Lekarze Lekarz medycyny pracy Białystok

lekarz Beata Bogusłowicz

Pułaskiego Kazimierza 109A/6
15-337 Białystok

Bardzo dobry lekarz.godny zaufania.bardzo dokładny. dba o pacjenta. zapewnia mu potrzebne badania.Szkoda ze wcześniej nie było u nas pani Boguslowicz. jak moje dzieci wciąż chorowały.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Julia Strumiło

Białystok

Pani Doktor z pewnością zasługuje na najlepsze opinie. Wykwalifikowana, kompetentna a przy tym bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo dobry lekarz. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW K.

lekarz Zbigniew Kossakowski

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.
Opinia dodana przez: Wiesław

Katarzyna Jachimowicz

Raginisa 87/2
Białystok

nie polecam nikomu tej przychodni, lekarze często się zmieniają i jak zachodzisz na kontrol do przychodni sa juz inni niezainteresowani leczeniem.

lekarz Małgorzata Kałużyńska

Lekarz rodzinny

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Korzystałam dzisiaj z pomocy Pani dr. w sprawie męża który jest po udarze. To bardzo konkretna lekarz. Pomoc i porada fachowa. Wszystko nam wytłumaczyła. Dała cenne rady. Pełna empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Super lekarz. Z podejściem do pacjenta. W nagłych przypadkach nigdy nie odmówi. Najlepszy lekarz jakiego miałam.
Opinia dodana przez: Magdalena
Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w wieku 31 lat). Zgadzam się z opinią poprzednika, to lekarz z powołania. Szkoda, że nie pracuje już w przychodni, w której się leczę...
Opinia dodana przez: deknona

lekarz Leszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Sielawa

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11 A/17
15-024 Białystok

Profesjonalnie , konkretnie , uprzejmie . Skupia się głównie na problemie - tłumaczy zrozumiale . Polecam
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c.
Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2
15-161 Białystok

Bardzo dobry lekarz - dzieci go uwielbiają, oraz moja babcia. Cierpliwie słucha i wszystko wyjaśnia. Stawia trafne diagnozy i nie eksperymentuje z końskimi dawkami. szczerze polecam

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

Swietny specjalista, kompetentna i przemiła. Zleca wszystkie potrzebne badani, doglada , opiekuje się i troszczy. Dziekuje za opiekę!
Opinia dodana przez: Stefan

Zofia Kotlarska-Moroz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Jak dla mnie spoko lekarz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia. Nigdy nie odmówiła badań. Kieruje do specjalistów tak jak trzeba. Nie zmyśla chorób i nie bagatelizuje
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Jerzy Talarczyk

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

jaki lekarz, to nie miałem okazji się przekonać, ale bardzo zabawny :) zaszedłem do niego zrobić badania do pracy a on spojrzał znudzony (nie było żadnych pacjentów/petentów i coś se pykał na kompie) na moje skierowanie i stwierdził, że nie ma z tą firmą podpisanej umowy więc badania mi nie zrobi, chyba, że właściciel wskoczy do niego z pieczątką podpisać taką umowę (nota bene rzeczoną firmą jest spółka akcyjna z ...
Opinia dodana przez: tomasz

dr Anna Sawicka

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Byłam zapisana do dr Sawickiej jako do rodzinnego lekarza z polecenia znajomej. Zdecydowanie NIE polecam, nieuprzejma, skąpa w przypadku skierowań na badania. Mojemu dziecku stwierdziła zapalenie oskrzeli bez podstawowych badań rtg, bez obsłuchania - dosłownie na "oko". Byłam kilka razy na wizycie u Pani doktor. Zawsze to samo, spóźnia się. Ostatnio czekałam na Panią Dr pod gabinetem 1,5 godziny. Pomimo zapisanej godziny wizyty na 9:00 przyszła ok 11:00 dosłownie z ...

lekarz Fouad Aljanabi

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Poleska 89
15-879 Białystok

Świetny, kompetentny, empatyczny lekarz. Jedyny, który zaopiekował się moja mamą (lat 83, Alzheimer) bez nadęcia, zadęcia, bez odsyłania mnie "z kwitkiem" z powodu koronawirusa, Alzheimera, zapracowania, czy innych ważnych powodów. Jedyny, który bez względu na KOvid-19 wyszedł do nas (a nie zadzwonił) - tłumaczył, rozmawiał, odpowiadał. Bez "dyscyplinowania" mnie z powodu dodatkowo zadanych pytań i wątpliwości. Mama nie ozdrowiała cudownie, ale mam poczucie, że wszystkie badania, jakie można było wykonać ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Edyta Purta

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Pani bardzo nieuprzejma, roszczeniowa. Zdecydowanie nie polecam! Ta Pani uważa się za niewiadomo kogo, opryskliwa. Bagatelizuje problem pacjenta.

lekarz Lucyna Zaniewska

NZOZ Bacieczki Kulpa, Klimiuk
15-774 Białystok

Ja jestem zszokowana poniższymi opiniami, bo co prawda jestem pacjentka Pani Doktor dopiero od 2 lat, to do tej pory zawsze traktowała mnie miło i odpowiedziała na każde zadane przez mnie pytanie. Nie żałuje skierowań do specjalistów. Jak poszłam do niej z przewlekłym kaszlem, to najpierw mnie dokładnie zbadała, wypisała lekarstwa, a jak przyszłam po 2 tyg i się okazało,że wyczerpała swoje możliwości, to bez problemu wypisała mi skierowanie do ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Mazur

NZOZ "Pro familia"
Dubois 16
15-349 Białystok

Bardzo niekonkretny lekarz. Jest właścicielem poradni rodzinnej Sanus. Zatrudnia w niej baaardzo słabych lekarzy z bardzo małym doświadczeniem i wiedzą. Nie ufam totalnie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Beata Czarnecka-Pytko

"B. LARSEN" Alicja Szafałowicz, Krzysztof Szafałowicz - Szpital
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

O tym czy lekarz jest dobry czy nie świadczy to czy mamy ochotę na następną konsultację właśnie z tym lekarzem. Ja mam. Będąc pacjentem po przebytym covidzie w POZ mnie "olali". Pani doktor Beata w pełni wyczerpała temat. Nawet więcej niż bym przypuszczał. Zaangażowanie i życzliwość to wizytówka pani doktor.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Iwona Tribiłło

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Trawiasta 16/86
15-161 Białystok

Nie polecam...strach trafić do takiej osoby...to samo co wykopać sobie grób i umierać. Osoba nie empatyczna robiąca drwiny z pacjenta. Człowieka umierąjacego wysyła do domu tym bardziej jeśli pacjent przychodzi z bardzo złymi wynikami I skierowaniem do szpitala a Pani doktor mówi "proszę nie histeryzować ". Mamy nadzieje ze bedzie ciąg dalszy tej sprawy.
Opinia dodana przez: BEATA