielu lat. Takie doświadczenie jest zawsze mile widziane. Oby służyła nam jak najdłużej.

lekarz Sławomir Gąsior

Gabinet
Kosmonautów 7
Nowa Sól

Leczyłam sie u pana doktora od marca tego roku.Trafiłam do niego z polecenia,bo ponoć dobry fachowiec.W maju miałam operację w szpitalu wojewódzkim w ZG.Mialam mieć usuniętą torbiel endometrialną z prawego jajnika o wielkosci 3x4 cm.A usunięto mi "nowotwór niezłośliwy" (cytat z wypisu) z jajnika lewgo,choć nigdy pan G. nie powiedział mi,że lewy jajnik wymaga leczenia.Na wizycie kontrolnej/poszpitalnej sam powiedział,że usunął mi torbiel z jajnika prawego,po czym zrobił wielkie oczy czytając ...