Lekarze Poddębice

Jolanta Goss

99-200 Poddębice

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji .Irytuje mnie trochę spóźnialstwo Pani doktor.Bardzo dobrze wg mnie funkcjonuje system numerkowy,i wyczytywanie kolejnych pacjentów po nazwisku.Tu jest porządek. Ogólnie jest dobrze.

lekarz Beata Solecka

99-200 Poddębice

Bardzo niesympatyczna osoba. Opryskliwa,traktowała mnie i pouczała jak osobę niezbyt rozgarniętą.Jestem przerażona,że istnieją jeszcze tacy lekarze,którzy nie powinny wykonywać swojej profesji.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Halina Styśko

Lekarz medycyny pracy

99-200 Poddębice

Pani doktor jest niemiła robi duże problemy nie ma pojęcia o leczeniu. Dodzwonić się do nich to koszmar

lekarz Maciej Kowalewski

Ortopeda, Traumatolog

99-200 Poddębice

Dziwie sie,ze ten czlowiek jest lekarzem z takim podejsciem do pacjenta. Zero empatii,chamski,niezainteresowany w moim przypadku reka po operacji - nie widzial opuchlizny oczywiscie nie patrzac nawet na reke. Na informacje,ze reka boli powiedzial,zeby isc do neurologa. Szczytem wszystkiego byla juz nieznajomosc lekow przez lekarza i kiedy powiedzialam,ze to zestaw witamin z grupy B powiedzial,ze witaminy to moge sobie kupic w aptece bez recepty. Dopiero gdy pielwgniarka-asystentka powiedziala mu,ze dane ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Sztompka

99-200 Poddębice

Ordynarny, nieuprzejmy, bez podejścia do pacjenta. Przy wypisie pytając o zalecenia zostałam wyproszona z gabinetu. Trafiłam z ostrą trzustką i najprawdopodobniej potraktował mnie jak alkoholiczkę. Nikt nie udzielił mi informacji co mogło być tego przyczyną. Nie polecam zdecydowanie tego oddziała z takim lekarzem. Tragedia.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Sawrasewicz-Rybak

Neurolog

99-200 Poddębice

OMG!!! Gorszego lekarza w życiu nie spotkałam! Tak jak poprzednikom, od wejścia nakazała mi założyć maskę, z nieuprzejmym komentarzem „wszyscy o tym wiedzą”. Ja na to „No może wszyscy w Polsce, bo u mnie za granicą, nie ma takiej potrzeby”. Przyszłam do niej, gdyż chciałam zamówić transport na badanie EEG dla mojej 86-letniej cioci, po czym dowiedziałam się, że nic mi nie powie i nie pomoże, gdyż ja (!) nie ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Janusz Kaczmarek

Foniatra, Laryngolog

99-200 Poddębice

Pan doktor jest nie poważny. ... ludzie czekają na SOR a ten zartuje sobie na głos ze : biedronka pozamykana I wszyscy na SOR przyszli... Lekarz nie mily. Czas oczekiwania 2h gdzie przede mna 3 osoby... bo Pan lekarz krąży sobie i rozmawia z koleżankami. .. Na ból pleców przepisuje rutinoscorbin i calcium... bo twierdzi ze to od migdałków. .. A na ból w pachwinie : to ja nie wiem ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Iwona Migdał

Pl. Kościuszki 6
99-200 Poddębice

Dramat! Nigdy więcej za żadne pieniądze!! Brak empatii, szacunku do 2 człowieka, brak podstawowych badań, nie słucha pacjenta i nie bierze pod uwagę co ma do powiedzenia. Badanie bolesne, szybkie. Pacjent traktowany z góry jak przedmiot.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Aleksandra Bryl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna " Rodzina "
ulica Zielona 1 A
99-200 Poddębice

Nie polecam. Dzięki tej Pani trafiłam do szpitala na operację kręgosłupa. Prosiłam,że nie mogę usiąść na leżance. Tak mnie przesunęła na niej ,że wcisnęła mi dysk w miednicę.A ja tylko poprosiłam ją ,żeby mi pomogła. Skoczyło się operacją i do tej pory nie mogę dojść do siebie. Jej pracodawczyni nakrzyczała na mnie,że nie będzie płacić za jej przewinienia.

lekarz Maciej Szczepaniak

99-200 Poddębice

Trudno nazwać lekarzem człowieka ,który zamiast udzielić pomocy pacjentowi na SOR ,jest arogancki,beszczelny i w karcie wypisuje niezgodne z faktem dane. Podaje wyniki badań,które nie miały miejsca bo "łaskawaca" nie znalazł kilku minut dla pacjenta ,który dwie godziny oczekiwał na pomoc. Fałszerstwo,arogancja i brak empatii.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Krzysztof Fijałkowski