Lekarze Lekarz rehabilitacji ruchowej

Specjalista USG, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Obecnie raczej rzadki przypadek prawdziwego lekarza z powołania :) dawno nie spotkałam tak dużo empatii, życzliwości i uprzejmości. Naprawdę miła wizyta, wszystko dokładnie wyjaśnione, rzeczowe badanie. Polecam

lekarz Witold Kawczyński

Internista, Kardiolog

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Wspaniały lekarz kardiolog! On pierwszy rozpoznał moją chorobę i skierował mnie na operację. Dziękuję Ci Witulku i Pozdrawiam, Leonard.

lek. med. Anna Nowicka

Pediatra, Lekarz medycyny podróży

Sympatyczna i cierpliwa Pani Doktora. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie :) Jestem bardzo zadowolona po wizycie :)
Opinia dodana przez: Lilka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

Internista, Nefrolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

lekarz Urszula Klej

ul. Jadźwingów 20/33
02-692 Warszawa

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów… Kompetencje, kontakt, zrozumienie, widoczna chęć pomocy- wszystko na rzadko spotykanym poziomie.
Opinia dodana przez: Mirosław S
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam na NFZ O nic nie musiałam się prosić jak żebrak a naprawdę bardzo rzadko korzystam z NFZ. Rzeczowa, sama wiedziała po wywiadzie na jakie badanie skierować. Niestety z mojej przychodni ku mojej wielkiej stracie Pani doktor zniknęła :( Polecam bardzo. Wiola Kocerrba
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Agata Liebert

Lekarz medycyny podróży, Lekarz sportowy

Tolek Przychodnia dla dzieci Sp. z.o.o.
Postępu 7
05-506 Lesznowola

swietnie poradzila sobie z AZSem naszego synka. Przy 2 innych diagnozach (ospa lub "cos zakaznego) Pani Agata stwierdzila, ze "w weekend bylismy w lesie" - poparzenie barszczem ;) super dla dzieci i doroslych.

lek. med. Justyna Milewska

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Super lekarz, polecam. Podczas wizyt w Izbie Przyjęć (podejrzenie odnoszących się kolorowych ) lekarz dokladnie mnie zadała. Zrobila dodatkowe badania. I uspokoił.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Marta Krupa-Brzozowska

Na Błonie 3B/105
30-147 Kraków

Jestem wdzięczna za pomoc.Lekarz godny polecenia. Życzliwość i kompetencja.Cierpliwie udziela informacji, nie spieszy się zakończyć wizytę.
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sylwia Górecka

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego w swoim życiu spotkałam, Pani doktor jest dociekliwa, wnikliwa, ma wspaniałe podejście do pacjenta , byłby z niej świetny psycholog i podejmuje bardzo trafne decyzje, bardzo polecam mimo dużych do niej kolejek
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Kieroń-Stachyra

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Odkąd zaczęłam się leczyć i biegać po lekarzach,to jest to chyba jedyna pani doktor która naprawdę chce mi pomóc!
Opinia dodana przez: Agnieszka Majcher

lekarz Hubert Srebrakowski-Pawłowski

Lekarz medycyny pracy

ulica Odzieżowa 10
71-502 Szczecin

Pan doktor okazał się bardzo rzetelny,dokładny,sumienny i uśmiechnięty.Prawdziwy lekarz z powołania.Lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec.Bardzo się cieszę ,że mogłam do Pana trafić.Goraco polecam wszystkim,którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem lekarza medycyny pracy.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Dariusz Wdowik

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Lekarz godny polecenia.Rzetelnie podejście do pacjenta.Polecam——————————///////////////////——————-/////////////////////////////:::
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rehabilitacji medycznej
                                       lek. med. Paweł Turczyn

lek. med. Paweł Turczyn

Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam w szpitalu na spartańskiej, leczenie polimialgii reumatycznej. Lekarz empatyczny, uważny, dokładny, komunikatywny, bardzo życzliwy. Wszystko było dla mnie jasne, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania. Naprawdę polecam. leczą się u Pana doktora można odzyskać wiarę w naszą służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: Jasia