Lekarze Włocławek

lekarz Radzisław Trzciński

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

Julita Kopeć-Nowakowska

Weterynarz

Gabinet Weterynaryjny "Chiron"
87-800 Włocławek

Trafiliśmy do gabinetu z polecenia. Od samego początku Pani Julita, jak i Pani Ewa, wzbudziły nasze zaufanie. Miłe, serdeczne, widać, że oddane swojej pracy, to się po prostu czuje. Przyszliśmy z naszym Groszkiem-chomiczkiem, któremu wyszedł guz, jak się okazało, nowotworowy:( Dziewczyny podjęły się operacji, wszystko dokładnie wyjaśniły, włącznie z zagrożeniami, jakie mogą się ewentualnie pojawić. Cudowna opieka przed i pooperacyjna, wspaniały kontakt, dostaliśmy pierwszą telefoniczną informację po zabiegu, jak i ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Witold Radzikowski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPIEKA" we Włocławku
Jaskółcza 52
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Służy radą i pomocą. Polecam!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Magdalena Wycichowska-Wiśniewska

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo przyjemna konkretnie podchodzi do pacjenta oraz do zglaszanych dolegliwości.Polecam, już kilka razy byłam u Pani doktor i za każdym razem byłam zadowolona .Bardzo dobrze ze przychodnia na Plantach ma tak dobrego interniste.

lekarz Kamilla Strembska

Internista, Kardiolog

Chocimska 1a
87-800 Włocławek

Bardzo mądra i profesjonalna lekarka ;chyba najlepsza ze wszystkich kardiologów we Włocławku. Ponieważ wyleczyła mnie z dolegliwości sercowych , już się nie leczę u żadnego kardiologa i pomimo wieku, trzymam się całkiem nieźle ;)
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Andrzej Woźniak

Anestezjolog

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ul. Stefana Okrzei 66
87-800 Włocławek

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest godny polecania, zawsze uśmiechnięty i uprzejmy :) Kompetentnie wyjaśnił na czym polega znieczulenie podpajęczynówkowe. Cierpliwe odpowiadał na wszystkie pytania i wyjaśniał wątpliwości. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Monika Grzelakowska

ul. Kaliska 83C
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani stomatolog !!!!!!! Nie ma lepszej ! BARDZO Miła i sympatyczna pani doktor.Zeby wszyscy lekarze tacy byli to "ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY " :)
Opinia dodana przez: Dawid.k

lekarz Małgorzata Mroczkowska

Anestezjolog

Planty 9/13/15
87-800 Włocławek

Pani Doktor o wielkim, wspaniałym sercu i profesjonalizmie. Na oddziale intensywnej terapii dba jak tylko może o pacjentów, a rodzinie poświęca tyle czasu, ile tylko potrzeba. Sama osobiście uczy rodzinę opieki nad chorym w domu. Pani Doktor jest przepomocna w każdej sytuacji. Cierpliwa, empatyczna, wspaniała, taka, która przywraca wiarę w służbę zdrowia. Jest po prostu cudownym człowiekiem. Dziękuję! ❤️
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Natalia Kolesińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Orthomental
Przechodnia 5/1
Włocławek

Pani doktor to miła i pełna empatii osoba. Wnikliwie i ze zrozmieniem wysłucha pacjenta. Uprzejma i znajdująca czas dla pacjenta.

lekarz Przemysław Galbfach

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

Elżbieta Kołucka

Ortodonta, Stomatolog

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

mgr Małgorzata Tchurz

Rehabilitant dziecięcy

Neuro-mind
Piaski 9/ Barska 13
87-800 Włocławek

Korzystam z terapii Biofeedback od 3 miesięcy, jestem po udarze. Po tym okresie widzę dużą poprawę..nawet w nastawieniu do życia :)

lekarz Tadeusz Pietrykowski

Otolaryngolog

ul. Izabeli Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ewa Józefa Brycka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sympatyczna. Leczy kompleksowo, bezboleśnie. Wszystkie plomby trzymają się długo, nie wypadają. Nie mam zastrzeżeń, jedynie małym minusem jest higiena, która nie do końca jest zachowywana w gabinecie.

lekarz Mariusz Strupiechowski

Angiolog, Internista

Gabinet Mariusz Strupiechowski
Łubna 5C
87-800 Włocławek

Polecam pana doktora. Uprzejmy, kompetentny, doradzi najlepsze metody leczenia. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

Katarzyna Rzadkowolska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Przyjazny Dietetyk - NZOZ EUROMED
87-800 Włocławek

Pani Kasia to najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić! Czułam pełne zrozumienie, była gotowa poświęcić jeszcze więcej czasu mimo iż moja wizyta trwała prawie godzine! A jadłospis - idealny, naprawdę dopasowany do mojego trybu życia i preferencji smakowych! Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Korecki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą niejednokrotnie udzielił Pan mojej córce.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Sebastian Pryliński

Dąbrowskiej 18
87-800 Włocławek

Ogromne podziękowania dla dr. n. med. Sebastiana Prylińskiego za opiekę ,za serce, które wkłada w to co robi, to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, praca którą wykonuje to jego ogromna pasja. Pełen profesjonalizm !!!! Leczenie bezbolesne !!!! Efekty fenomenalne. Bardzo zaangażowany a swoja pracę wykonuje z duża dokładnością. Cudowny lekarz, bardzo komunikatywny , cierpliwy , kompetentny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuję o różnych możliwościach leczenia .Jest niezwykle dokładny i uczciwy. Pan ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska